REKLAMA

2500 osób ubezpieczonych w mBanku

2004-04-07 13:55
publikacja
2004-04-07 13:55
Już ponad 2,5 tys. Klientów mBanku - w okresie ostatnich ośmiu miesięcy - zakupiło polisy ubezpieczeń turystyczych oraz majątkowych, oferowane wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Generali T.U. SA.

Obecnie mBank i Generali oferują wspólnie ubezpieczenia turystyczne, majątkowe (mieszkania, domu jednorodzinnego, domu w budowie) i od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Zaletą oferowanych produktów jest ich konkurencyjna cena, prosta konstrukcja, przejrzystość oraz pozbawiona zbędnych formalności, łatwa forma zawarcia umowy.

Klient po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i wybraniu rodzaju polisy może sam ustalić jego parametry - sumę oraz warianty ubezpieczenia, a system wyliczy wysokość składki.

W ciągu 48 godzin od momentu zawarcia umowy, Klientowi zostaje wysłana polisa w formie papierowej, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następnego po opłaceniu składki.

W mBanku możliwe jest zakupienie polisy dla osoby trzeciej, zatem Klienci mogą również zadbać o swych najbliższych.

Wszystkie ubezpieczenia można nabywać przez serwis internetowy mBanku, korzystając z płatności mTRANSFER.

W ciągu najbliższych miesięcy oferta ubezpieczeniowa dla Klientów mBanku zostanie rozszerzona o następne produkty, w tym m. in. ubezpieczenie na życie.
Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki