REKLAMA

ACARTUS S.A.: Informacja poufna

2021-12-28 23:18
publikacja
2021-12-28 23:18
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2021
Data sporządzenia: 2021-12-28
Skrócona nazwa emitenta
ACARTUS S.A.
Temat
Informacja poufna
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd ACARTUS S.A. informuje, że w uzgodnieniu z Zarządem ACARTUS Sp. z o.o. i po konsultacjach z Radą Nadzorczą podjęto decyzję kierunkową zmierzającą do zakończenia działalności ACARTUS Sp. z o.o.
Udziały w ACARTUS Sp. z o.o. (wcześniej Profit Plus Sp. z o.o.) zostały nabyte przez ACARTUS S.A. celem rozwoju działalności Grupy ACARTUS S.A. w obszarze regionalnym trójmiasta, jak również obsługi firm ze Skandynawii (ACARTUS S.A. posiada 100% udziałów w ACARTUS Sp. z o.o.).
Podsumowując jednak efekty dotychczasowych działań podjęto decyzję, że dalsze angażowanie się Grupy ACARTUS S.A. w te rejony geograficzne za pośrednictwem Spółki ACARTUS Sp. z o.o. jest bezzasadne. Problemy z dostępnością odpowiednio wykwalifikowanej i stabilnej kadry pracowniczej na terenie Trójmiasta, brak efektów planowanej ekspansji na rynki skandynawskie, również słabe efekty finansowe i stopniowa utrata klientów z terenu trójmiasta - są argumentami za podjęciem takiej kierunkowej decyzji.
Powyższe może mieć w przyszłości wpływ na wyniki finansowe Emitenta jak również Grupy Kapitałowej (do momentu likwidacji Spółki). W szczególności dotyczyć to może spadku przychodów oraz w zależności od sposobu i ostatecznego bilansu planowanej do przeprowadzenia likwidacji może wystąpić strata w sprawozdaniu jednostkowym z tyt. zbycia/likwidacji aktywów finansowych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-12-28 Piotr Piekarski Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki