Program webinaru

Środa, 14 lipca. Godzina 15:00 - 16:30

Zapisz się

Ubezpieczenia turystyczne, czyli jak bezpiecznie wyjechać w niebezpiecznych czasach

  • Czym są ubezpieczenia turystyczne? Co jest w zakresie ubezpieczenia? Kiedy zadziała? Hospitalizacja a ubezpieczenie turystyczne
  • Czy (Dlaczego) warto kupić ubezpieczenie turystyczne? Przykładowe koszty leczenia
  • Czy i jak ubezpieczenie turystyczne chroni w przypadku zachorowania na koronawirusa? Jakie ubezpieczenia nas ochronią? Co pokryje ubezpieczenie w przypadku pozytywnego testu przed wyjazdem? Czy pobyt w hotelu na kwarantannie możemy pokryć z ubezpieczenia? Na co warto zwrócić uwagę w OWU?
  • Dlaczego ubezpieczenie turystyczne z biura podróży może być niewystarczające? Czy opłaca się kupić ubezpieczenie w biurze podróży lub przy zakupie biletów lotniczych? Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie w przypadku wyjazdów zorganizowanych?
  • Co pokrywa karta EUKZ, a za co trzeba by dopłacić z własnej kieszeni?
  • Dlaczego warto i jak skorzystać z porównywarki SMART Bankier?
  • Kod rabatowy na zakup ubezpieczenia turystycznego dla uczestników webinaru
  • Q&A - panel pytań i odpowiedzi

*Podczas webinaru podamy kod rabatowy, który daje do 15% rabatu podczas zakupu ubezpieczenia turystycznego przez stronę https://www.bankier.pl/smart/ubezpieczenia-turystyczne

Wakacje 2021 nie będą wolne od tematu COVID-19. Jeśli planujesz urlop, w kraju lub za granicą, ale obawiasz się konsekwencji związanych z pandemią koronawirusa, ten webinar jest dla ciebie.Na spotkaniu z ekspertem czytelnicy Bankier.pl usłyszą o wszystkim, o czym trzeba wiedzieć, organizując tegoroczne wakacje - tak na własną rękę, jak i z biurem podróży.


Powiemy, co zrobić, jeśli tuż przed wakacjami my lub ktoś z domowników zachoruje albo test na COVID-19 pokaże pozytywny wynik. Wskażemy, w których firmach szukać polisy, która uchroni przed utratą wpłaconych pieniędzy. Jaki zakres powinno obejmować ubezpieczenie, żeby w razie zachorowania na wakacjach otrzymać bezpłatną pomoc? Odpowiedź na to pytanie również podczas webinaru Bankier.pl i KioskPolis.pl.


Podczas webinaru obalimy mit, że ubezpieczenia są skomplikowane i drogie. Najtańsza polisa to koszt już nawet 2,38 zł za dzień ubezpieczenia. Podpowiemy, dlaczego nie warto polegać na ubezpieczeniach oferowanych przez biura podróży, gdzie szybko i prosto porównać oferty - nie wychodząc z domu i nawet jeśli do wyjazdu pozostało już bardzo mało czasu - ochronę można nabyć już w 4 godziny od zakupu polisy.

Podczas całego spotkania ekspert KioskPolis.pl będzie odpowiadał na pytania czytelników Bankier.pl.


14 lipca o godzinie 15:00 bądźcie z nami. To 90 minut będzie najlepszą inwestycją, jaką można poczynić przed tegorocznymi wakacjami.


Prelegenci

Dominik Baczewski

Ewelina Czechowicz

Kierownik ds. Projektów i Obsługi Klienta w KioskPolis.pl. Od 5 lat pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych. W KioskPolis.pl odpowiedzialny za obszar obsługi klienta oraz projektów z partnerami. Specjalizuje się w ubezpieczeniach turystycznych oraz komunikacyjnych. Na pierwszym miejscu zawsze stawia relacje i dobro klienta. Prywatnie miłośnik podróży i gotowania.

Prawnik. Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z największych wrocławskich spółek giełdowych, gdzie zajmowała się dochodzeniem odszkodowań, była Kierownikiem Działu Oceny i Uzupełnienia Spraw, Kierownikiem Działu Kolizji Drogowych. W latach 2012-2015 Zastępca Kierownika Departamentu Szkód Korporacyjnych jednej z największych kancelarii prawnych na Dolnym Śląsku (2012-2015). Pracownik Krajowej Administracji Skarbowej w latach 2018-2020. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. W swoich publikacjach na łamach Bankier.pl i PIT.pl porusza tematykę prawno-podatkową oraz dotyczącą odszkodowań i ubezpieczeń.

Uwagi i zapytania: redakcja@bankier.pl

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu