Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy bez odsetek to jedna z dwóch promocyjnych ofert banku. Podobnie jak w przypadku Pierwszej Pożyczki, również i tym razem Raiffeisen Polbank rezygnuje z oprocentowania nominalnego, pobierając wyłącznie prowizję. Na najlepsze warunki cenowe mogą liczyć klienci, którzy zaciągną zobowiązanie na kilka miesięcy.  

AKTUALIZACJA 01.04.2019 r. 

Produkt zniknął z oferty po przejęciu wydzielonej części Raiffeisen Polbanku przez BGŻ BNP Paribas i zmianie nazwy marki na BNP Paribas. 

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – warunki Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – warunki (Bankier.pl)

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – informacje podstawowe

Zainteresowani ofertą Raiffeisen Polbanku mogą wybrać spośród kilku propozycji kredytów gotówkowych, odpowiadających na różne potrzeby zarówno nowych, jak i stałych klientów banku. Należą do nich, poza Kredytem gotówkowym bez odsetek:

  • Kredyt na Miarę – kredyt gotówkowy w standardzie – również na wysoką kwotę i długi okres spłaty,
  • Pierwsza pożyczka – oferta specjalna z preferencyjnymi warunkami cenowymi, z której skorzystać mogą osoby nieposiadające produktu kredytowego w banku.

Wszystkie wymienione produkty pozwolą sfinansować dowolny cel.

Ile można pożyczyć w Raiffeisen Polbanku i na jak długo?

Kredyt gotówkowy bez odsetek to oferta specjalna, której parametry różnią się nieco od standardowej pożyczki w banku, czyli Kredytu na Miarę. Mniejsze koszty dostępne są dla niższej kwoty maksymalnej.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – podstawowe parametry pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna pożyczki

1000 zł

Kwota maksymalna pożyczki

10 000 zł

Kwota maksymalna bez zaświadczenia o zarobkach

4000 zł

Minimalny okres kredytowania

6 miesięcy

Maksymalny okres kredytowania

30 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku

Kredyt w tej ofercie objęty jest również krótszym okresem spłaty. Najdłuższe umowy zawierane są na 2,5 roku.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbanku – jak złożyć wniosek?

O Kredyt gotówkowy bez odsetek można wnioskować tymi samymi kanałami, co w przypadku pozostałych ofert w banku. Dostępne są:

  • wniosek online, który można odszukać na stronie internetowej banku. Jego celem jest nawiązanie kontaktu z klientem przez doradcę, który nie tylko pomoże z dopełnieniem formalności, ale również sprawdzi historię oraz zdolność kredytową,
  • kontakt na infolinii,
  • oddział banku, gdzie w trakcie jednej wizyty będzie można podpisać wszystkie wymagane dokumenty,
  • mobilny doradca, który jest odpowiednim rozwiązaniem dla klientów posiadających ograniczony dostęp do placówki lub cierpiących na brak wolnego czasu.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku?

Propozycja banku to kredyt bez oprocentowania nominalnego. Na całkowite koszty zobowiązania składa się wyłącznie prowizja liczona w mniej tradycyjny sposób. Stawka prowizji jest uzależniona od liczby miesięcy. Im krótszy termin spłaty, tym mniejsze obciążenie. Dla przykładu zadłużenie z okresem kredytowania wynoszącym 6 miesięcy będzie objęte prowizją w wysokości 6 proc. Z dwukrotnie dłuższym – 12 proc.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

0 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

6 – 30 proc.

Ubezpieczenie Twój Kredyt Standard*

0,25% * liczba miesięcy do spłaty * wysokość udzielonego kredytu

Opłata za wydanie zaświadczenia dotyczącego rachunku kredytu

70 zł

Opłata za zmianę harmonogramu spłat na życzenie klienta

100 zł

*Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Bank nie wymaga od klientów, aby korzystali z ubezpieczenia lub zakładali konto osobiste. W jego ofercie nie brakuje jednak produktów dla zdecydowanych na dodatkową ochronę lub rachunek np. Wymarzone Konto Osobiste.

Ubezpieczenie proponowane przez Raffeisen Polbank obejmuje zgon osoby ubezpieczonej, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy, a także trwałe inwalidztwo, które jest efektem nieszczęśliwego wypadku.

Kredyt gotówkowy bez odsetek w Raiffeisen Polbanku – informacje dodatkowe

  • Raiffeisen Polbank nie wymaga zastosowania dodatkowego zabezpieczenia do kredytu.
  • Zadłużenie spłacane jest za pomocą rat równych.
  • Oferta dla nowych oraz stałych klientów.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania Kredytu na Miarę bez Odsetek spłacanego w 12 równych ratach miesięcznych, gdzie kwota udzielonego kredytu wynosi 5 600 PLN i obejmuje wartość finansowanej kredytem prowizji w wysokości 12%, tj. 600 PLN, z uwzględnieniem oprocentowania nominalnego w wysokości 0%, wynosi 23,75%. Miesięczna rata Kredytu na Miarę równa jest 466,67 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 5 600 PLN, a całkowita kwota kredytu to 5 000 PLN.

Wysokość rat i odsetki Kalkulator pożyczek gotówkowych Bankier.pl


Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-23

Kiedy warto wziąć kredyt gotówkowy na mieszkanie?

Kredyt hipoteczny to forma finansowania, która przychodzi klientowi pierwsza do głowy. Ale co z kredytem gotówkowym? Czy warto rozważyć tę opcję?

2019-05-22

Jak wybrać najlepszy kredyt na samochód?

Kupno samochodu, zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla firmy, bywa dość poważną inwestycją. Niewielu kupujących dysponuje gotówką, którą mogliby przeznaczyć na taki cel. Jedynym rozwiązaniem wydaje się zatem być zaciągnięcie kredytu na samochód. Jaki kredyt będzie jednak najlepszym wyborem?

Jak wyjść z długów? Praktyczny poradnik krok po kroku

Obecnie niemal na każdym kroku proponowane są nam najróżniejszego rodzaju pożyczki, które znajdują się w ofercie tradycyjnych banków, jak i innych instytucji finansowych. Do tego dochodzą jeszcze atrakcyjne limity na kartach debetowych i oczywiście karty kredytowe, z których chętnie korzysta bardzo duża liczba Polaków.

Karta kredytowa - jak działa i dlaczego warto ją mieć?

Karta kredytowa staje się coraz popularniejszym środkiem płatniczym również wśród Polaków. W Stanach Zjednoczonych posiada ją już praktycznie każdy z odpowiednią zdolnością kredytową.

Jak uzyskać kredyt na studia za granicą?

Jeszcze nie tak dawno, możliwość podjęcia studiów za granicą wydawała się nam być czymś zupełnie nieosiągalnym. Taka szansa trafiała się tylko nielicznym, którzy naprawdę wyróżniali się swoimi wynikami w nauce i mogli otrzymać odpowiednie wsparcie finansowe. Dzisiaj jednak, wyjazdy zagraniczne i studiowanie poza naszym krajem nie jest już tak rzadkie. Otwarte granice sprawiły, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się na podjęcie wyzwania jakim jest życie i nauka w obcym kraju.

Na czym polega kredyt z częściową spłatą kapitału?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego nie należy do łatwych zadań. Coraz mniejsza liczba młodych ludzi decyduje się na podjęcie tego wyzwania, dlatego państwo często stara się ich do tego zachęcić. Jednym ze sposobów jest przygotowywanie dla nich specjalnych ofert dotyczących dopłat do kredytów zaciąganych w celu założeniu lub rozwijania swojej działalności rolniczej. Takie kredyty z częściową spłatą kapitału cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zajmujących się rolnictwem.

Ikona informacji
poradniki