2,1200 zł
-2,30% -0,0500 zł
IPO Doradztwo Strategiczne SA (IOD)

Ludzie - IPODS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Klimas, Szymon Marcin Wiceprezes Zarządu 2021-03-03 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dc Stal Przewodniczący RN 2021-05-27 PGE - Wiceprezes Zarządu
PUNKPIRA - Wiceprezes Zarządu
SKOTAN - Wiceprezes Zarządu
POLICE - Wiceprezes Zarządu
RONSON - Członek Zarządu
BLKCHNLA - Członek Zarządu
PROCHEM - Członek Zarządu
KPPD - Przewodniczący RN
KPPD - Wiceprzewodniczący RN
MAXCOM - Członek RN
ASSECOBS - Członek RN
CHERRY - Członek RN
DGNET - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
ALIOR - Członek RN
ALIOR - Członek RN
BERGHOLD - Członek RN
DETGAMES - Członek RN
FASING - Członek RN
FASING - Członek RN
BOGDANKA - Członek RN
ASMGROUP - Członek RN
ENERGA - Członek RN
MERLINGR - Członek RN
INCUVO - Członek RN
CDPROJEK - Członek RN
Jasiński Patryk Członek RN 2021-05-27 TRUEGS - Członek Zarządu
INFOSCAN - Członek RN
Wais Dariusz Członek RN 2021-05-27 CODEADDI - Członek RN
Dc Stal Członek RN 2021-05-27 PGE - Wiceprezes Zarządu
PUNKPIRA - Wiceprezes Zarządu
SKOTAN - Wiceprezes Zarządu
POLICE - Wiceprezes Zarządu
RONSON - Członek Zarządu
BLKCHNLA - Członek Zarządu
PROCHEM - Członek Zarządu
KPPD - Przewodniczący RN
KPPD - Wiceprzewodniczący RN
MAXCOM - Członek RN
ASSECOBS - Członek RN
CHERRY - Członek RN
DGNET - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
ALIOR - Członek RN
ALIOR - Członek RN
BERGHOLD - Członek RN
DETGAMES - Członek RN
FASING - Członek RN
FASING - Członek RN
BOGDANKA - Członek RN
ASMGROUP - Członek RN
ENERGA - Członek RN
MERLINGR - Członek RN
INCUVO - Członek RN
CDPROJEK - Członek RN
Wcześniak Mateusz Członek RN 2021-05-27 MOVIEGAM - Prezes Zarządu
INC - Członek RN
LIVEMOT - Członek RN
TRUEGS - Członek RN
POLYSLAS - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Witkowski Dariusz Przewodniczący RN 2020-06-10 2021-03-09 -
Piasecki Łukasz Prezes Zarządu 2020-01-15 2021-03-10 -
Ostrowski Damian Członek RN 2020-01-14 2021-05-27 -
Nowicki Bolesław Członek RN 2020-01-14 2021-05-27 -
Bugajski Dariusz Prezes Zarządu 2019-02-05 2020-01-10 -
Bugajski Dariusz Prezes Zarządu 2019-02-05 -
Stryszowski Tomasz Członek RN 2019-01-31 2021-03-16 -
Piasecki Łukasz Wiceprezes Zarządu 2019-01-31 2020-01-15 -
Piasecki Łukasz Wiceprezes Zarządu 2019-01-31 -
Bugajski Dariusz Wiceprezes Zarządu / oddelegowany 2018-11-06 2019-02-05 -
Ostrowski Jarosław Członek RN 2018-09-19 2021-03-08 -
Witkowski Dariusz Członek RN 2018-09-19 2020-06-10 -
Piasecka Małgorzata Członek RN 2015-07-15 2019-11-04 -
Mizera Jarosław Przewodniczący RN 2015-07-15 2019-09-02 -
Piasecka Małgorzata Członek RN 2015-07-15 -
Mizera Jarosław Przewodniczący RN 2015-07-15 -
Piasecki Łukasz Wiceprezes Zarządu 2014-09-08 -
Piasecki Łukasz Wiceprezes Zarządu 2014-09-08 -
Ostrowski Jarosław Prezes Zarządu 2014-09-08 -
Ostrowski Jarosław Prezes Zarządu 2014-09-08 -
Szczerbatko Tomasz Członek RN 2014-06-27 2018-09-19 -
Dąbrowski Bogusław Członek RN 2014-06-27 2018-07-09 -
Dąbrowski Bogusław Członek RN 2014-06-27 -
Szczerbatko Tomasz Członek RN 2014-06-27 -
Grewling Katarzyna Członek RN 2013-06-30 2015-07-15 -
Przygodzki Wojciech Członek RN 2013-06-30 2014-06-27 -
Grewling Katarzyna Członek RN 2013-06-30 -
Przygodzki Wojciech Członek RN 2013-06-30 -
Białowąs Piotr Wiceprezes Zarządu 2013-06-13 2017-05-31 -
Białowąs Piotr Wiceprezes Zarządu 2013-06-13 -
Huczek Sebastian Przewodniczący RN 2012-06-30 2017-06-02 -
Wiśniewski Adam Członek RN 2012-06-30 2014-06-27 -
Drabent Katarzyna Członek RN 2012-06-30 2013-06-30 -
Białowąs Piotr Członek RN 2012-06-30 2013-06-12 -
Wiśniewski Adam Członek RN 2012-06-30 -
Huczek Sebastian Przewodniczący RN 2012-06-30 -
Białowąs Piotr Członek RN 2012-06-30 -
Drabent Katarzyna Członek RN 2012-06-30 -
Deleszek Łukasz Członek RN 2011-06-06 2013-06-30 -
Cholewicka Małgorzata Członek RN 2011-06-06 2013-06-30 -
Deleszek Łukasz Członek RN 2011-06-06 -
Cholewicka Małgorzata Członek RN 2011-06-06 -
Kozak Edmund Wiceprezes Zarządu 2010-04-19 2018-11-06 -
Markiewicz Marcin Członek RN 2010-04-19 2015-07-15 -
Nowosad, Cezary Przemysław Prezes Zarządu 2010-04-19 2014-06-26 -
Łuczak Miłosz Członek RN 2010-04-19 2012-06-30 -
Mężyńska Monika Członek RN 2010-04-19 2012-06-18 -
Kasprzyk Bogdan Członek RN 2010-04-19 2011-06-06 -
Młodkowski Adam Członek RN 2010-04-19 2011-06-06 -
Markiewicz Marcin Członek RN 2010-04-19 -
Ostrowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2010-04-19 -
Młodkowski Adam Członek RN 2010-04-19 -
Łuczak Miłosz Członek RN 2010-04-19 -
Nowosad, Cezary Przemysław Prezes Zarządu 2010-04-19 -
Mężyńska Monika Członek RN 2010-04-19 -
Kasprzyk Bogdan Członek RN 2010-04-19 -
Kozak Edmund Wiceprezes Zarządu 2010-04-19 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 5 -
2018 7 -
2017 7 -
2016 6 -
2015 5 -
2014 10 -
2013 11 -
2012 12 -
Grupa
2019 5 -
2018 7 -
2017 8 -
2016 6 -
2015 5 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.