Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 95.4%
Kwota pożyczki 1000.0 – 5000.0 zł
Okres spłaty 6 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5602,73 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł-łącznie 1440 zł, odsetki 322,73 zł), 24 miesięcznych rat równych po 233,43 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.


Vippo to jedna z firm na rynku oferujących pożyczki ratalne. Zainteresowani zobowiązaniem, które można rozłożyć na płatności miesięczne, pożyczą tutaj do 5000 zł. Otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka w Vippo – jakie warunki? Pożyczka w Vippo – jakie warunki? (vippo.pl)

Ile można pożyczyć w Vippo?

Oferta Vippo obejmuje pożyczki długoterminowe na kilka tysięcy złotych. Maksymalna kwota pożyczki jest dostępna nie tylko dla stałych klientów, ale również dla tych, którzy decydują się na ofertę Vippo po raz pierwszy.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka w Vippo – kwota pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

1000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

5000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Aby otrzymać pożyczkę, klient musi spełnić warunki stawiane przez firmę (przedstawione w dalszej części artykułu). Nie mniej istotne jest także pozytywne przejście badania zdolności kredytowej.

Na jak długo można pożyczyć w Vippo?

Vippo posiada w ofercie wyłącznie pożyczki ratalne spłacane w okresach miesięcznych. Klienci, którzy poszukują pożyczek ze spłatą jednorazową, będą musieli rozejrzeć się za inną ofertą. Do cech charakterystycznych pożyczki od Vippo można zaliczyć długi maksymalny okres spłaty.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka w Vippo – okres spłaty pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

6 miesięcy

Maksymalny okres spłaty pożyczki

36 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl 

Zobowiązanie spłacane jest w ratach równych. Firma daje możliwość dokonania spłaty całości lub części zadłużenia przed terminem bez dodatkowych opłat. Pozwoli to także na zmniejszenie kosztów pożyczki.

Pożyczka w Vippo – jak złożyć wniosek?

O pożyczkę w Vippo można składać wniosek przez internet. W pierwszej kolejności należy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy, co pozwoli wyliczyć wysokość raty oraz koszt całkowity dla konkretnej kwoty i terminu spłaty. Po kliknięciu w przycisk „Chcę pożyczkę” klient zostanie przekierowany na stronę z formularzem zgłoszeniowym, który trzeba będzie uzupełnić danymi osobowymi. Po wysłaniu wniosku można oczekiwać na decyzję Vippo.

Ci, którzy otrzymali zgodę na otrzymanie finansowania, będą mieli jeszcze jeden obowiązek – zrealizowanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł, co jest równoznaczne z potwierdzeniem warunków umowy.

W trakcie składania wniosku może wystąpić konieczność wysłania na podany adres mailowy skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

We wniosku o pożyczkę można wybrać dwa sposoby wypłaty środków – na konto bankowe lub przez czek Giro. Wybór metody może mieć wpływ na czas otrzymania pożyczki. Czek Giro jest dodatkowo płatny (15 zł).

Wniosek o pożyczkę można także złożyć za pośrednictwem tej strony Smart Bankier.pl. Nie będzie się to wiązało z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Dla kogo pożyczka w Vippo?

Pożyczka w Vippo może zostać udzielona osobom, które:

 • mają min. 25 lat,
 • posiadają obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej,
 • posiadają miejsce zamieszkania w Polsce,
 • nie figurują w żadnym z rejestrów dłużników,
 • posiadają dowód osobisty,
 • korzystają z telefonu komórkowego i mają aktywny numer,
 • pracują w Polsce.

Vippo sprawdza, jak wyglądała dotychczasowa współpraca klienta z innymi pożyczkodawcami, wysyłając zapytania do Biura Informacji Kredytowej oraz kilku biur informacji gospodarczej. Na liście weryfikowanych rejestrów znajdują się: BIG InfoMonitor, ERIF BIG, Krajowy Rejestr Długów BIG, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, a także Crif Services.

Ile kosztuje pożyczka w Vippo?

Zaciągając pożyczkę w firmie Vippo, należy się przygotować na konieczność poniesienia kosztów. Składają się na nie:

 • odsetki – pożyczka oprocentowana jest stawką w wysokości 10 proc.,
 • opłata/prowizja przygotowawcza – naliczana jednorazowo, pokrywa koszty czynności, które są związane bezpośrednio z przygotowaniem umowy,
 • opłata/prowizja administracyjna – naliczana i pobierana miesięcznie, uiszczana przez klienta z ratą, pokrywa koszty m.in. zarządzania kontem klienta, monitorowania terminowości spłaty pożyczki, obsługę wniosków klienta czy wysyłania komunikatów w wiadomościach SMS.

Niektóre czynności nie są objęte dodatkowymi opłatami. Należą do nich: spłata pożyczki przed terminem, wygenerowanie nowego harmonogramu spłaty czy przygotowanie i wysyłka pierwszego monitu.

Vippo pożyczka – informacje dodatkowe

 • Pożyczka od Vippo nie wymaga zastosowania dodatkowych zabezpieczeń oraz poręczycieli.  
 • Pożyczkę można spłacać z dowolnego rachunku na indywidualny numer konta.  
 • Brak konieczności dostarczania zaświadczenia o zatrudnieniu oraz osiąganych zarobkach. 
 • Możliwość posiadania jednej aktywnej pożyczki.  
 • Inne zobowiązania np. w banku nie stanowią przeszkody do otrzymania pożyczki.
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Ikona informacji
poradniki