Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy bez odsetek to jedna z dwóch promocyjnych ofert banku. Podobnie jak w przypadku Pierwszej Pożyczki, również i tym razem Raiffeisen Polbank rezygnuje z oprocentowania nominalnego, pobierając wyłącznie prowizję. Na najlepsze warunki cenowe mogą liczyć klienci, którzy zaciągną zobowiązanie na kilka miesięcy.  

AKTUALIZACJA 01.04.2019 r. 

Produkt zniknął z oferty po przejęciu wydzielonej części Raiffeisen Polbanku przez BGŻ BNP Paribas i zmianie nazwy marki na BNP Paribas. 

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – warunki Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – warunki (Bankier.pl)

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – informacje podstawowe

Zainteresowani ofertą Raiffeisen Polbanku mogą wybrać spośród kilku propozycji kredytów gotówkowych, odpowiadających na różne potrzeby zarówno nowych, jak i stałych klientów banku. Należą do nich, poza Kredytem gotówkowym bez odsetek:

  • Kredyt na Miarę – kredyt gotówkowy w standardzie – również na wysoką kwotę i długi okres spłaty,
  • Pierwsza pożyczka – oferta specjalna z preferencyjnymi warunkami cenowymi, z której skorzystać mogą osoby nieposiadające produktu kredytowego w banku.

Wszystkie wymienione produkty pozwolą sfinansować dowolny cel.

Ile można pożyczyć w Raiffeisen Polbanku i na jak długo?

Kredyt gotówkowy bez odsetek to oferta specjalna, której parametry różnią się nieco od standardowej pożyczki w banku, czyli Kredytu na Miarę. Mniejsze koszty dostępne są dla niższej kwoty maksymalnej.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – podstawowe parametry pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna pożyczki

1000 zł

Kwota maksymalna pożyczki

10 000 zł

Kwota maksymalna bez zaświadczenia o zarobkach

4000 zł

Minimalny okres kredytowania

6 miesięcy

Maksymalny okres kredytowania

30 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku

Kredyt w tej ofercie objęty jest również krótszym okresem spłaty. Najdłuższe umowy zawierane są na 2,5 roku.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbanku – jak złożyć wniosek?

O Kredyt gotówkowy bez odsetek można wnioskować tymi samymi kanałami, co w przypadku pozostałych ofert w banku. Dostępne są:

  • wniosek online, który można odszukać na stronie internetowej banku. Jego celem jest nawiązanie kontaktu z klientem przez doradcę, który nie tylko pomoże z dopełnieniem formalności, ale również sprawdzi historię oraz zdolność kredytową,
  • kontakt na infolinii,
  • oddział banku, gdzie w trakcie jednej wizyty będzie można podpisać wszystkie wymagane dokumenty,
  • mobilny doradca, który jest odpowiednim rozwiązaniem dla klientów posiadających ograniczony dostęp do placówki lub cierpiących na brak wolnego czasu.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku?

Propozycja banku to kredyt bez oprocentowania nominalnego. Na całkowite koszty zobowiązania składa się wyłącznie prowizja liczona w mniej tradycyjny sposób. Stawka prowizji jest uzależniona od liczby miesięcy. Im krótszy termin spłaty, tym mniejsze obciążenie. Dla przykładu zadłużenie z okresem kredytowania wynoszącym 6 miesięcy będzie objęte prowizją w wysokości 6 proc. Z dwukrotnie dłuższym – 12 proc.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

0 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

6 – 30 proc.

Ubezpieczenie Twój Kredyt Standard*

0,25% * liczba miesięcy do spłaty * wysokość udzielonego kredytu

Opłata za wydanie zaświadczenia dotyczącego rachunku kredytu

70 zł

Opłata za zmianę harmonogramu spłat na życzenie klienta

100 zł

*Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Bank nie wymaga od klientów, aby korzystali z ubezpieczenia lub zakładali konto osobiste. W jego ofercie nie brakuje jednak produktów dla zdecydowanych na dodatkową ochronę lub rachunek np. Wymarzone Konto Osobiste.

Ubezpieczenie proponowane przez Raffeisen Polbank obejmuje zgon osoby ubezpieczonej, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy, a także trwałe inwalidztwo, które jest efektem nieszczęśliwego wypadku.

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – informacje dodatkowe

  • Raiffeisen Polbank nie wymaga zastosowania dodatkowego zabezpieczenia do kredytu.
  • Zadłużenie spłacane jest za pomocą rat równych.
  • Oferta dla nowych oraz stałych klientów.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania Kredytu na Miarę bez Odsetek spłacanego w 12 równych ratach miesięcznych, gdzie kwota udzielonego kredytu wynosi 5 600 PLN i obejmuje wartość finansowanej kredytem prowizji w wysokości 12%, tj. 600 PLN, z uwzględnieniem oprocentowania nominalnego w wysokości 0%, wynosi 23,75%. Miesięczna rata Kredytu na Miarę równa jest 466,67 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 5 600 PLN, a całkowita kwota kredytu to 5 000 PLN.

Wysokość rat i odsetki Kalkulator pożyczek gotówkowych Bankier.pl


Skorzystaj z pomocy eksperta

2020-01-23

Kredyt na dowód - kredyty na dowód bez zaświadczeń o dochodach

Kredyt na dowód znacznie ułatwia wnioskowanie o dodatkowe pieniądze w ramach oferty kredytów gotówkowych w banku i pożyczek w firmach pożyczkowych. Jak sama nazwa wskazuje, w oddziale banku wystarczy dowód do otrzymania kredytu gotówkowego.

2020-01-23

Wynajem długoterminowy, leasing czy kredyt – co wybrać?

Zdobycie wymarzonego samochodu wcale nie musi oznaczać jego kupna. Rynek oferuje wiele opcji, w tym kredyt na samochód, leasing i wynajem długoterminowy.

2020-01-20

RRSO - co to jest i jak obliczyć dla kredytu? Wzór | Poradnik SMART Bankier.pl

Każdy, kto zastanawia się nad wzięciem kredytu czy chwilówki, ma dylemat, co do kosztów zobowiązania. W formularzach informacyjnych pojawia się RRSO – nie każdy jednak wie, co to oznacza, jak wpływa na koszt kredytu.

Kredyt bez zdolności kredytowej - jak i gdzie dostać?

Posiadanie zdolność kredytowej jest podstawowym warunkiem otrzymania kredytu bankowego. Jeśli natomiast nie da się jej poprawić w krótki czasie, a potrzebujemy środków finansowych możemy skorzystać z oferty firm pożyczkowych.

Kredyt konsolidacyjny - co to jest? Rodzaje i warunki

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu wszystkich posiadanych zobowiązań w jedno. Zamiast kilku rat kredytowych płacimy tyko jedną. Skonsolidować możemy kredyt gotówkowy, samochodowy, ratalny, karty kredytowe czy zadłużenie rachunków bieżących.

Hot hatche do 10, 15, 20 tys. Ranking sportowych aut

Hot Hatche, używane sportowe samochody coupe, można kupić już za mniej niż 10 tys. zł. Przeglądając setki ofert na serwisach ogłoszeniowych, wybraliśmy po siedem aut typu hot hatch w trzech przedziałach cenowych - do 10 tys. zł, 15 tys. zł i 20 tys. zł. Kryteriami, które posłużyły za podstawę naszego wyboru, było przyspieszenie, osiągi silnika przy jednocześnie niskiej cenie, a także dostępność danego modelu w Polsce w oparciu o ogłoszenia sprzedaży w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych.

Kredyt gotówkowy 50 tys. na 10 lat

Jest to już dość duża kwota, dlatego przed zaciągnięciem takiego kredytu, warto zastanowić się, czy na pewno jesteśmy w stanie go spłacić. Kto właściwie ma szanse na otrzymanie tak wysokiego kredytu?

Ikona informacji
poradniki