REKLAMA

3GB Internetu w Plus GSM

2001-05-16 11:37
publikacja
2001-05-16 11:37

3GB Internetu w Plus GSM


Abonenci, którzy skorzystają z promocji Pakiet 3G, będą mogli wysłać i odebrać z Internetu łącznie 3 GB danych, a także 10MB do i ze stron WAP w ciągu roku od dnia aktywowania karty.

Promocja dotyczy technologii pakietowej transmisji danych - GPRS (General Packet Radio Services), dzięki której za połączenia transmisji danych nie są pobierane opłaty w zależności od czasu trwania połączenia, lecz od liczby wysłanych i odebranych danych. Usługa ta jest dostępna w sieci Plus GSM od 1 grudnia 2000 r.

Pakiet 3G został skierowany przede wszystkim do użytkowników Internetu i osób korzystających z usług WAP. Trzy gigabajty proponowane w promocji są przykładowo równoznaczne z wejściem na ok. 30 tys. stron WWW lub pobraniem zawartości ok. 75 płyt z muzyką zapisaną w formacie MP3. Dzięki zastosowaniu GPRS nie ma konieczności kontrolowania czasu połączeń z Internetem.

Pakiet 3G to również oferta dla użytkowników WAP, dla których przygotowano 10MB. Dzięki tej ofercie możliwe będzie odwiedzenie 7 tys. stron WAP.

Promocja Pakiet 3G obejmuje telefon Motorola Timeport 260, działający w technice GPRS. Aparat wyposażono w przeglądarkę WAP, modem, port IrDA i kabel RS232, dzięki którym możliwe jest podłączenie z laptopem, palmtopem lub PC. Motorola Timeport 260 jest telefonem klasy B, tzn. pozwala na odbieranie połączeń głosowych w czasie trwania sesji GPRS (np. połączenia ze stronami WAP). Telefon umożliwia także odbieranie danych w trzech kanałach z szybkościami do 40,2 kbit/s i wysyłanie danych z szybkościami do 13,4 kbit/s.

Cena pakietu wynosi 614 PLN netto. Promocja trwa do 24 czerwca lub do wyczerpania zapasów telefonów Motorola Timeport 260.

+ www.plusgsm.pl

opr. Łukasz Jonak


Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki