2,3600 zł
0,43% 0,0100 zł
MODE SA (MOE)

Ludzie - MODE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Stepiuk Rafał Prezes Zarządu 2017-06-28 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Faleńczyk Grzegorz Członek RN 2011-08-16 -
Pudełko Roman Członek RN 2018-06-27 DATAWALK - Przewodniczący RN
SURFLAND - Członek RN
JRHOLDIN - Członek RN
H4F - Członek RN
Boliński Piotr Członek RN 2018-06-27 MORIZ - Wiceprzewodniczący RN
Górski Artur Członek RN 2019-06-27 SURFLAND - Prezes Zarządu
IMPERIO - Prezes Zarządu
TLTENNIS - Wiceprezes Zarządu
JRHOLDIN - Przewodniczący RN
Jarosz Sławomir Członek RN 2020-08-25 ABSINV - Prezes Zarządu
SURFLAND - Przewodniczący RN
IMPERIO - Przewodniczący RN
UNIMA - Członek RN
ORION - Członek RN
PLJADLO - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szwedziński Konrad Członek Zarządu 2018-07-06 2019-01-31 -
Szwedziński Konrad Członek Zarządu 2018-07-06 -
Zając Paweł Członek RN 2017-06-28 2020-08-25 -
Zmysłowski, Artur Jacek Członek RN 2017-06-28 2019-06-27 -
Zmysłowski, Artur Jacek Członek RN 2017-06-28 -
Dubel, Rafał Mariusz Członek RN 2016-05-04 -
Kunicki Rafał Członek RN 2015-06-29 -
Stepiuk Rafał Prezes Zarządu / p.o. 2015-03-09 2017-06-27 -
Stepiuk Rafał Wiceprezes Zarządu 2015-03-09 2015-03-08 -
Kruszyński Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-10-01 2016-12-31 -
Kruszyński Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-10-01 -
Kruszyński Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-10-01 -
Kruszyński Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-10-01 -
Kruszyński Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-10-01 -
Mazur Leszek Członek RN 2013-01-17 2018-06-27 -
Mazur Leszek Członek RN 2013-01-17 -
Bator Mikołaj Prezes Zarządu 2012-04-25 2016-10-11 -
Drewnikowska Elżbieta Członek Zarządu 2012-04-25 2014-01-17 -
Bator Mikołaj Prezes Zarządu 2012-04-25 -
Drewnikowska Elżbieta Członek Zarządu 2012-04-25 -
Kasicki Marek Przewodniczący RN 2011-08-16 2016-03-14 -
Moksa Piotr Członek RN 2011-08-16 2015-06-29 -
Pilichowski Jerzy Członek RN 2011-08-16 2013-01-17 -
Pilichowski Jerzy Członek RN 2011-08-16 2013-01-17 -
Kasicki Marek Przewodniczący RN 2011-08-16 -
Szwedziński Konrad Wiceprzewodniczący RN 2011-08-16 -
Moksa Piotr Członek RN 2011-08-16 -
Szwedziński Konrad Członek RN 2011-08-16 -
Pilichowski Jerzy Członek RN 2011-08-16 -
Bator Mikołaj Wiceprezes Zarządu 2011-03-06 -
Bisewski Mieszko Członek Zarządu 2010-10-28 2016-12-31 -
Mazur Leszek Prezes Zarządu 2010-10-28 2012-04-25 -
Mazur Leszek Prezes Zarządu 2010-10-28 -
Bisewski Mieszko Członek Zarządu 2010-10-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 10 -
2018 18 -
2017 17 -
2016 13 -
2015 16 -
2014 15 -
2013 11 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.