REKLAMA

11 czerwca br. planowany debiut Komfort-Klima S.A. na rynku NewConnect

2010-06-02 09:40
publikacja
2010-06-02 09:40
Wrocław, 2 czerwca 2010 r. – Już w przyszłym tygodniu Komfort-Klima S.A. – spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – planuje wejść na alternatywny rynek warszawskiej GPW. W maju Spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 1 mln złotych. Środki te przeznaczone zostaną na rozwój terytorialny sieci oddziałów, a także poszerzenia zakresu usług.

Oferta Spółki wraz z jej modelem biznesowym trafiły w potrzeby Inwestorów, którzy zakupili całość emisji. Środki od nich pozyskane wydatkowane będą na rozbudowę sieci placówek, co przełoży się na możliwość realizacji większej ilości zleceń.

„Przeprowadzona przez nas emisja pokazała, że Inwestorzy poszukują takich spółek jak my. Wejście na giełdę to w historii naszej firmy duży krok. Aby go zrobić potrzebowaliśmy czasu, by móc spełnić wymogi stawiane przez GPW. Sądzę, że po naszym debiucie będziemy atrakcyjniejszą spółką dla Inwestorów. Rynek na usługi, które świadczymy stale się zwiększa. Należy również zauważyć, że Unia Europejska również się do tego przyczynia poprzez wprowadzanie nowych dyrektyw, które zmuszają zarządców budynków do wymiany przestarzałych instalacji na te bardziej przyjazne ludzkiemu zdrowiu a także środowisku naturalnemu. Wszystko to, o czym wspomniałem przyczyni się do wzrostu rentowności spółki.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort – Klima S.A.

Spółka za 2009 r. osiągnęła przychód w wysokości 4 mln zł, wypracowała także dodatni zysk netto oraz zysk z działalności operacyjnej.

***


Komfort- Klima S.A. to spółka świadcząca usługi instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz sanitarnych.
Firma powstała w 1999 roku. Oferta Spółki skierowana jest głównie do dużych podmiotów gospodarczych, m.in.: szpitali, zakładów przemysłowych, hoteli etc. Model biznesowy firmy opiera się na przeprowadzeniu całego procesu instalacji systemów począwszy od koncepcji, poprzez wykonanie, na pracach powykończeniowych kończąc. Oferta Spółki obejmuje także serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Spółka posiada wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów, dopasowane do specyfiki realizacji grupy montażowe oraz zespół serwisowy, który zapewnia wyspecjalizowaną opiekę nad zrealizowanymi projektami.
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki