REKLAMA

23-latka zatrudniała się w sklepach, by je okradać

2020-10-30 20:20
publikacja
2020-10-30 20:20
fot. Jan Środa / FORUM

23-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego (Śląskie) odpowiadała na oferty pracy w popularnej sieci sklepów spożywczych w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku i Bielsku-Białej, by je okradać już podczas pierwszego, próbnego dnia w pracy.

Jak ustalili śledczy, straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Kobieta została zatrzymana przez policję na jednym z parkingów w Wodzisławiu Śląskim – poinformował w piątek zespół prasowy śląskiej policji.

Jako pierwszy kradzież zgłosił właściciel sklepu mieszczącego się w Wodzisławiu Śląskim, który pozostawił kobietę na kilka chwil samą w sklepie. Ta, nie tracąc czasu, ukradła papierosy oraz gotówkę, powodując kilkutysięczne straty. Następnie zamknęła sklep i oddaliła się.

W trakcie śledztwa okazało się, że w identyczny sposób okradła ona sklepy mieszczące się w Rybniku i Bielsku-Białej. Łączna wartość strat, na jakie naraziła właścicieli, przekracza kilkanaście tysięcy złotych. Wodzisławscy kryminalni namierzyli kobietę na jednym z parkingów przy supermarkecie. Tam też ją zatrzymali. 23-latka usłyszała już zarzuty kradzieży, za co grozi jej do 5 lat więzienia.(PAP)

autorka: Anna Gumułka

lun/ jann/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (4)

dodaj komentarz
marszalek2020
Żeby Policja tak chętnie łapała tych co dają pracę na próbę, a potem nie podpisują umowy i nie płacą.
adam1ad
Słabo
pisowcy zatrudniają się w spółkach SP by je okradać
33karol33
są erotomani-gawędziarze, są kodziarze-gawędziarze, kiedy ostatni raz myślałeś o czymś innym niż PiSie? Zresztą pewnie nie przeszkadzało Ci gdy swojakami obsadzali Platfusy.
itso_konstytucja_nie_urzadza
dokładnie za małe kwoty no ale potenciał jest

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki