0,1800 zł
-1,64% -0,0030 zł
Dent-a-Medical SA (DAM)

Ludzie - DENTAMDC

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kowalewski Mariusz Członek Zarządu 2020-12-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Maliński Michał Przewodniczący RN 2020-09-15 -
Bodzioch Bogusław Członek RN 2015-06-30 PBGAMES - Członek RN
Soliński Mariusz Członek RN 2016-08-08 -
Kowalkowska Monika Członek RN 2020-09-15 -
Kowalkowski Daniel Członek RN 2020-09-15 -
Stablewski Dawid Członek RN 2021-06-29 EFENERGI - Członek RN
GOVENA - Członek RN
FALCON - Członek RN
Witkowski Mateusz Członek RN 2021-06-29 FALCON - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Adach Łukasz Członek RN 2018-06-29 2019-11-29 -
Adach Łukasz Członek RN 2018-06-29 -
Grzesiak Piotr Prezes Zarządu 2018-06-15 2020-12-09 -
Potoplak Michał Członek RN 2018-06-15 2020-09-15 -
Lada Jacek Członek RN 2017-04-19 3000-01-01 -
Lada Jacek Członek RN 2017-04-19 2018-12-31 -
Cholewa Piotr Członek RN 2017-01-16 2020-07-04 -
Warżała Beata Wiceprezes Zarządu 2017-01-16 2018-06-15 -
Ivanochko Stepan Wiceprezes Zarządu 2017-01-16 2018-05-14 -
Ivanochko Andriy Członek RN 2017-01-16 2018-05-14 -
Warżała Beata Wiceprezes Zarządu 2017-01-16 -
Ivanochko Stepan Wiceprezes Zarządu 2017-01-16 -
Ivanochko Andriy Członek RN 2017-01-16 -
Warżała Adam Prezes Zarządu 2016-08-22 2018-06-15 -
Warżała Adam Prezes Zarządu 2016-08-22 -
Drohobycki Sławomir Członek Zarządu 2015-06-30 2016-10-28 -
Frąc Robert Członek RN 2015-06-30 2016-08-01 -
Biegocki Marek Członek RN 2015-06-30 2016-08-01 -
Mądrzyk Piotr Członek RN 2015-06-30 2015-12-11 -
Magdoń Marek Członek RN 2015-06-30 2015-12-11 -
Pecka Wiesław Prezes Zarządu 2015-06-30 2015-12-09 -
Wilczewski Łukasz Członek Zarządu 2015-06-30 2015-08-18 -
Drohobycki Sławomir Członek Zarządu 2015-06-30 -
Wilczewski Łukasz Członek Zarządu 2015-06-30 -
Pecka Wiesław Prezes Zarządu 2015-06-30 -
Biegocki Marek Członek RN 2015-06-30 -
Mądrzyk Piotr Członek RN 2015-06-30 -
Magdoń Marek Członek RN 2015-06-30 -
Frąc Robert Członek RN 2015-06-30 -
Skoczek, Maria Helena Członek RN 2015-05-26 2015-06-30 -
Skoczek, Maria Helena Członek RN 2015-05-26 -
Cholewa Andrzej Członek RN 2015-04-23 2016-08-10 -
Cholewa Andrzej Członek RN 2015-04-23 -
Pecka Wiesław Członek RN 2014-10-23 2015-06-29 -
Pecka Wiesław Członek RN 2014-10-23 -
Turczyński Zdzisław Członek RN 2014-10-06 2017-04-15 -
Turczyński Zdzisław Członek RN 2014-10-06 2017-04-15 -
Siwy Jerzy Członek RN 2014-05-27 2014-10-06 -
Siwy Jerzy Członek RN 2014-05-27 -
Nizio Wojciech Członek RN 2013-10-29 2014-10-09 -
Nizio Wojciech Członek RN 2013-10-29 -
Wilczewski Łukasz Wiceprezes Zarządu / oddelegowany do pełnienia obowiązków prezesa Zarządu 2013-04-01 -
Bodzioch Bogusław Członek RN 2013-03-29 2015-05-14 PBGAMES - Członek RN
Krycki Grzegorz Członek RN 2013-03-29 2015-03-31 -
Bodzioch Bogusław Członek RN 2013-03-29 PBGAMES - Członek RN
Krycki Grzegorz Członek RN 2013-03-29 -
Kutrzuba Andrzej Członek RN 2012-06-26 2015-12-31 -
Kutrzuba Andrzej Członek RN 2012-06-26 -
Warżała Adam Członek RN 2011-10-25 2012-06-12 -
Warżała Adam Członek RN 2011-10-25 -
Kruszyna Marcin Przewodniczący RN 2010-09-08 2015-06-30 -
Kruszyna Marcin Przewodniczący RN 2010-09-08 -
Wilczewski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2010-07-01 -
Wilczewski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2010-07-01 -
Ochman Piotr Członek RN 2010-06-30 2010-09-08 -
Ochman Piotr Członek RN 2010-06-30 2010-09-08 -
Ochman Piotr Członek RN 2010-06-30 -
Jadach Radosław Członek RN 2010-02-23 2011-09-12 -
Jadach Radosław Członek RN 2010-02-23 -
Dauerman Tomasz Członek RN 2009-11-16 2012-07-12 -
Dauerman Tomasz Członek RN 2009-11-16 -
Wiśniewski Piotr Członek RN 2009-06-23 2013-03-29 -
Foltyn Przemysław Członek RN 2009-06-23 2012-02-04 -
Foltyn Przemysław Członek RN 2009-06-23 2010-02-22 -
Wiśniewski Piotr Członek RN 2009-06-23 -
Wojtylak Grzegorz Przewodniczący RN 2009-05-22 2010-06-29 -
Wojtylak Grzegorz Przewodniczący RN 2009-05-22 2010-06-29 -
Andrych Maciej Członek RN 2009-04-28 2013-10-23 -
Andrych Maciej Członek RN 2009-04-28 -
Andrych Mariusz Prezes Zarządu 2009-02-04 2013-06-05 -
Andrych Mariusz Prezes Zarządu 2009-02-04 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 0 -
2019 0 -
2018 0 -
2017 0 -
2016 1 -
2015 2 -
2014 4 -
2013 5 -
2012 9 -
2011 7 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.