REKLAMA

Abramowicz płaci 5 milionów złotych za lożę

2012-03-05 00:19
publikacja
2012-03-05 00:19
Rosyjski miliarder Roman Abramowicz wykupił za prawie pięć milionów złotych lożę prezydencką na Stadionie Narodowym w Warszawie - dowiedział się "Puls Biznesu". Obejrzy z niej 12 czerwca mecz mistrzostw Europy Polska - Rosja.

Sprzedaż wszystkich lóż na stadionach Euro 2012 jest w gestii UEFA. Doradca europejskiej federacji w zakresie PR i marketingu Robert Korzeniowski przyznaje, że loża prezydencka została sprzedana, ale nie chce powiedzieć, kto ją kupił, ani nawet z jakiego jest kraju. Z loży nie skorzysta więc ani prezydent Bronisław Komorowski, ani premier Donald Tusk. "Puls Biznesu" wyliczył, że za 4 miliony 900 tysięcy złotych, jakie Roman Abramowicz wydał na zakup loży, bilety na niedawny mecz Polska - Portugalia mogłoby kupić 20 tysięcy kibiców.

Robert Korzeniowski mówi, że sprzedaż tak zwanych pakietów biznesowych na stadionach, obejmujących miejsca w lożach, przyspieszyła w ostatnich tygodniach. Średnie cena jednego meczu w pakietach to 1700 euro. Jednak wielu polskich biznesmenów indagowanych przez gazetę mówi, że skorzysta z darmowych zaproszeń na mecze lub w ogóle się na nie nie wybiera.

IAR/Puls Biznesu/Siekaj/dj
Źródło:IAR
Tematy
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~klin961
Sprzedaż wszystkich lóż na stadionach Euro 2012 jest w gestii UEFA.No tak Polacy wydali miliardy na wybudowanie stadionów a zyski zbierze UEFA .

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki