Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Pożyczka 4,9% jest ofertą specjalną kredytu przeznaczoną dla klientów, którzy nie posiadają w Alior Banku innych pożyczek. Jej podstawowym atutem jest możliwość otrzymania obniżonego oprocentowania oraz prowizji. Na plus można odnotować także brak wymogu posiadania konta osobistego.

AKTUALIZACJA 05.04.2017 r. 

"Pożyczka 4,9%" została wycofana z oferty produktów kredytowych Alior Banku. 

Pożyczka 4,9% w Alior Banku – warunki oferty Pożyczka 4,9% w Alior Banku – warunki oferty (fot. Sławomir Stroński / Bankier.pl)

Pożyczka 4,9% – informacje podstawowe

Klient poszukujący zewnętrznego finansowania może wybrać w Alior Banku jedną z kilku ofert. Promocja „Pożyczka 4,9%” obejmuje preferencyjne warunki dla osób, które nie posiadają innych pożyczek w banku. Do pozostałych propozycji należą:

 • Pożyczka 5% z gwarancją – klienci, którzy dobrze orientują się na rynku kredytowym, mogą wynegocjować lepsze warunki cenowe pożyczki,
 • Pożyczka gotówkowa – podstawowy produkt kredytowy banku, w którym można obniżyć prowizję, decydując się na podpisanie umowy ubezpieczenia.

Ile można pożyczyć w Alior Banku i na jak długo?

Pożyczka w ramach promocji jest dostępna nie tylko dla tych, którzy planują wziąć kredyt na niewielką kwotę. Bank umożliwia złożenie wniosku aż o 200 000 zł.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka 4,9% w Alior Banku – podstawowe parametry pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna pożyczki

500 zł

Kwota maksymalna pożyczki

200 000 zł

Maksymalna kwota pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

4 000 zł

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

60 miesięcy (5 lat)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Klient może zaciągnąć pożyczkę na preferencyjnych warunkach aż na 5 lat. W przypadku pozostałych kredytów Alior Banku okres ten jest dwukrotnie dłuższy. 

Pożyczka 4,9% – jak złożyć wniosek?

O Pożyczkę 4,9% można się starać w taki sam sposób, jak w przypadku pozostałych produktów kredytowych banku. Do wyboru klienta jest:

 • formularz kontaktowy na stronie Bankier.pl lub stronie banku – po jego wypełnieniu i wysłaniu oddzwoni doradca, który uruchomi procedurę kredytową,
 • infolinia,
 • placówka banku.

Po podjęciu decyzji o przyznaniu środków, kwota pożyczki trafi na dedykowany rachunek kredytowy. Klient może ją przelać na dowolne konto bankowe lub odebrać w gotówce.

Dla kogo pożyczka gotówkowa w Alior Banku?

Konieczność posiadania zarobków pochodzących z określonego źródła jest jednym z warunków promocji. Akceptowane źródła dochodów to:

 • umowa o pracę,
 • umowa zlecenie,
 • umowa o dzieło,
 • renta lub emerytura,
 • kontrakt menedżerski,
 • mianowanie lub powołanie,
 • związane z pełnieniem funkcji posła.

Ile kosztuje Pożyczka 4,9% w Alior Banku?

Największym obciążeniem w przypadku zaciągnięcia pożyczki są oprocentowanie oraz prowizja. W „Pożyczce 4,9%” oba parametry zostały znacząco obniżone w stosunku do podstawowego kredytu z oferty.  

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka 4,9% w Alior Banku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Rozpatrzenie wniosku kredytowego

0 zł

Oprocentowanie

4,9 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

od 6 proc. do 9 proc. 

Opłata za przelew kredytu na rachunek w innym banku

0 zł

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 proc.

Ubezpieczenie na życie

0,25 proc.*

*Naliczne miesięcznie od kwoty kredytu. Ubezpieczenie na maksymalnie 36 miesięcy. 

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Oprocentowanie jest stałe przez pierwsze trzy lata trwania pożyczki. Po tym okresie zostanie zastosowana zmienna stopa procentowa.

Ten sam warunek dotyczący kwoty udzielonej pożyczki ma zastosowanie również do prowizji. Bank daje możliwość jej kredytowania. Kwota wypłacanej pożyczki zostanie wtedy odpowiednio pomniejszona.

Ubezpieczenie na życie jest wymagane w przypadku „Pożyczki 4,9%”.

Promocja „Pożyczka 4,9%” – warunki regulaminu

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Promocja „Pożyczka 4,9% – warunki regulaminu

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

Do warunków promocji należy:

 • złożenie wniosku w podanym terminie przez formularz internetowy, bankowość telefoniczną lub w placówce,
 • uwzględnienie promocyjnych parametrów pożyczki przez bank w decyzji kredytowej,
 • posiadanie źródła dochodu uzyskiwanego na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, renty, emerytury, kontraktu menedżerskiego, mianowania lub powołania, pełnienia funkcji posła.

Oprocentowanie oraz prowizja promocyjna zostaną zastosowane dla całej kwoty pożyczki.

Jeden klient może skorzystać z promocji raz. Oferta skierowana do osób, które nie posiadają w momencie złożenia wniosku pożyczki lub kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku. Oferta dostępna pod warunkiem podpisania umowy ubezpieczenia. 

do odwołania

 Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Pożyczka gotówkowa w Alior Banku – informacje dodatkowe

 • Pożyczkę można spłacić w ratach równych.  
 • Konto osobiste w Alior Banku nie jest wymagane. 
 • Pożyczka może być spłacana na wiele sposobów. Zobowiązanie można spłacać za pomocą przelewu na rachunek, wpłaty gotówkowej w kasie lub automatycznej spłaty z konta osobistego w Alior Banku (dostępne np. Konto Internetowe, Konto Rozsądne, Konto Wyższej Jakości).
 • Z oferty mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci. Warunkiem jest nie posiadanie innych pożyczek w Alior Banku (dotyczy to także kredytu konsolidacyjnego).
 • „Pożyczka 4,9%” nie jest obejmowana dodatkowym zabezpieczeniem.  
Wysokość rat i odsetki Kalkulator pożyczek gotówkowych Bankier.pl
Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-23

Kiedy warto wziąć kredyt gotówkowy na mieszkanie?

Kredyt hipoteczny to forma finansowania, która przychodzi klientowi pierwsza do głowy. Ale co z kredytem gotówkowym? Czy warto rozważyć tę opcję?

Na czym polega kredyt z częściową spłatą kapitału?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego nie należy do łatwych zadań. Coraz mniejsza liczba młodych ludzi decyduje się na podjęcie tego wyzwania, dlatego państwo często stara się ich do tego zachęcić. Jednym ze sposobów jest przygotowywanie dla nich specjalnych ofert dotyczących dopłat do kredytów zaciąganych w celu założeniu lub rozwijania swojej działalności rolniczej. Takie kredyty z częściową spłatą kapitału cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zajmujących się rolnictwem.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Karta kredytowa - jak działa i dlaczego warto ją mieć?

Karta kredytowa staje się coraz popularniejszym środkiem płatniczym również wśród Polaków. W Stanach Zjednoczonych posiada ją już praktycznie każdy z odpowiednią zdolnością kredytową.

Ikona informacji
poradniki