Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy zachęca niską stawką procentową oraz możliwością uniknięcia prowizji. Kredyt w Inbanku jest dostępny wyłącznie przez internet, co może przemawiać na jego korzyść.

Kredyt gotówkowy w Inbanku – warunki Kredyt gotówkowy w Inbanku – warunki

Kredyt gotówkowy 3 x 0 zł w Inbanku – informacje podstawowe

Kredyt gotówkowy to jeden z kilku produktów oferowanych przez Inbank – pochodzący z Estonii bank internetowy, który w Polsce działa na podstawie jednolitego paszportu europejskiego. Do oferty banku należy także kredyt samochodowy oraz kredyt ratalny.

Ile można pożyczyć w Inbanku i na jak długo?

Maksymalna kwota kredytu oraz maksymalny okres kredytowania nie należą do najdłuższych na rynku, jednak pozwolą na sfinansowanie przedsięwzięć wymagających większego wkładu finansowego. Spłatę zadłużenia można rozłożyć na kilka lat.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy w Inbanku – podstawowe parametry kredytu

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

2000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

50 000 zł

Minimalny okres kredytowania

4 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

72 miesiące (6 lat)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Kredytobiorcy, którzy chcą wcześniej uregulować swoje zobowiązanie, mogą dokonać przedterminowej spłaty kredytu na podany przez bank numer konta.

Kredyt gotówkowy w Inbanku – jak złożyć wniosek?

Bank reklamuje kredyt jako produkt dostępny w 100% online. Zanim klient wypełni wniosek, zostanie poproszony o dokonanie rejestracji w serwisie bankowości internetowej. Z jej poziomu można wysłać wniosek o kredyt lub inny produkt np. lokatę terminową. Kolejnym krokiem jest wysłanie przelewu na kwotę 1 zł, co pozwoli bankowi na zweryfikowanie tożsamości klienta. Zanim klient otrzyma kredyt na swoje konto, będzie musiał podpisać umowę elektroniczną. Dojdzie do tego, jeśli ocena jego zdolności kredytowej wypadnie pozytywnie.

Dla kogo Kredyt gotówkowy w Inbanku?

W trakcie procesu kredytowego klient może się spotkać z prośbą banku o dostarczenie odpowiednich dokumentów dochodowych. Do akceptowanych przez bank źródeł osiągania dochodów należą umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenia, umowa o dzieło, samozatrudnienie, emerytura, renta, rolnictwo, najem. Listę wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie internetowej banku.

O kredyt gotówkowy w Inbanku można się starać indywidualnie. Oznacza to, że oceny zdolności kredytowej nie można poprawić, zaciągając kredyt wraz ze współkredytobiorcą.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy 3 x 0 zł?

No koszty kredytu składają się przede wszystkim oprocentowanie oraz prowizja. Kredyt gotówkowy jest objęty oprocentowaniem stałym, które jest niewrażliwe na wahania stóp procentowych na rynku. Dzięki temu klient będzie mógł oszacować całkowite koszty kredytu przed podpisaniem umowy.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy w Inbanku – podstawowe koszty kredytu

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

8,99 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

od 0 do 9,99 proc.  

Ubezpieczenie na życie

nieobowiązkowe

Przedterminowa spłata kredytu

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Prowizja jest ustalana indywidualnie, a jej minimalna stawka może wynieść 0 proc. w skali roku. Ubezpieczenie na życie jest nieobowiązkowe, jednak klienci, którzy się na nie zdecydują, otrzymają obniżoną o 2 proc. prowizję. Do zakresu ubezpieczenia od AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępnego w banku należą m.in. śmierć ubezpieczonego, poważne zachorowanie, całkowita niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu.

Kredyt gotówkowy w Inbanku – informacje dodatkowe

  • Kredyt gotówkowy w Inbanku spłacany jest w ramach rat równych.  
  • Dodatkowe zabezpieczenia kredytu nie są wymagane. 
  • Oferta dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 11191,21 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 8,99%, całkowity koszt kredytu 3191,21 zł (w tym: prowizja 959,20 zł, odsetki 2232,01 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 186,52 zł, ostatnia rata 186,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-23

Kiedy warto wziąć kredyt gotówkowy na mieszkanie?

Kredyt hipoteczny to forma finansowania, która przychodzi klientowi pierwsza do głowy. Ale co z kredytem gotówkowym? Czy warto rozważyć tę opcję?

Jak sprawdzić raport BIK za darmo?

BIK to skrót od nazwy instytucji jaką jest Biuro Informacji Kredytowej. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie informacje dotyczące między innymi terminowości spłat naszych zadłużeń są rejestrowane właśnie w BIK. To z tego powodu, gdy chcemy zaciągnąć pożyczkę, informacje na nasz temat są sprawdzane przez bank lub firmę pożyczkową między innymi w BIK. Ale czy my sami również możemy sprawdzić jak wygląda nasza historia zadłużeń i ich spłat? Okazuje się, że tak, choć istnieją pewne obostrzenia.

Jak wyjść z długów? Praktyczny poradnik krok po kroku

Obecnie niemal na każdym kroku proponowane są nam najróżniejszego rodzaju pożyczki, które znajdują się w ofercie tradycyjnych banków, jak i innych instytucji finansowych. Do tego dochodzą jeszcze atrakcyjne limity na kartach debetowych i oczywiście karty kredytowe, z których chętnie korzysta bardzo duża liczba Polaków.

Karta kredytowa - jak działa i dlaczego warto ją mieć?

Karta kredytowa staje się coraz popularniejszym środkiem płatniczym również wśród Polaków. W Stanach Zjednoczonych posiada ją już praktycznie każdy z odpowiednią zdolnością kredytową.

Na czym polega kredyt z częściową spłatą kapitału?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego nie należy do łatwych zadań. Coraz mniejsza liczba młodych ludzi decyduje się na podjęcie tego wyzwania, dlatego państwo często stara się ich do tego zachęcić. Jednym ze sposobów jest przygotowywanie dla nich specjalnych ofert dotyczących dopłat do kredytów zaciąganych w celu założeniu lub rozwijania swojej działalności rolniczej. Takie kredyty z częściową spłatą kapitału cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zajmujących się rolnictwem.

Ikona informacji
poradniki