0,3600 zł
-2,70% -0,0100 zł
Patent Fund S.A. (PFD)

Ludzie - PATFUND

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gasiński Damian Prezes Zarządu 2021-03-18 -
Sitarz Joanna Likwidator 2019-04-30 AGEROZIN - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Januś Mateusz Członek RN 2021-03-17 -
Hałasińska Agnieszka Członek RN 2021-03-17 -
Kozłowski Adam Członek RN 2021-03-17 -
Gemra Kamil Członek RN 2021-03-17 MOVIEGAM - Członek RN
CARPATHI - Członek RN
DRAGOENT - Członek RN
Miąsik Maciej Członek RN 2021-03-17 MOVIEGAM - Wiceprezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Glińska-Tkocz Karina Członek RN 2020-06-30 2021-03-17 -
Sobczak Rafał Członek RN 2018-02-06 2019-06-19 -
Sobczak Rafał Członek RN 2018-02-06 -
Klaczyński Maciej Prezes Zarządu 2017-11-24 2019-04-30 -
Klaczyński Maciej Prezes Zarządu 2017-11-24 -
Oniszczuk, Maciej Jacek Prezes Zarządu 2015-07-27 2017-11-24 -
Oniszczuk, Maciej Jacek Prezes Zarządu 2015-07-27 -
Jarzębowska Urszula Członek RN 2015-06-30 2021-03-17 -
Sitarz Anna Członek RN 2015-06-30 2021-03-17 -
Olszar, Alicja Cyntia Członek RN 2015-06-30 2018-02-06 -
Olszar, Alicja Cyntia Członek RN 2015-06-30 -
Sitarz Jakub Członek RN 2014-11-10 2021-03-17 -
Jarzębowski Krzysztof Członek RN 2014-11-10 2015-06-30 -
Jarzębowski Krzysztof Członek RN 2014-11-10 -
Liwski Marek Prezes Zarządu 2014-03-12 2015-07-27 -
Liwski Marek Prezes Zarządu 2014-03-12 -
Gajkowski Piotr Członek RN 2013-06-29 2015-06-30 -
Misztal Jarosław Członek RN 2013-06-29 2015-06-30 -
Koniecki Arkadiusz Członek RN 2013-06-29 2015-06-30 -
Koniecki Arkadiusz Członek RN 2013-06-29 -
Gajkowski Piotr Członek RN 2013-06-29 -
Misztal Jarosław Członek RN 2013-06-29 -
Misztal Jarosław Członek RN 2013-06-29 -
Ciepły Mariusz Członek RN 2012-12-15 2015-06-30 -
Ciepły Mariusz Członek RN 2012-12-15 -
Uherek Michał Członek RN 2011-11-03 2012-10-29 -
Uherek Michał Członek RN 2011-11-03 -
Terlikowski Marcel Wiceprezes Zarządu 2011-08-04 2014-03-12 -
Terlikowski Marcel Wiceprezes Zarządu 2011-08-04 -
Jarzębowski Maciej Przewodniczący RN 2010-12-15 2021-03-17 -
Kowalczuk Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2010-12-15 2013-03-29 -
Pawluczuk Paweł Wiceprzewodniczący RN 2010-12-15 2012-10-29 -
Chrabąszcz Adam Członek RN 2010-12-15 2012-10-29 -
Kowalczuk Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2010-12-15 -
Pawluczuk Paweł Wiceprzewodniczący RN 2010-12-15 -
Chrabąszcz Adam Członek RN 2010-12-15 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 0 -
2019 0 -
2018 0 -
2017 1 -
2015 0 -
2014 25 -
2013 1 -
Grupa
2015 0 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.