4,2000 zł
-4,55% -0,2000 zł
Auxilia SA (AUX)

Rozpoczęcie rozmów z Podmiotem z branży odszkodowań

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2018
Data sporządzenia: 2018-03-27
Skrócona nazwa emitenta
AUXILIA S.A.
Temat
Rozpoczęcie rozmów z Podmiotem z branży odszkodowań
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Auxilia S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka", "Emitent") niniejszym informuje iż w dniu 27 marca 2018 r. rozpoczęto wstępne rozmowy z podmiotem z branży odszkodowań („Podmiot”) w zakresie przeprowadzenia transakcji fuzji Emitenta z Podmiotem, przejęcia Podmiotu przez Emitenta, zawarcia aliansu strategicznego pomiędzy podmiotami lub dokonania transakcji o innej strukturze.

Powyższe rozmowy są efektem przeprowadzenia przez Zarząd Emitenta analizy branży odszkodowań oraz planowanych kierunków jej rozwoju, w wyniku czego wstępnie zdefiniowano obszary działalności Spółki i Podmiotu stwarzające potencjał na wykorzystanie występujących synergii kosztowych oraz przychodowych.

Na aktualnym etapie rozważane jest szerokie spektrum możliwych scenariuszy. Celem rozmów jest przeprowadzenie wspólnie z Podmiotem analizy dotyczącej wpływu poszczególnych scenariuszy na sytuację finansową, majątkową i gospodarczą Spółki oraz Grupy Kapitałowej Emitenta w długookresowej perspektywie oraz wybór najbardziej korzystnego z nich. Nie można również wykluczyć utrzymania dotychczasowej struktury właścicielskiej, lub niepodjęcia żadnych działań.

Zarząd Emitenta będzie informować o rozwoju prowadzonych rozmów w przypadku pojawienia nowych, istotnych ustaleń w powyższym zakresie.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Grupy Kapitałowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.