5,4500 zł
-6,84% -0,4000 zł
01CYBATON SA (01C)

Komunikaty spółki - 01CYBATON

Zarząd Emitenta informuje o terminowym wykonaniu mat antywirusowych, które mogą mieć zastosowania w profilaktyce Koronawirusa.
Na zlecenie 01CYBERATON S.A. firma CARBONHEAT sp z o.o. przekazała 6000mb mat IR nanoheat do Firmy T&T Proenergy sp z o.o. do realizacji programu profilaktycznego Koronawirusa.
Zawarcie Umowy dystrybucyjnej na maty IR/UV do aseptyki Koronawirusa
Uzupełnienie Raportu ESPI nr 5/2020. Zwiększenie stanu posiadania poprzez zakup pakietu akcji przez Prezesa Zarządu po cenie 5,40PLN-5,60PLN.
Zmiana stanu posiadania
Kontynuacja rozmów 01CYBERATON S.A. z Red Pharma Laboratories Polska S.A. w sprawie wprowadzenia mat IR do obrotu w celu aseptyki obuwia i dłoni.
Realizacja budowy własnej elektrowni o mocy 2MW w nawiązaniu do komunikatu z dnia 03.03.2020r.
Maty emitujące promieniowanie podczerwone IR mają znaleźć zastosowanie przy zabijaniu Koronawirusa. 01CYBERATON S.A. przystąpił wraz z T&T Proenergy sp z o.o. do wdrożenia technologii nanoheat do aptek.
Wybór Kancelarii Biegłego Rewidenta
Zarząd 01Cyberaton wybuduje jako realizacja profilu działalności spółki własną elektrownię PV o mocy 2MW na rzecz Emitenta.
Oferta objęcia warrantów subskrypcyjnych akcji w celu podwyższenia kapitału zakładowego 01Cyberaton S.A. - przedłużona o 30 dni
01Cyberaton S.A. radykalnie zmienia swoją pozycję na rynku e-mobility
Raport okresowy za IV kwartał 2019 roku
Oferta objęcia warrantów subskrypcyjnych akcji w celu podwyższenia kapitału zakładowego 01Cyberaton S.A. przy cenie emisyjnej akcji 16,00PLN – równej podwójnej
Podpisanie listu intencyjnego
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.