2,6800 zł
4,69% 0,1200 zł
ROTOPINO.PL SA (ROT)

Ludzie - ROTOPINO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sznajder Paweł Prezes Zarządu 2018-04-26 -
Kozieł Agnieszka Członek Zarządu 2018-04-26 -
Müller Anna Członek Zarządu 2019-03-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Folta Krzysztof Przewodniczący RN 2011-10-01 TIM - Prezes Zarządu
Topolewski Dariusz Członek RN 2008-02-25 OPONEO - Prezes Zarządu
DADELO - Przewodniczący RN
Słobodzian-Puła Anna Członek RN 2011-10-01 -
Koelner Radosław Członek RN 2013-05-13 RAWLPLUG - Prezes Zarządu
Tokarczuk Piotr Członek RN 2017-06-19 TIM - Członek Zarządu
Nosal Piotr Członek RN 2018-12-11 TIM - Członek Zarządu
Posadzy, Maciej Roman Członek RN 2019-02-26 SONEL - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bartosiewicz Jerzy Członek RN 2017-06-19 2018-10-08 -
Bartosiewicz Jerzy Członek RN 2017-06-19 -
Koelner Radosław Członek RN 2013-05-13 RAWLPLUG - Prezes Zarządu
Posadzy, Maciej Roman Członek Zarządu 2011-11-28 2019-01-31 SONEL - Członek RN
Zawieruszyński Ryszard Członek Zarządu 2011-11-28 2018-12-31 -
Zawieruszyński Ryszard Członek Zarządu 2011-11-28 -
Posadzy, Maciej Roman Członek Zarządu 2011-11-28 SONEL - Członek RN
Piekarczyk Artur Członek Zarządu 2011-10-04 2011-11-28 -
Piekarczyk Artur Członek Zarządu 2011-10-04 2011-11-28 -
Piekarczyk Artur Członek Zarządu 2011-10-04 -
Nowjalis Piotr Członek RN 2011-10-01 2013-05-13 -
Nowjalis Piotr Członek RN 2011-10-01 2013-05-13 -
Nowjalis Piotr Członek RN 2011-10-01 -
Zawieruszyński Ryszard Członek RN 2011-06-30 2011-09-30 -
Zawieruszyński Ryszard Członek RN 2011-06-30 2011-09-30 -
Rybka Aldona Członek Zarządu 2011-05-25 2011-10-04 -
Rybka Aldona Członek Zarządu 2011-05-25 -
Małachowski Wojciech Członek RN 2010-12-15 2011-09-30 -
Małachowski Wojciech Członek RN 2010-12-15 2011-09-30 -
Bartoszewicz-Ksobiak Agnieszka Prezes Zarządu 2008-09-23 2011-11-28 -
Zawieruszyński Ryszard Członek Zarządu 2008-09-23 2011-05-25 -
Bartoszewicz-Ksobiak Agnieszka Prezes Zarządu 2008-09-23 -
Zawieruszyński Ryszard Członek Zarządu 2008-09-23 -
Topolewski Wojciech Członek RN 2008-02-25 2019-01-31 -
Świtalski Maciej Członek RN 2008-02-25 2011-09-30 -
Świtalski Maciej Członek RN 2008-02-25 2011-09-30 -
Rutkowski Seweryn Członek RN 2008-02-25 2011-05-26 -
Kocemba Arkadiusz Członek RN 2008-02-25 2010-07-19 -
Kubik Marcin Członek Zarządu 2008-02-25 2009-02-06 -
Zawieruszyński Ryszard Prezes Zarządu 2008-02-25 -
Topolewski Dariusz Członek RN 2008-02-25 OPONEO - Prezes Zarządu
DADELO - Przewodniczący RN
Topolewski Dariusz Przewodniczący RN 2008-02-25 OPONEO - Prezes Zarządu
DADELO - Przewodniczący RN
Kocemba Arkadiusz Członek RN 2008-02-25 -
Bartoszewicz-Ksobiak Agnieszka Członek Zarządu 2008-02-25 -
Rutkowski Seweryn Członek RN 2008-02-25 -
Kubik Marcin Członek Zarządu 2008-02-25 -
Topolewski Wojciech Członek RN 2008-02-25 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 35 -
2017 33 -
2016 34 -
2015 30 -
2014 33 -
2013 38 -
2012 28 -
2011 19 -
2010 11 -
2009 11 -
Grupa
2009 21 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.