0,2600 zł
-3,70% -0,0100 zł
iAlbatros Group SA (IAG)

Podpisanie znaczącej umowy przez spółkę zależną SMT Software Sp. z o.o.

Zarząd Adv.pl S.A. informuje, iż w dniu 25.02.2009 roku otrzymał informację o podpisaniu przez podmiot zależny SMT Software Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, znaczącej umowy na wykonanie systemu informatycznego "Monitoring osadów dennych w rzekach i jeziorach w 2008-2009". Beneficjentem jest Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Prace zostaną zrealizowane w konsorcjum z Państwowym Instytutem Geologicznym. Wartość części zamówienia realizowanego przez SMT Software Sp. z o.o. będzie miała istotny wpływ na skonsolidowany wynik finansowy osiągnięty przez Adv.pl S.A. w 2009 roku.

Adv.pl S.A. objęła 51% udziałów w spółce technologicznej SMT Software Sp. z o.o. 22 lipca 2008 roku. SMT Software specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania na potrzeby biznesu. Spółka realizuje projekty dla firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, publicznego, korporacji oraz mediów.

Podstawa prawna: Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 "Informacje bieżące i okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".
Załączniki:
Osoby reprezentujące spółkę
Monika Król PR & Marketing Manager
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.