2,5200 zł
0,00% 0,0000 zł
Optizen Labs SA (OPT)

Ludzie - OPTIZENLB

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Czynajtis Jacek Prezes Zarządu 2010-09-20 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Tworzydło Roman Członek RN 2021-06-30 SYNERGA - Prezes Zarządu
SYNERGA - Członek RN
AIGAMES - Członek RN
APOLLO - Członek RN
SPARKVC - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
TRINITY - Członek RN
ALDA - Członek RN
BBINWEST - Członek RN
VABUN - Członek RN
Wykurz Tomasz Członek RN 2021-06-30 TLTENNIS - Przewodniczący RN
EUROHIT - Przewodniczący RN
IMPERIO - Sekretarz RN
ONEMORE - Członek RN
AVATRIX - Członek RN
JRHOLDIN - Członek RN
APOLLO - Członek RN
EASYCALL - Członek RN
SPARKVC - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
BBINWEST - Członek RN
VABUN - Członek RN
ECA - Członek RN
Jochemczyk Dariusz Członek RN 2021-06-30 -
Lasek Natalia Członek RN 2021-06-30 -
Górska Natalia Członek RN 2021-06-30 TLTENNIS - Członek RN
AVATRIX - Członek RN
SYNERGA - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
ISIAG - Członek RN
ALDA - Członek RN
VABUN - Członek RN
ECA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Keil Dominik Członek RN 2018-03-15 2020-10-01 -
Millinder Sebastian Członek RN 2016-08-02 2020-10-01 -
Soprych Maciej Członek Zarządu 2016-07-19 2017-12-29 -
Soprych Maciej Członek Zarządu 2016-07-19 -
Wojdyło Adam Członek RN 2016-07-18 2021-06-30 -
Kawęcki Łukasz Członek Zarządu 2015-01-28 2015-09-30 -
Kawęcki Łukasz Członek Zarządu 2015-01-28 -
Kowalski Maciej Przewodniczący RN 2015-01-27 2020-10-01 -
Kowalski Maciej Członek RN 2015-01-27 -
Kruszewski Norbert Członek RN 2013-08-07 2015-01-27 -
Kruszewski Norbert Członek RN 2013-08-07 -
Biegaj Dominik Członek RN 2013-07-05 2016-06-30 -
Biegaj Dominik Członek RN 2013-07-05 -
Bogaczyk Maciej Członek RN 2013-03-25 2020-10-01 -
Pajewski Piotr Członek RN 2012-11-14 2014-08-14 -
Pajewski Piotr Członek RN 2012-11-14 -
Ksiądz Michał Członek RN 2012-07-02 2018-03-08 -
Wojdyło Adam Członek RN 2012-07-02 2012-12-05 -
Ksiądz Michał Członek RN 2012-07-02 -
Wojdyło Adam Członek RN 2012-07-02 -
Janik Sylwester Przewodniczący RN 2010-09-20 2016-08-02 -
Nowis Michał Członek RN 2010-09-20 2013-03-25 -
Murawski Jacek Członek RN 2010-09-20 2012-11-14 -
Pajewski Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-09-20 2012-11-08 -
Małecki Rafał Członek RN 2010-09-20 2012-07-02 -
Binkiewicz Tomasz Członek RN 2010-09-20 2012-07-02 -
Janik Sylwester Przewodniczący RN 2010-09-20 -
Murawski Jacek Członek RN 2010-09-20 -
Nowis Michał Członek RN 2010-09-20 -
Binkiewicz Tomasz Członek RN 2010-09-20 -
Małecki Rafał Członek RN 2010-09-20 -
Pajewski Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-09-20 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 1 -
2019 5 -
2018 5 -
2017 4 -
2016 8 -
2015 7 -
2014 11 -
2013 11 -
Grupa
2016 8 -
2015 7 -
2014 11 -
2013 11 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.