0,1500 zł
0,00% 0,0000 zł
Motoricus SA (MTR)

Ludzie - MOTORICUS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Puchała, Robert Rafał Członek Zarządu 2014-09-24 -
Zawada Przemysław Członek Zarządu 2018-09-12 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Marczewski Jarosław Przewodniczący RN 2011-07-29 -
Bogdan Arkadiusz Członek RN 2011-07-29 -
Dziedzic Krzysztof Członek RN 2011-07-29 -
Litwiniuk Tomasz Członek RN 2011-07-29 PREMFOOD - Członek Zarządu
CHERRY - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kostuch Tomasz Członek RN 2018-02-14 2019-03-08 -
Kostuch Tomasz Członek Zarządu / p.o. 2018-02-14 2018-05-14 -
Kostuch Tomasz Członek Zarządu / oddelegowany 2017-08-08 -
Gazda, Witold Janusz Prezes Zarządu 2011-10-24 2017-05-22 -
Wojno Andrzej Członek Zarządu 2011-10-24 2014-06-03 -
Gazda, Witold Janusz Prezes Zarządu 2011-10-24 -
Wojno Andrzej Członek Zarządu 2011-10-24 -
Mirpuri Vishnu Członek RN 2011-07-29 2016-06-30 -
Marczewski Jarosław Członek RN 2011-07-29 -
Mirpuri Vishnu Członek RN 2011-07-29 -
Górska Katarzyna Członek Zarządu 2011-01-19 2016-05-20 -
Górska Katarzyna Członek Zarządu 2011-01-19 -
Straszewicz Piotr Członek RN 2010-08-12 2011-12-31 -
Świerżewski Grzegorz Członek RN 2010-08-12 2011-07-29 -
Hajduk Maciej Członek RN 2010-08-12 2011-07-29 -
Pawliński Maciej Członek RN 2010-08-12 2011-01-20 -
Pawliński Maciej Członek RN 2010-08-12 -
Świerżewski Grzegorz Członek RN 2010-08-12 -
Hajduk Maciej Członek RN 2010-08-12 -
Straszewicz Piotr Członek RN 2010-08-12 -
Kuich Arkadiusz Członek RN 2010-05-14 2011-01-20 -
Raczkowski Grzegorz Członek RN 2010-05-14 2010-08-12 -
Wesoły Marcin Członek RN 2010-05-14 2010-08-12 -
Kuich Arkadiusz Członek RN 2010-05-14 -
Raczkowski Grzegorz Członek RN 2010-05-14 -
Wesoły Marcin Członek RN 2010-05-14 -
Puchała, Robert Rafał Członek RN 2008-10-03 2014-09-23 -
Wojno Andrzej Przewodniczący RN 2008-10-03 2011-10-23 -
Górska, Małgorzata Izabela Członek RN 2008-10-03 2011-01-20 -
Kubala Wojciech Członek RN 2008-10-03 2010-05-14 -
Gniadek Piotr Prezes Zarządu 2008-10-03 2010-05-12 -
Zantara, Włodzimierz Adam Członek RN 2008-10-03 2010-02-25 -
Wojno Andrzej Przewodniczący RN 2008-10-03 -
Gazda, Witold Janusz Członek RN 2008-10-03 -
Puchała, Robert Rafał Członek RN 2008-10-03 -
Kubala Wojciech Członek RN 2008-10-03 -
Górska, Małgorzata Izabela Członek RN 2008-10-03 -
Gniadek Piotr Prezes Zarządu 2008-10-03 -
Zantara, Włodzimierz Adam Członek RN 2008-10-03 -
Kostuch Tomasz Członek RN / oddelegowany do pełnienia funkcji prezesa -

Zatrudnienie

Spółka
2017 0 -
2015 2 -
2014 1 -
Grupa
2015 53 -
2014 36 -
2011 50 -
2010 46 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.