0,18 zł
0,00% 0,00 zł
Digital Avenue SA (DGL)

Ludzie - DIGITAL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bocheńczak Piotr Prezes Zarządu 2013-03-06 -
Obszański Mariusz Członek Zarządu 2017-04-26 ARENAPL - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Ziemski Sławomir Członek RN 2014-06-03 MIRACUL - Przewodniczący RN
Bryś Roman Członek RN 2014-06-03 -
Kamola Marek Członek RN 2017-04-26 MIRACUL - Członek Zarządu
Gońda Grzegorz Członek RN 2017-04-26 -
Czarnopyś Paweł Członek RN 2017-04-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kwiatkowska Monika Członek RN 2014-02-11 -
Kwiatkowska Monika Członek RN 2014-02-11 -
Bogaczyk Maciej Członek RN 2013-06-05 -
Bogaczyk Maciej Członek RN 2013-06-05 -
Wąsowski Piotr Członek RN 2013-03-06 2014-02-11 -
Wąsowski Piotr Członek RN 2013-03-06 -
Tomczyński Krzysztof Członek RN 2011-04-14 2013-03-06 -
Tomczyński Krzysztof Członek RN 2011-04-14 -
Murawski Jacek Członek RN 2010-11-25 -
Murawski Jacek Członek RN 2010-11-25 -
Pajewski Piotr Członek RN 2010-08-12 2013-06-05 -
Bryś Roman Członek RN 2010-08-12 2010-09-30 -
Bryś Roman Członek RN 2010-08-12 -
Pajewski Piotr Członek RN 2010-08-12 -
Małecki Rafał Członek RN 2010-05-12 2010-08-11 -
Małecki Rafał Członek RN 2010-05-12 -
Wąsowski Piotr Prezes Zarządu 2010-04-01 2013-03-06 -
Wąsowski Piotr Prezes Zarządu 2010-04-01 -
Dwornicki Tomasz Prezes Zarządu 2009-10-01 2010-04-01 -
Dwornicki Tomasz Prezes Zarządu 2009-10-01 -
Janik Sylwester Przewodniczący RN 2009-03-06 -
Janik Sylwester Przewodniczący RN 2009-03-06 -
Pruszczyński Tomasz Członek RN 2009-02-05 2010-08-11 -
Pruszczyński Tomasz Członek RN 2009-02-05 -
Dalach, Tomasz Paweł Członek RN 2008-04-01 -
Dalach, Tomasz Paweł Członek RN 2008-04-01 -
Świderski Michał Członek Zarządu 2008-03-05 2009-03-20 -
Świderski Michał Członek Zarządu 2008-03-05 -
Jasieniecki Andrzej Prezes Zarządu 2007-06-01 -
Jasieniecki Andrzej Prezes Zarządu 2007-06-01 -
Lis Andrzej Przewodniczący RN 2007-05-31 2008-04-01 -
Lis Andrzej Przewodniczący RN 2007-05-31 -
Cisek Roman Członek RN 2007-04-19 2010-05-11 -
Kowalczyk Maciej Przewodniczący RN 2007-04-19 2009-03-06 -
Mróz Wojciech Członek Zarządu 2007-04-19 2008-02-01 -
Kowalczyk Maciej Przewodniczący RN 2007-04-19 -
Cisek Roman Członek RN 2007-04-19 -
Mróz Wojciech Członek Zarządu 2007-04-19 -
Fizia Monika Członek RN 2009-02-05 -
Fizia Monika Członek RN -
Świda Olgierd Członek RN -
Świda Olgierd Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2015 5 -
2014 6 -
2013 9 -
2011 6 -
2010 4 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl