Konto z Lwem Mobi od 13 do 26 lat w ING Banku Śląskim – warunki prowadzenia rachunku

Konto z Lwem Mobi kierowane jest do osób pomiędzy 13 a 26 rokiem życia. Rachunek wraz z kartą jest bezpłatny, a w pakiecie klient dostaje bezprowizyjne wypłaty z bankomatów Blikiem. W aplikacji mobilnej dostępne są płatności zbliżeniowe HCE i Google Pay.

Konto z Lwem Mobi od 13 do 26 lat – warunki prowadzenia rachunku
Konto z Lwem Mobi od 13 do 26 lat – warunki prowadzenia rachunku (fot. Bank Śląski / ING)

Konto z Lwem Mobi od 13 do 26 lat - informacje podstawowe

Konto z Lwem Mobi bank proponuje przede wszystkim klientom w wieku od 13 do 26 r. ż. Starsi klienci też mogą korzystać z oferty, ale wówczas obowiązują ich inne opłaty. Żeby rachunek był bezpłatny muszą aktywnie korzystać z wydanej do konta karty debetowej – wydać za jej pomocą co najmniej 300 zł. W innym wypadku zapłacą za jej obsługę 7 zł.

Jak założyć Konto z Lwem Mobi?

Konto z Lwem Mobi można założyć zdalnie przez internet lub w placówce. Wniosek o założenie rachunku znajduje się na stronie banku. Rachunek można także założyć w systemie bankowości internetowej – z tej opcji mogą skorzystać osoby, które mają już inne konto w tym banku lub korzystają z dostępu internetowego przy innych produktach. Tradycjonaliści mogą odwiedzić oddział i założyć rachunek bezpośrednio u konsultanta.

Konto z Lwem Mobi od 13 do 26 lat - podstawowe opłaty

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za kartę do konta Visa zbliżeniowa z funkcją wielowalutową;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce BLIKiem bez limitu;
  • 0 zł za przelewy na telefon i przelewy internetowe w PLN, w tym BLIKiem;
  • 0 zł za kartę Zbliżak Visa - kartę w formie naklejki;
  • 0 zł za kartę Mastercard w telefonie;
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING.

Karty do Konta z Lwem Mobi

Do konta może zostać wydanych kilka kart. Podstawowy plastik to karta Visa wielowalutowa. Karta automatycznie rozpoznaje w jakiej walucie klient dokonuje płatności i obciąża odpowiedni rachunek walutowy (najpierw trzeba go założyć). Klient banku może także złożyć wniosek o wydanie karty zbliżeniowej w formie małej naklejki. Można ją zamieścić na pleckach telefonu, lub na dowolnym innym przedmiocie. Bank wydaje też karty Mastercard HCE w telefonie do płatności zbliżeniowych. Żeby skorzystać z karty HCE, trzeba mieć odpowiedni telefon, który obsługuje technologię NFC.

W ramach aplikacji mobilnej dostępny jest też system płatności mobilnych Blik. Za jego pomocą klienci mogą dokonywać płatności w sklepach internetowych i stacjonarnych, wypłacać gotówkę z bankomatów i zlecać przelewy na numer telefonu do innych użytkowników korzystających z Blika.

Konto z Lwem Mobi - promocje

Konto z Lwem Mobi w ING Bank Śląski – promocje

Szczegóły

Termin obowiązywania promocji

"3  za 30 - Google Pay"

Posiadacze konta, którzy na dzień 9 października 2018 r. nie mieli podpiętej karty do Google Pay, mogą skorzystać z oferty specjalnej, która pozwoli wygrać 30 zł. Aby zgarnąć pełną nagrodę, należy do 10 grudnia br. dołączyć kartę do Google Pay oraz dokonać trzech płatności za pomocą tej metody. Żadna z transakcji nie może być niższa niż 5 zł. 

zarejestrowanie się do 10 listopada 2018 r. 

*Za nowego klienta bank uznaje osobę, która od 28 lutego 2017 r. do 31 lipca 2018 r. nie posiadała ani nie współposiadała w banku któregokolwiek ze wskazanych kont osobistych. 

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl


Konto z Lwem Mobi – dodatkowe produkty

W Koncie z Lwem Mobi (13-26) bezwarunkowo bezpłatne są wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash. W przypadku pozostałych maszyn za darmo jest tylko pierwsza wypłata, każda kolejna kosztuje 2,5 zł. Wyjątek stanowią wypłaty dokonywane za pomocą Blika – wszystkie są bezpłatne. Wypłata z bankomatów zagranicznych kosztuje 3 proc. kwoty wypłaty. Bank umożliwia jednak wykupienie na 30 dni abonamentu za 15 zł, który zwalnia z tej prowizji.

Pełnoletni klienci mogą korzystać z debetu „Pensja na już”. Jest to limit zadłużenia w koncie w formie jednorazowego debetu przyznawanego na 15 dni. W tym terminie musi zostać w całości spłacony. Kwota minimalna wynosi 500 zł, a maksymalna 3500 zł. Każdorazowe uruchomienie takiego limitu to wydatek rzędu 40 zł, ale bank nie nalicza już dodatkowo oprocentowania.

Źródło:
Wnioskuj o to konto

Podstawowe informacje

Podstawowe opłaty i prowizje
Prowadzenie rachunku 0 zł
Przelew internetowy zewnętrzny 0 zł
Karty
VISA Zbliżeniowa
Posiadanie 0 zł
Wypłaty z bankomatów krajowych opłata: min. 0 zł, maks. 2,5 zł

*2,5 zł za drugą i kolejne wypłaty w okresie rozliczeniowym *0 zł, jeśli wykupiono pakiet bezpłatnych wypłat gotówki w kraju (5 zł/m-c)


bezpłatne bankomaty krajowe: PlanetCash
Wypłaty z bankomatów zagranicznych opłata: 3%

*0 zł, jeśli wykupiono pakiet bezpłatnych wypłat gotówki za granicą (15 zł/m-c)

Funkcjonalności
  • Cash back
  • Płatności zbliżeniowe
  • Płatności internetowe

Sprawdź ofertę kont osobistych