Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy bez odsetek to jedna z dwóch promocyjnych ofert banku. Podobnie jak w przypadku Pierwszej Pożyczki, również i tym razem Raiffeisen Polbank rezygnuje z oprocentowania nominalnego, pobierając wyłącznie prowizję. Na najlepsze warunki cenowe mogą liczyć klienci, którzy zaciągną zobowiązanie na kilka miesięcy.  

AKTUALIZACJA 01.04.2019 r. 

Produkt zniknął z oferty po przejęciu wydzielonej części Raiffeisen Polbanku przez BGŻ BNP Paribas i zmianie nazwy marki na BNP Paribas. 

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – warunki Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – warunki (Bankier.pl)

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – informacje podstawowe

Zainteresowani ofertą Raiffeisen Polbanku mogą wybrać spośród kilku propozycji kredytów gotówkowych, odpowiadających na różne potrzeby zarówno nowych, jak i stałych klientów banku. Należą do nich, poza Kredytem gotówkowym bez odsetek:

  • Kredyt na Miarę – kredyt gotówkowy w standardzie – również na wysoką kwotę i długi okres spłaty,
  • Pierwsza pożyczka – oferta specjalna z preferencyjnymi warunkami cenowymi, z której skorzystać mogą osoby nieposiadające produktu kredytowego w banku.

Wszystkie wymienione produkty pozwolą sfinansować dowolny cel.

Ile można pożyczyć w Raiffeisen Polbanku i na jak długo?

Kredyt gotówkowy bez odsetek to oferta specjalna, której parametry różnią się nieco od standardowej pożyczki w banku, czyli Kredytu na Miarę. Mniejsze koszty dostępne są dla niższej kwoty maksymalnej.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – podstawowe parametry pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna pożyczki

1000 zł

Kwota maksymalna pożyczki

10 000 zł

Kwota maksymalna bez zaświadczenia o zarobkach

4000 zł

Minimalny okres kredytowania

6 miesięcy

Maksymalny okres kredytowania

30 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku

Kredyt w tej ofercie objęty jest również krótszym okresem spłaty. Najdłuższe umowy zawierane są na 2,5 roku.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbanku – jak złożyć wniosek?

O Kredyt gotówkowy bez odsetek można wnioskować tymi samymi kanałami, co w przypadku pozostałych ofert w banku. Dostępne są:

  • wniosek online, który można odszukać na stronie internetowej banku. Jego celem jest nawiązanie kontaktu z klientem przez doradcę, który nie tylko pomoże z dopełnieniem formalności, ale również sprawdzi historię oraz zdolność kredytową,
  • kontakt na infolinii,
  • oddział banku, gdzie w trakcie jednej wizyty będzie można podpisać wszystkie wymagane dokumenty,
  • mobilny doradca, który jest odpowiednim rozwiązaniem dla klientów posiadających ograniczony dostęp do placówki lub cierpiących na brak wolnego czasu.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku?

Propozycja banku to kredyt bez oprocentowania nominalnego. Na całkowite koszty zobowiązania składa się wyłącznie prowizja liczona w mniej tradycyjny sposób. Stawka prowizji jest uzależniona od liczby miesięcy. Im krótszy termin spłaty, tym mniejsze obciążenie. Dla przykładu zadłużenie z okresem kredytowania wynoszącym 6 miesięcy będzie objęte prowizją w wysokości 6 proc. Z dwukrotnie dłuższym – 12 proc.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

0 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

6 – 30 proc.

Ubezpieczenie Twój Kredyt Standard*

0,25% * liczba miesięcy do spłaty * wysokość udzielonego kredytu

Opłata za wydanie zaświadczenia dotyczącego rachunku kredytu

70 zł

Opłata za zmianę harmonogramu spłat na życzenie klienta

100 zł

*Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Bank nie wymaga od klientów, aby korzystali z ubezpieczenia lub zakładali konto osobiste. W jego ofercie nie brakuje jednak produktów dla zdecydowanych na dodatkową ochronę lub rachunek np. Wymarzone Konto Osobiste.

Ubezpieczenie proponowane przez Raffeisen Polbank obejmuje zgon osoby ubezpieczonej, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy, a także trwałe inwalidztwo, które jest efektem nieszczęśliwego wypadku.

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – informacje dodatkowe

  • Raiffeisen Polbank nie wymaga zastosowania dodatkowego zabezpieczenia do kredytu.
  • Zadłużenie spłacane jest za pomocą rat równych.
  • Oferta dla nowych oraz stałych klientów.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania Kredytu na Miarę bez Odsetek spłacanego w 12 równych ratach miesięcznych, gdzie kwota udzielonego kredytu wynosi 5 600 PLN i obejmuje wartość finansowanej kredytem prowizji w wysokości 12%, tj. 600 PLN, z uwzględnieniem oprocentowania nominalnego w wysokości 0%, wynosi 23,75%. Miesięczna rata Kredytu na Miarę równa jest 466,67 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 5 600 PLN, a całkowita kwota kredytu to 5 000 PLN.

Wysokość rat i odsetki Kalkulator pożyczek gotówkowych Bankier.pl


Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-08-21

Kredyt dla nowych firm na start - jak dostać? Warunki.

Niezależnie jednak od tego, kto zabiera się za tworzenie firmy, potrzebuje odpowiedniego kapitału na jej rozwój. Niestety, nie każdy posiada oszczędności i nie wszyscy mogą liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. Wówczas jedynym rozwiązaniem wydaje się być kredyt dla nowych firm

2019-08-16

Kredyt samochodowy 50/50 - oferta, warunki

Jednym z popularniejszych produktów pozwalających na finansowanie zakupu samochodu jest kredyt 50/50. Na czym dokładnie polega i czy warto się nim w ogóle zainteresować?

2019-08-13

Jak działa kredyt oddłużeniowy (dla bardzo zadłużonych)?

Wbrew pozorom nie jest trudno wpaść w spiralę zadłużeń. Niespodziewane wydatki, które spadają na nas jak grom z jasnego nieba są w stanie mocno namieszać w budżecie domowym. Problemy ze spłatą jednego zadłużenia generują kolejne i tak w kółko.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Co to jest kredyt studencki i jak go otrzymać?

Podjęcie studiów wiąże się z dużymi kosztami. Osoby, które nie posiadają odpowiednich dochodów, mają możliwość skorzystać z kredytu studenckiego.

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Ikona informacji
poradniki