Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy zachęca niską stawką procentową oraz możliwością uniknięcia prowizji. Kredyt w Inbanku jest dostępny wyłącznie przez internet, co może przemawiać na jego korzyść.

Kredyt gotówkowy w Inbanku – warunki Kredyt gotówkowy w Inbanku – warunki

Kredyt gotówkowy 3 x 0 zł w Inbanku – informacje podstawowe

Kredyt gotówkowy to jeden z kilku produktów oferowanych przez Inbank – pochodzący z Estonii bank internetowy, który w Polsce działa na podstawie jednolitego paszportu europejskiego. Do oferty banku należy także kredyt samochodowy oraz kredyt ratalny.

Ile można pożyczyć w Inbanku i na jak długo?

Maksymalna kwota kredytu oraz maksymalny okres kredytowania nie należą do najdłuższych na rynku, jednak pozwolą na sfinansowanie przedsięwzięć wymagających większego wkładu finansowego. Spłatę zadłużenia można rozłożyć na kilka lat.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy w Inbanku – podstawowe parametry kredytu

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

2000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

50 000 zł

Minimalny okres kredytowania

4 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

72 miesiące (6 lat)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Kredytobiorcy, którzy chcą wcześniej uregulować swoje zobowiązanie, mogą dokonać przedterminowej spłaty kredytu na podany przez bank numer konta.

Kredyt gotówkowy w Inbanku – jak złożyć wniosek?

Bank reklamuje kredyt jako produkt dostępny w 100% online. Zanim klient wypełni wniosek, zostanie poproszony o dokonanie rejestracji w serwisie bankowości internetowej. Z jej poziomu można wysłać wniosek o kredyt lub inny produkt np. lokatę terminową. Kolejnym krokiem jest wysłanie przelewu na kwotę 1 zł, co pozwoli bankowi na zweryfikowanie tożsamości klienta. Zanim klient otrzyma kredyt na swoje konto, będzie musiał podpisać umowę elektroniczną. Dojdzie do tego, jeśli ocena jego zdolności kredytowej wypadnie pozytywnie.

Dla kogo Kredyt gotówkowy w Inbanku?

W trakcie procesu kredytowego klient może się spotkać z prośbą banku o dostarczenie odpowiednich dokumentów dochodowych. Do akceptowanych przez bank źródeł osiągania dochodów należą umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenia, umowa o dzieło, samozatrudnienie, emerytura, renta, rolnictwo, najem. Listę wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie internetowej banku.

O kredyt gotówkowy w Inbanku można się starać indywidualnie. Oznacza to, że oceny zdolności kredytowej nie można poprawić, zaciągając kredyt wraz ze współkredytobiorcą.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy 3 x 0 zł?

No koszty kredytu składają się przede wszystkim oprocentowanie oraz prowizja. Kredyt gotówkowy jest objęty oprocentowaniem stałym, które jest niewrażliwe na wahania stóp procentowych na rynku. Dzięki temu klient będzie mógł oszacować całkowite koszty kredytu przed podpisaniem umowy.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy w Inbanku – podstawowe koszty kredytu

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

8,99 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

od 0 do 9,99 proc.  

Ubezpieczenie na życie

nieobowiązkowe

Przedterminowa spłata kredytu

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Prowizja jest ustalana indywidualnie, a jej minimalna stawka może wynieść 0 proc. w skali roku. Ubezpieczenie na życie jest nieobowiązkowe, jednak klienci, którzy się na nie zdecydują, otrzymają obniżoną o 2 proc. prowizję. Do zakresu ubezpieczenia od AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępnego w banku należą m.in. śmierć ubezpieczonego, poważne zachorowanie, całkowita niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu.

Kredyt gotówkowy w Inbanku – informacje dodatkowe

  • Kredyt gotówkowy w Inbanku spłacany jest w ramach rat równych.  
  • Dodatkowe zabezpieczenia kredytu nie są wymagane. 
  • Oferta dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 11191,21 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 8,99%, całkowity koszt kredytu 3191,21 zł (w tym: prowizja 959,20 zł, odsetki 2232,01 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 186,52 zł, ostatnia rata 186,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-19

Kredyt gotówkowy dla obcokrajowca

Pracujący w naszym kraju obywatele chociażby Ukrainy, w którymś momencie chcą ubiegać się o kredyt na różne cele. Czy jest szansa na kredyt dla obcokrajowca?

2019-04-18

Kredyt czy leasing na samochód? Na co się zdecydować?

Przedsiębiorcy, którzy planują zakup auta do firmy, muszą zdecydować, czy skorzystać z kredytu na zakup samochodu, a może z leasingu. Wady i zalety.

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

Jak otrzymać kredyt gotówkowy dla prowadzących działalność gospodarczą?

Start nowego biznesu wiąże się z poniesieniem nie tylko nakładów pracy, ale i nakładów finansowych. W przypadku braku środków, można skorzystać z kredytu.

Zakupy na raty a pożyczki ratalne - porównanie

Wiele osób zastanawia się, czy lepiej zdecydować się właśnie na pożyczkę ratalną, czy też może wybrać zakupy na raty? Co jest lepszym pomysłem?

Utrata pracy i kredyt – poradnik dla kredytobiorcy

Jakie mamy opcje, gdy szef wręcza zwolnienie, a nad głową wciąż wisi kredyt? Dowiedz się, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

Ikona informacji
poradniki