0,0100 zł
0,00% 0,0000 zł
Navimor-Invest SA (NIN)

Ludzie - NAVIMORIN

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Marton Andrzej Prezes Zarządu 2018-02-16 JAGO - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kołakowski Wojciech Przewodniczący RN 2012-07-31 ZREMBCH - Przewodniczący RN
Formella Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2014-04-28 -
Gromulski Krzysztof Członek RN 2010-10-11 -
Bielenia Maciej Członek RN 2014-04-17 -
Strzelczyk Adrian Członek RN 2016-11-30 ZREMBCH - Wiceprzewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Formella Małgorzata Przewodniczący RN 2014-04-28 -
Strzelczyk Agnieszka Członek RN 2013-07-08 2014-04-22 -
Strzelczyk Agnieszka Członek RN 2013-07-08 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Prezes Zarządu 2012-07-31 2018-02-16 -
Kosiorek-Sobolewska, Joanna Członek RN 2012-07-31 2016-09-16 -
Kołakowski Wojciech Członek RN 2012-07-31 ZREMBCH - Przewodniczący RN
Kosiorek-Sobolewska, Joanna Członek RN 2012-07-31 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Prezes Zarządu 2012-07-31 -
Kołakowski Wojciech Członek RN 2012-07-31 ZREMBCH - Przewodniczący RN
Okuniewski Tomasz Prezes Zarządu 2012-04-16 2012-07-11 -
Okuniewski Tomasz Prezes Zarządu 2012-04-16 -
Niebrzydowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2012-03-02 2013-06-19 -
Znojkowicz Bartosz Wiceprzewodniczący RN 2012-03-02 2012-07-30 -
Znojkowicz Bartosz Wiceprzewodniczący RN 2012-03-02 -
Niebrzydowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2012-03-02 -
Marcinkowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2011-09-13 2016-03-31 -
Marcinkowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2011-09-13 -
Cembrzyński Robert Prezes Zarządu 2011-04-04 2011-09-13 -
Cembrzyński Robert Prezes Zarządu 2011-04-04 -
Czarnecki Wiesław Wiceprezes Zarządu 2010-12-28 2016-10-24 -
Czarnecki Wiesław Wiceprezes Zarządu 2010-12-28 -
Gromulski Krzysztof Członek RN 2010-10-11 2016-11-30 -
Wruck, Danuta Maria Sekretarz RN 2010-10-11 2016-08-19 -
Borkowski Jacek Sekretarz RN 2010-10-11 2012-03-02 -
Gąsowski Jan Wiceprzewodniczący RN 2010-10-11 2012-02-29 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Prezes Zarządu / oddelegowany 2010-10-11 2011-01-11 -
Gąsowski Jan Wiceprzewodniczący RN 2010-10-11 -
Borkowski Jacek Sekretarz RN 2010-10-11 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Prezes Zarządu / delegowany do pełnienia funcji Prezesa Zarządu na okres 3 m-c od dnia 12.07.2012r 2010-10-11 -
Wruck, Danuta Maria Sekretarz RN 2010-10-11 -
Niezgoda-Zaremba Agnieszka Członek RN 2010-10-03 2019-05-16 -
Niezgoda-Zaremba Agnieszka Członek RN 2010-10-03 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 76 -
2015 95 -
2014 93 -
2013 91 -
2012 90 -
Grupa
2014 97 -
2013 91 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.