Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Getin Bank przygotował specjalną ofertę kredytu. Klienci, którzy skonsolidują co najmniej jedno zobowiązanie z innego banku, mogą skorzystać na preferencyjnych warunkach. Poza brakiem konieczności posiadania konta osobistego oraz podpisywania umowy ubezpieczenia, oferta zachęca prowizją w wysokości 0 proc.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – warunki Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – warunki (fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl)

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – informacje podstawowe

Kredyt konsolidacyjny to szczególny rodzaj kredytu. Jest on przeznaczony dla osób, które mają już zobowiązania w innych bankach i z jakiegoś powodu zależy im na ich przeniesieniu do jednego kredytodawcy. Powodem jest zwykle możliwość obniżenia wysokości raty.

Getin Bank posiada w ofercie również kredyty dla tych, którzy planują przeznaczyć środki na dowolny cel. Należą do nich:

 • Kredyt gotówkowy – standardowy wariant kredytu gotówkowego, na stale w ofercie banku,
 • Darmowy kredyt – oferta promocyjna do 4000 zł,
 • Pożyczka gotówkowa do 5000 zł – kolejna oferta specjalna banku.

Ile można pożyczyć w Getin Banku i na jak długo?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – podstawowe parametry kredytu

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna kredytu

1000 zł

Kwota maksymalna kredytu

200 000 zł

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku

Kredyt konsolidacyjny ma takie same parametry, co standardowa oferta. Wysoka kwota maksymalna oraz długi okres kredytowania to cechy wyróżniające ten produkt na rynku. Co istotne, do kwoty kredytu pokrywającej dotychczasowe zobowiązania, klient może dobrać dodatkową gotówkę, o ile całkowita kwota kredytu musi mieścić się w podanych limitach.

Kredyt konsolidacyjny – jak złożyć wniosek?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Getin Banku można złożyć na trzy sposoby:

 • przez formularz internetowy – po wypełnieniu i wysłaniu formularza kontaktowego, doradca banku oddzwoni w ciągu 48 godzin, aby ustalić szczegóły i dobrać ofertę do potrzeb klienta,
 • przez bankowość internetową – wygodna opcja dla klientów Getin Banku, którzy mogą dowiedzieć się, jaką bank przygotował ofertę od ręki – po zalogowaniu w systemie transakcyjnym. Plusem jest także uproszczenie procedur i krótki czas oczekiwania na otrzymanie decyzji,
 • w oddziale – bank nie rezygnuje ze sprawdzonych rozwiązań. Tradycjonaliści mogą złożyć wniosek i zasięgnąć wszystkich informacji, udając się do placówki banku.

Dla kogo kredyt konsolidacyjny w Getin Banku?

Aby skorzystać z oferty Getin Banku, należy spełnić kilka podstawowych warunków. Pierwszy z nich to wiek kredytobiorcy. Bank rozpatruje wnioski wyłącznie osób pełnoletnich. Nie wyznaczono natomiast maksymalnego wieku kredytobiorcy.

Drugi wymóg to posiadanie regularnych dochodów. Wśród wymienionych przez bank źródeł ich otrzymywania można znaleźć umowę o pracę, rentę, emeryturę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, działalność gospodarczą lub działalność rolniczą. Miesięczny dochód kredytobiorcy nie może być niższy niż 600 zł. Wyjątkiem jest emerytura lub renta – bank rozpatrzy wniosek klienta, jeśli dochód wynosi co najmniej 850 zł.

Ostatni, ale nie mniej ważny warunek, to posiadanie odpowiedniej zdolności oraz wiarygodności kredytowej. To przede wszystkim na ich podstawie bank decyduje czy i na jaką kwotę przyznać kredyt.

Ile kosztuje kredyt konsolidacyjny w Getin Banku?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – podstawowe koszty kredytu

Parametr

Stawka

Oprocentowanie

8,79 proc.

Prowizja

0 proc.

Zmiana harmonogramu spłat na wniosek kredytobiorcy

25 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku 

Obecnie Getin Bank posiada w ofercie promocję kredytu, dzięki której klient może skorzystać ze specjalnych warunków cenowych. Elementem oferty specjalnej jest brak prowizji oraz równe oprocentowanie dla każdego – bez względu na wnioskowaną kwotę kredytu.

Oprocentowanie kredytu jest stałe dla zobowiązań zaciąganych na 72 miesiące. W przypadku dłuższych umów bank zastosuje oprocentowanie zmienne od 73. miesiąca.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – informacje dodatkowe

 • Możliwość zawnioskowania o dodatkową kwotę.  
 • Możliwość wyboru dowolnego dnia w miesiącu jako terminu spłaty.  
 • Brak wymogu dobrania ubezpieczenia.  
 • Kredyt spłacany jest w formule rat równych.  
 • Konto osobiste w Getin Banku nie jest wymagane.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi  14,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 37 000 zł,  całkowita kwota do zapłaty  59 371,13 zł, oprocentowanie zmienne 8,79%, całkowity koszt kredytu 22 371,13 zł (w tym: prowizja 0,0 zł, odsetki  16 146,83 zł, koszt ubezpieczenia  6 224,30 zł), 91 miesięcznych rat równych w wysokości po 652,43 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30.06.2019r. na reprezentatywnym przykładzie.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2020-01-17

Smartfon do 1000 – jaki wybrać?

Szybki rozwój technologii sprawia, że dobry telefon wcale nie musi być drogi. Podpowiadamy, jaki smartfon do 1000 zł wybrać, aby cieszyć się niezawodnym i nowoczesnym urządzeniem.

2020-01-15

Leasing konsumencki – na czym polega i dla kogo jest?

Leasing kojarzy się z korzystnym sposobem nabywania pojazdów i urządzeń dla przedsiębiorców. Dzięki leasingowi konsumenckiemu mogą jednak skorzystać z niego również osoby prywatne.

2020-01-15

Spirala zadłużenia – czym jest? Jak się z niej wydostać?

Piętrzące się zadłużenie stanowi poważne zagrożenie dla domowego budżetu. Kiedy kolejne kredyty i pożyczki przeznaczane są na spłatę poprzednich, mamy do czynienia ze spiralą zadłużenia.

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

Kredyt konsolidacyjny - co to jest? Rodzaje i warunki

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu wszystkich posiadanych zobowiązań w jedno. Zamiast kilku rat kredytowych płacimy tyko jedną. Skonsolidować możemy kredyt gotówkowy, samochodowy, ratalny, karty kredytowe czy zadłużenie rachunków bieżących.

Kredyt obrotowy - co to jest i jak go dostać?

Brak możliwości opłacenia bieżących faktur lub zakupu materiałów, z których tworzone są nasze produkty, jest nie tylko frustrujące, ale także zagraża funkcjonowaniu biznesu. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

Ikona informacji
poradniki