2,4800 zł
6,90% 0,1600 zł
Spark VC SA (SPK)

Ludzie - SPARKVC

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Górski Łukasz Prezes Zarządu 2021-02-23 AVATRIX - Prezes Zarządu
EUROHIT - Prezes Zarządu
TRINITY - Prezes Zarządu
ALDA - Prezes Zarządu
APOLLO - Prezes Zarządu
BBINWEST - Prezes Zarządu
VABUN - Prezes Zarządu
ADVERTIG - Prezes Zarządu
EASYCALL - Prezes Zarządu
AIGAMES - Wiceprezes Zarządu
ONEMORE - Członek Zarządu
TLTENNIS - Członek Zarządu
MEDCAMP - Członek RN
INWPL - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Piaszczyk Piotr Członek RN 2021-06-30 IMPERIO - Wiceprzewodniczący RN
APOLLO - Członek RN
EASYCALL - Członek RN
REDDEV - Członek RN
PMPG - Członek RN
Smogór Michał Członek RN 2021-06-30 APOLLO - Członek RN
Tworzydło Roman Członek RN 2021-06-30 SYNERGA - Prezes Zarządu
SYNERGA - Członek RN
AIGAMES - Członek RN
APOLLO - Członek RN
OPTIZEN - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
TRINITY - Członek RN
ALDA - Członek RN
BBINWEST - Członek RN
VABUN - Członek RN
Wykurz Tomasz Członek RN 2021-06-30 TLTENNIS - Przewodniczący RN
EUROHIT - Przewodniczący RN
IMPERIO - Sekretarz RN
ONEMORE - Członek RN
AVATRIX - Członek RN
JRHOLDIN - Członek RN
APOLLO - Członek RN
OPTIZEN - Członek RN
EASYCALL - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
BBINWEST - Członek RN
VABUN - Członek RN
ECA - Członek RN
Zamojski Jakub Członek RN 2021-06-30 EUROHIT - Członek RN
AVATRIX - Członek RN
SYNERGA - Członek RN
APOLLO - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
ALDA - Członek RN
EASYCALL - Członek RN
VABUN - Członek RN
ECA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jeleniewski Paweł Prezes Zarządu 2020-02-26 -
Żygowski Krzysztof Prezes Zarządu 2019-09-26 2020-02-26 -
Żygowski Krzysztof Prezes Zarządu 2019-09-26 -
Dymecki Dominik Członek RN 2019-03-06 2021-06-30 -
Jeleniewski Paweł Prezes Zarządu 2019-03-06 2021-02-22 -
Jeleniewski Paweł Prezes Zarządu 2019-03-06 -
Jeleniewska Edyta Członek RN 2017-07-19 2021-06-30 -
Dymecka Małgorzata Członek RN 2017-07-19 2021-06-30 -
Zięba Artur Członek RN 2017-07-19 2021-06-30 -
Kruczewski Paweł Członek RN 2017-07-19 2021-06-30 -
Jeleniewski Paweł Członek RN 2017-07-19 2019-03-06 -
Jeleniewski Paweł Członek RN 2017-07-19 -
Dymecki Dominik Prezes Zarządu 2016-08-18 2019-03-05 -
Golański Artur Wiceprezes Zarządu 2016-08-18 2016-11-28 -
Dymecki Dominik Prezes Zarządu 2016-08-18 -
Golański Artur Wiceprezes Zarządu 2016-08-18 -
Rudman Natalya Członek RN 2016-03-11 2017-07-19 -
Rudman Natalya Członek RN 2016-03-11 -
Misek Edward Prezes Zarządu 2015-07-18 2016-07-31 -
Misek Edward Prezes Zarządu 2015-07-18 -
Chłopek Mariusz Wiceprezes Zarządu 2015-03-30 2015-07-17 -
Chłopek Mariusz Wiceprezes Zarządu 2015-03-30 -
Osser, Leonard Wiceprezes Zarządu 2015-01-01 2017-01-01 -
Osser, Leonard Wiceprezes Zarządu 2015-01-01 2015-01-27 -
Grzegorczyk Wojciech Prezes Zarządu 2014-10-17 2017-01-01 -
Grzegorczyk Wojciech Prezes Zarządu 2014-10-17 2015-07-17 -
D'Agostino Joseph Członek RN 2014-09-26 2017-06-30 -
Wójciak Grzegorz Członek RN 2014-09-26 2017-06-30 -
Wójciak Felicja Członek RN 2014-09-26 2017-06-30 -
Waldman, David K. Członek RN 2014-09-26 2017-06-30 -
Wójciak Felicja Członek RN 2014-09-26 2016-12-31 -
Wójciak Grzegorz Członek RN 2014-09-26 2016-12-31 -
D'Agostino Joseph Członek RN 2014-09-26 2016-03-11 -
Waldman, David K. Członek RN 2014-09-26 -
Wójciak Mieczysław Członek RN 2013-12-05 2017-06-30 -
Wójciak Mieczysław Członek RN 2013-12-05 2016-12-31 -
Gudaszewski Tadeusz Członek RN 2013-12-05 2014-09-26 -
Ignaszewski Rafał Członek RN 2013-12-05 2014-09-26 -
Krajewski Marek Członek RN 2013-12-05 2014-09-26 -
Bubela Grzegorz Członek RN 2013-12-05 2014-09-26 -
Gudaszewski Tadeusz Członek RN 2013-12-05 -
Wójciak Mieczysław Członek RN 2013-12-05 -
Ignaszewski Rafał Członek RN 2013-12-05 -
Krajewski Marek Członek RN 2013-12-05 -
Bubela Grzegorz Członek RN 2013-12-05 -
Popławski Tadeusz Prezes Zarządu 2013-11-30 2014-10-17 -
Popławski Tadeusz Prezes Zarządu 2013-11-30 -
Tokar Michał Członek RN 2012-12-03 2013-12-05 -
Tokar Michał Członek RN 2012-12-03 -
Kozak, Krzysztof Mariusz Prezes Zarządu 2012-09-27 2013-11-30 -
Kozak, Krzysztof Mariusz Prezes Zarządu 2012-09-27 -
Gajos Michał Członek RN 2012-09-17 2013-12-05 -
Szarek Kornelia Członek RN 2012-09-17 2013-12-05 -
Dragun Krzysztof Członek RN 2012-09-17 2013-12-05 -
Szacik Łukasz Członek RN 2012-09-17 2013-12-05 -
Weremczuk Przemysław Przewodniczący RN 2012-09-17 2012-12-03 -
Weremczuk Przemysław Przewodniczący RN 2012-09-17 -
Gajos Michał Członek RN 2012-09-17 -
Szacik Łukasz Członek RN 2012-09-17 -
Szarek Kornelia Członek RN 2012-09-17 -
Dragun Krzysztof Członek RN 2012-09-17 -
Surmacki Piotr Prezes Zarządu 2010-12-31 2012-09-27 -
Surmacki Artur Przewodniczący RN 2010-12-31 2012-09-17 -
Brodowski Daniel Członek RN 2010-12-31 2012-09-17 -
Kasza Marcin Członek RN 2010-12-31 2012-09-17 -
Podzińska Olga Członek RN 2010-12-31 2012-09-17 -
Hordyński Paweł Członek RN 2010-12-31 2012-07-02 -
Brodowski Daniel Członek RN 2010-12-31 -
Hordyński Paweł Członek RN 2010-12-31 -
Kasza Marcin Członek RN 2010-12-31 -
Podzińska Olga Członek RN 2010-12-31 -
Surmacki Piotr Prezes Zarządu 2010-12-31 -
Surmacki Artur Przewodniczący RN 2010-12-31 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 0 -
2019 0 -
2018 0 -
2017 0 -
2016 0 -
2015 0 -
2014 0 -
2013 0 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.