REKLAMA

ALL IN! GAMES S.A.: Zawarcie umowy wydawniczej (licencyjnej) z ZeptoLab UK Limited

2021-11-23 10:52
publikacja
2021-11-23 10:52
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 53 / 2021
Data sporządzenia: 2021-11-23
Skrócona nazwa emitenta
ALL IN! GAMES S.A.
Temat
Zawarcie umowy wydawniczej (licencyjnej) z ZeptoLab UK Limited
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd All in! Games S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: "Spółka", “All in! Games”) informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację o obustronnym podpisaniu umowy wydawniczej (licencyjnej) pomiędzy Spółką a ZeptoLab UK Limited z siedzibą w Londynie, Wielka Brytania (dalej: „Partner”, “ZeptoLab”) przedmiotem, której jest pozyskanie przez Spółkę licencji uprawniającej All in! Games do stworzenia portów na platformy konsolowe (platformy Xbox, PlayStation i Nintendo), w tym również na konsole nowej generacji (dalej: “Platformy Konsolowe”), a także do promocji i dystrybucji na Platformach Konsolowych serii gier video Cut the Rope (dalej: łącznie “Gry” lub osobno "Gra").

W ramach zawartego porozumienia, Zeptolab dostarczy Spółce gotowe i w pełni sfinansowane przez siebie Gry w wersji na platformy mobilne.
All in! Games pokryje koszty dostosowania Gier do Platform Konsolowych, jak również poniesie koszty związane z ich promocją oraz dystrybucją. Partnerowi przysługuje udział w przyszłych przychodach ze sprzedaży Gier. Podział oraz rozliczenie tantiem nastąpi na zasadach rynkowych.

ZeptoLab to rosyjski producent gier wideo, który najbardziej znany jest ze stworzenia, będącej przedmiotem zawartej umowy, legendarnej serii gier free-to-play Cut the Rope, składającej się z pięciu gier wraz z dodatkami – DLC, aktualnie dostępnej na platformach mobilnych, która od dnia premiery została pobrana w liczbie przekraczającej 1,6 mld sztuk na całym świecie.

Zgodnie z harmonogramem wydawniczym Spółki, pierwsza Gra z serii zostanie wydana w wersji na Platformy Konsolowe w I kwartale 2022 r.

Zarząd All in! Games S.A. przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na rozwój portfolio oraz przyszłe wyniki finansowe All in! Games.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-11-23 Piotr Żygadło Prezes Zarządu
2021-11-23 Maciej Łaś Wiceprezes Zarządu
2021-11-23 Łukasz Górski Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki