700 firm powalczy, biegnąc

Do tej pory już 900 firm z całej Polski wzięło udział w charytatywnym "Biegu Firmowym". Na przełomie maja i czerwca w Warszawie i we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja wydarzenia. Do rywalizacji staną także zespoły reprezentujące Bankier.pl i "Pulsu Biznesu". Obie redakcje objęły wyścig patronatem medialnym.

Bieg Firmowy to charytatywna pięcioosobowa sztafeta biegowa przeznaczona dla firm we Wrocławiu i
w Warszawie. Każdy z uczestników ma do przebiegnięcia dystans 5 km. Ideą biegu jest działalność
charytatywna, integrująca pracowników w ramach firm i branż, a także promowanie aktywności
fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny
event biegowy w Warszawie.

Trwają zapisy na Bieg Firmowy 2019 w Warszawie. Wrocławska edycja odbędzie się 18 maja na terenie Stadionu Olimpijskiego - tu można wpisać się już tylko na listę rezerwową, a warszawska 8 czerwca na terenie Kampusu AWF. Jak informują organizatorzy, by pomóc ośmiorgu podopiecznych Fundacji Everest, w tym roku pobiegnie aż 13 000 pracowników z 700 firm. W tej chwili zapisana jest już rekordowa liczba 10 000 biegaczy.

Do 2018 roku odbyło się aż 11 edycji wydarzenia, w których łącznie wzięły udział 34 tysiące pracowników z ponad 900 firm.  Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego na leczenie i rehabilitację

podopiecznych Fundacji Everest przekazano 553 592 zł.

– Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna
pomoc nadal istnieje – mówi Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest – dodaje.

Jak zgłosić swój zespół do Biegu Firmowego 2019? Żeby zgłosić drużynę (lub drużyny), wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości zależnej od wybranego pakietu startowego:
● Pakiet STANDARD - 79 PLN netto/os (395 PLN netto/drużyna)
● Pakiet PREMIUM - 109 PLN netto/os (545 PLN netto/drużyna).

W tym roku oprócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala.

Drużyna reprezentująca redakcję Bankier.pl po raz kolejny pobiegnie, rywalizując z innymi firmami
Drużyna reprezentująca redakcję Bankier.pl po raz kolejny pobiegnie, rywalizując z innymi firmami (Bankier.pl )

Sponsorami Biegu Firmowego są: KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu, 3M – Strategiczny Sponsor w Polsce i Sponsor Główny w Warszawie, AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu, Credit Suisse Poland, Multisport – Sponsorzy Strategiczni w Warszawie, Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu, Marsh & McLennan Companies, Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa - Sponsorzy Wspierający w Warszawie, Deviniti - Partner Technologiczny.

Bankier.pl i "Puls Biznesu" objęły wydarzenie patronatem medialnym. Podobnie jak w poprzednim roku, zespoły reprezentujące obie redakcje staną do biegowej rywalizacji.

MW 


Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne