Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!


Pożyczka online to oferta promocyjna Alior Banku. W jej ramach bank przewiduje nagrodę dla klientów, którzy będą spłacać regularnie swoje zadłużenie – zwrot odsetek co dwunastej raty. Oferta nie wymaga skorzystania z ubezpieczenia, lecz nie obejdzie się bez konta osobistego w banku.

Pożyczka online w Alior Banku – warunki Pożyczka online w Alior Banku – warunki (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via ZUMA Press / FORUM)

Pożyczka online – informacje podstawowe

Poszukujący zewnętrznego finansowania, mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej w Alior Banku. Instytucja posiada kilka produktów o zróżnicowanych warunkach. Poza Pożyczką online, która daje prawo do zwrotu odsetek co dwunastej raty, bank posiada w ofercie następujące produkty:

Ile można pożyczyć w Alior Banku i na jak długo?

Kwota minimalna oraz maksymalna Pożyczki online są tak wyznaczone, że kredyt pozwoli opłacić zarówno drobne wydatki, jak i przedsięwzięcia wymagające większego wkładu.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka online w Alior Banku – podstawowe parametry pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

500 zł

Maksymalna kwota pożyczki

200 000 zł

Minimalny okres kredytowania

12 miesięcy

Maksymalny okres kredytowania

144 miesięcy (12 lat)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Mimo że Pożyczka online to oferta promocyjna, bank nie rezygnuje z długiego okresu spłaty. Minusem dla niektórych może być natomiast dłuższy minimalny okres kredytowania, jednak bank dopuszcza możliwość przedterminowej spłaty przyznanych środków. Warto natomiast podkreślić, że nagrodę można otrzymać wyłącznie po spłaceniu co najmniej 12 rat.

Pożyczka online w Alior Banku – jak złożyć wniosek?

Zgodnie z regulaminem promocji, klient może złożyć wniosek o pożyczkę, wykorzystując następujące kanały:

 • bankowość internetową,
 • stronę internetową banku,
 • bankowość telefoniczną,
 • inne strony internetowe, na których można znaleźć formularz online.

Bankowość internetowa to wariant dostępny dla klientów, którzy posiadają już aktywny produkt w banku oraz dostęp do systemu transakcyjnego. Z kontaktu telefonicznego mogą z kolei skorzystać zainteresowani, którzy wypełnili już formularz internetowy.

Większe pole do manewru bank daje, kiedy dojdzie do momentu zaakceptowania warunków umowy. Klient może to zrobić online, przez telefon, podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera lub udając się do wybranej placówki banku.

Dla kogo pożyczka gotówkowa w Alior Banku?

Z Pożyczki online mogą skorzystać klienci, których rodzaj osiąganego dochodu znajdzie się w akceptowanej grupie. Aktualnie wnioski o pożyczkę online mogą składać osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia oraz umowy o dzieło. Klienci, którzy prowadzą działalność gospodarczą także mogą się starać o kredyt.

Ważnym warunkiem uprawniającym do odebrania nagrody jest posiadanie konta osobistego w Alior Banku (np. Konta Jakże Osobistego lub Konta Internetowego). To właśnie na nie wpłynie zwrot odsetek od raty. W przypadku umów, które podpisała większa liczba kredytobiorców, spełnienie warunku jest wymagane przez jedną osobę.

Ile kosztuje Pożyczka online?

Za udzielenie klientowi pożyczki bank pobiera wynagrodzenie. Składają się na nie:

 • oprocentowanie,
 • prowizja.

Oprocentowanie Pożyczki online jest stałe przez pierwsze 36 miesięcy. Od kolejnego miesiąca spłaty (37. z kolei) obowiązuje oprocentowanie zmienne.

Prowizja banku jest pobierana z góry. Można ją opłacić lub skredytować. W drugim przypadku kwota należna z tego tytułu zostanie dopisana do zadłużenia.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka online w Alior Banku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

Od 9,49 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

Od 6,90 proc.

Ubezpieczenie na zdrowie i życie

nieobowiązkowe

Przelew kwoty pożyczki na rachunek w innym banku

0 zł

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 proc.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Ubezpieczenie nie jest wymagane, aby wziąć udział w promocji. Bank podaje także stawki za przelew środków na rachunek prowadzony w innym banku oraz wcześniejszą spłatę. Za obie te czynności klient nie zostanie obciążony opłatą.

Promocja „Pożyczka online” – warunki regulaminu

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Promocja „Pożyczka ONLINE” – warunki regulaminu

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

Warunki promocji:

 • złożenie wniosku we wskazanym terminie za pośrednictwem wskazanych kanałów,
 • otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej od Alior Banku,
 • zawarcie umowy o pożyczkę,
 • posiadanie na dzień wypłaty nagrody konta osobistego w Alior Banku.

Nagroda w postaci kwoty odsetek co dwunastej raty przysługuje klientom, którzy będą spłacać pożyczkę zgodnie z harmonogramem.

Maksymalna liczba nagród wynosi 12 (dla okresu kredytowania 12 lat), a wysokość pojedynczej nagrody wynosić może nie więcej niż 2000 zł.

Nagroda nie zostanie wypłacona, jeśli klient nie spłaci w terminie jakiejkolwiek raty lub spłaci pożyczkę przed terminem (w przypadku wcześniej wypłaconych nagród nie następuje korekta).

Do promocji można przystąpić raz. Nagroda jest wypłacana raz bez względu na liczbę współkredytobiorców. Promocja nie łączy się z innymi ofertami banku.

do 31 sierpnia 2018 roku

 Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Pożyczka online – informacje dodatkowe

 • Pożyczkę online spłaca się w ratach równych.  
 • Z oferty mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci. 
 • Wymagane konto osobiste.  
 • Bank nie stosuje dodatkowych zabezpieczeń.  
 • Pożyczka online może zostać potraktowana jako kredyt konsolidacyjny. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 25 607,72 zł, oprocentowanie zmienne: 9,49%, całkowity koszt kredytu: 10 007,72 zł (w tym: prowizja: 2731,38 zł (14,9%), odsetki: 7276,34 zł), 89 równych, miesięcznych rat w wysokości 287,74 zł. Kalkulacja została dokonana na 4.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Z ww. propozycji mogą skorzystać osoby, które przesłały dane kontaktowe przez internetowy formularz Alior Banku lub złożyły wniosek za pośrednictwem bankowości internetowej lub stron internetowych, na których dostępny jest wniosek online o pożyczkę lub kredyt w ramach promocji Pożyczka Online. Nagroda w postaci zwrotu odsetek będzie wypłacana na konto osobiste w Alior Banku pod warunkiem dokonywania terminowych spłat rat oraz niedokonania wcześniejszej całkowitej spłaty. Promocja trwa od 4.06 do 31.08.2018 r. lub do odwołania, o którym bank powiadomi na www.aliorbank.pl z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Szczegóły oferty, regulamin promocji oraz Taryfa opłat i prowizji na www.aliorbank.pl.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2018-11-17

Pożyczka i kredyt 0 procent - czy to możliwe? Oferty

„Pierwsza pożyczka za darmo”, „raty 0 procent” czy „oddasz tyle ile pożyczysz” – to tylko niektóre hasła mające za zadanie zachęcić klienta do zaciągnięcia kredytu czy pożyczki. Warto jednak przed nabyciem zobowiązania sprawdzić jak działa oraz czego się wystrzegać przy tego typie umów.

2018-11-16

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

2018-11-16

Karta kredytowa - co to jest? Jak działa karta kredytowa?

Karta kredytowa to bardzo wygodny produkt kredytowy – regularne spłaty zobowiązania pozwolą uniknąć naliczania odsetek, a termin, w którym należy uregulować wykorzystany limit kredytowy jest dłuższy niż miesiąc. Jak korzystać z kart kredytowych, żeby korzystać z darmowego kredytu?

Leasing czy kredyt - czym różni się leasing od kredytu?

Wybór pomiędzy leasingiem a kredytem jest kwestią subiektywną. Jak porównać? Co jest tańsze? Sprawdzamy podstawowe różnice między kredytem a leasingiem.

Stopa procentowa - czym jest? Co na nią wpływa i jak obliczyć?

Stopa procentowa to koszt kapitału, czyli cena, jaką należy zapłacić za pożyczenie pieniądza. Dotyczy nie tylko rozliczeń pomiędzy klientem a bankiem, ale także transakcji pomiędzy instytucjami.

Ranking kredytów gotówkowych - porównanie kredytów gotówkowych

Ile kosztuje najtańszy kredyt gotówkowy? W redakcji Bankier.pl na bieżąco monitorujemy rynek kredytów bankowych, żeby móc wyłonić najlepsze pod względem kosztu kredytu banki. Ich propozycje na różne terminy i kwoty prezentujemy regularnie w rankingach kredytów gotówkowych.

Szybki kredyt - gdzie wziąć szybko kredyt? Warunki, korzyści

Do walki o klienta szukającego szybkiej gotówki dołączyły także banki, oferując szybki kredyt. Formalności w przypadku takiego kredytowania obcięte są do minimum, a czas oczekiwania na zaakceptowanie wniosku wcale nie musi być dłuższy niż przy tzw. kredytach chwilówkach.

Ikona informacji
poradniki