0,1600 zł
-17,53% -0,0340 zł
Modern Commerce SA (MCE)

Ludzie - MODERNCOM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Michnicki Marcin Członek Zarządu 2018-04-10 HOOPLAPL - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Derlatka Piotr Przewodniczący RN 2012-10-03 DSS - Członek RN
Piasecki Tomasz Członek RN 2014-09-29 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2014-09-29 IDM - Prezes Zarządu
ELECTUS - Przewodniczący RN
CIGAMES - Członek RN
Michnicka, Magda Maria Członek RN 2015-10-28 -
Stachyra, Piotr Andrzej Członek RN 2015-10-28 -
Gułajska Ewa Członek RN 2016-03-16 -
Cynowski Marek Członek RN 2016-09-14 -
Delachaux Christophe Członek RN 2017-02-27 -
Heusdens Stephan Członek RN 2017-02-27 -
Dąbrowski Marek Członek RN 2017-02-27 -
Gułajska Agnieszka Członek RN 2018-03-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Buk, Michał Maciej Członek RN 2016-07-21 2017-02-27 -
Buk, Michał Maciej Członek RN 2016-07-21 -
Dulski, Maciej Wojciech Prezes Zarządu 2016-04-11 2017-02-27 -
Dulski, Maciej Wojciech Prezes Zarządu 2016-04-11 -
Michnicki Marcin Członek RN 2016-03-16 2018-01-30 HOOPLAPL - Członek RN
Moroz Tomasz Członek RN 2016-03-16 2016-09-14 -
Moroz Tomasz Członek RN 2016-03-16 -
Michnicka Małgorzata Członek Zarządu 2015-11-24 2018-04-10 -
Przybylski Marcin Prezes Zarządu 2015-02-11 2016-04-01 -
Przybylski Marcin Prezes Zarządu 2015-02-11 -
Raduszewski Mariusz Wiceprezes Zarządu 2014-11-26 2015-02-09 -
Skowronek Sławomir Prezes Zarządu 2014-11-26 2015-02-09 -
Raduszewski Mariusz Wiceprezes Zarządu 2014-11-26 -
Skowronek Sławomir Prezes Zarządu 2014-11-26 -
Skowronek Sławomir Prezes Zarządu 2014-11-26 -
Abratański Rafał Członek RN 2013-04-08 2015-10-28 -
Mozgała Łukasz Członek RN 2013-04-08 2015-10-28 -
Lehmann Michał Członek RN 2013-04-08 2014-09-29 -
Piechocki Arkadiusz Członek RN 2013-04-08 2014-09-29 -
Abratański Rafał Członek RN 2013-04-08 -
Mozgała Łukasz Członek RN 2013-04-08 -
Lehmann Michał Członek RN 2013-04-08 -
Piechocki Arkadiusz Członek RN 2013-04-08 -
Rabenda Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2012-10-03 2013-04-08 -
Wymiatał Waldemar Prezes Zarządu 2012-10-03 -
Wymiatał Waldemar Prezes Zarządu 2012-10-03 -
Rabenda Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2012-10-03 -
Drogoń Maciej Członek RN 2012-09-17 2013-04-08 -
Duda Paweł Członek RN 2012-09-17 2013-04-08 -
Ludwikowska-Michniak Barbara Członek RN 2012-09-17 2013-04-08 -
Ludwikowska-Michniak Barbara Członek RN 2012-09-17 -
Drogoń Maciej Członek RN 2012-09-17 -
Duda Paweł Członek RN 2012-09-17 -
Urbaniak Wojciech Członek Zarządu 2012-02-29 2012-07-31 -
Dral Agnieszka Prezes Zarządu 2012-02-29 2012-07-17 -
Dral Agnieszka Prezes Zarządu 2012-02-29 -
Urbaniak Wojciech Członek Zarządu 2012-02-29 -
Jesionek Andrzej Członek RN 2012-01-25 2012-09-17 -
Jesionek Andrzej Członek RN 2012-01-25 -
Musiatowicz Katarzyna Członek Zarządu 2011-11-16 2012-02-29 -
Jesionek Andrzej Prezes Zarządu 2011-11-16 2012-01-25 -
Jesionek Andrzej Prezes Zarządu 2011-11-16 -
Musiatowicz Katarzyna Członek Zarządu 2011-11-16 -
Gruber Maciej Członek RN 2011-11-02 2012-09-17 -
Sadoch Ewa Członek RN 2011-11-02 2012-09-17 -
Abratański Rafał Członek RN 2011-11-02 2012-09-17 -
Bekker Riad Członek RN 2011-11-02 2012-08-13 -
Cekier Łukasz Członek RN 2011-11-02 2012-01-25 -
Abratański Rafał Członek RN 2011-11-02 -
Bekker Riad Członek RN 2011-11-02 -
Gruber Maciej Członek RN 2011-11-02 -
Cekier Łukasz Członek RN 2011-11-02 -
Sadoch Ewa Członek RN / oddelegowana do pełnienia funkcji członka zarządu 2011-11-02 -
Zalewski Bartosz Członek RN 2011-03-14 2011-09-15 -
Zalewski Bartosz Członek RN 2011-03-14 -
Szewczyk Mateusz Wiceprzewodniczący RN 2010-12-31 2011-09-19 -
Jaworowski Zbigniew Przewodniczący RN 2010-12-31 2011-08-31 -
Jaworowski Zbigniew Przewodniczący RN 2010-12-31 -
Szewczyk Mateusz Wiceprzewodniczący RN 2010-12-31 -
Leo, Kolja Ole Wiceprezes Zarządu 2010-10-07 2011-11-16 -
Herodecki, Bartłomiej Krzysztof Prezes Zarządu 2010-10-07 2011-11-16 -
Robel, Jakub Sebastian Członek RN 2010-10-07 2011-09-19 -
Cabaj Barbara Członek RN 2010-10-07 2011-09-19 -
Herodecka Agnieszka Członek RN 2010-10-07 2011-03-14 -
Herodecka Agnieszka Członek RN 2010-10-07 -
Cabaj Barbara Członek RN 2010-10-07 -
Leo, Kolja Ole Wiceprezes Zarządu 2010-10-07 -
Robel, Jakub Sebastian Członek RN 2010-10-07 -
Herodecki, Bartłomiej Krzysztof Prezes Zarządu 2010-10-07 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 0 -
2017 0 -
2016 0 -
2015 1 -
2014 2 -
2011 3 -
Grupa
2015 20 -
2014 29 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.