9,76 zł
0,21% 0,02 zł
MCI Capital S.A. (MCI)

Ludzie - MCI

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Czechowicz Tomasz Prezes Zarządu 2016-04-11 PEMANAGE - Prezes Zarządu
HOOPLAPL - Przewodniczący RN
ABCDAT - Członek RN
Ogryczak Ewa Wiceprezes Zarządu 2014-05-30 PEMANAGE - Wiceprezes Zarządu
Kapica Paweł Członek Zarządu 2018-05-17 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dubiński Jarosław Przewodniczący RN 2016-04-04 PEMANAGE - Wiceprzewodniczący RN
GETBACK - Członek RN
Czapski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2013-06-28 HTLSTREF - Członek RN
PEMANAGE - Członek RN
Warzocha Grzegorz Członek RN 2015-06-03 LIBET - Członek RN
Grendowicz, Mariusz Cezary Członek RN 2017-06-28 PEMANAGE - Przewodniczący RN
GTC - Członek RN
ARCTIC - Członek RN
GETINOBL - Członek RN
ATM - Członek RN
Petrykowski Marcin Członek RN 2017-05-11 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Stupnicki Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2017-07-12 2018-06-28 -
Masiarz Tomasz Członek Zarządu 2015-06-16 2018-05-17 -
Marcińczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-06-16 2017-07-12 -
Dubiński Jarosław Członek RN 2015-06-03 2016-04-04 PEMANAGE - Wiceprzewodniczący RN
GETBACK - Członek RN
Dubiński Jarosław Członek RN 2015-06-03 PEMANAGE - Wiceprzewodniczący RN
GETBACK - Członek RN
Obłój Krzysztof Członek RN 2014-04-29 2015-06-16 -
Obłój Krzysztof Członek RN 2014-04-29 -
Lange-Socha, Dorota Członek RN 2014-04-28 2017-06-28 -
Lange-Socha, Dorota Członek RN 2014-04-28 -
Smorszczewski Cezary Prezes Zarządu 2014-03-17 2015-06-17 -
Smorszczewski Cezary Prezes Zarządu 2014-03-17 -
Smorszczewski Cezary Prezes Zarządu 2014-03-17 -
Kluza Stanisław Członek RN 2013-07-15 2016-03-21 -
Kluza Stanisław Członek RN 2013-07-15 -
Marcińczyk Wojciech Członek Zarządu 2013-04-08 -
Marcińczyk Wojciech Członek Zarządu 2013-04-08 -
Biedrzycki Norbert Wiceprezes Zarządu 2012-11-01 -
Biedrzycki Norbert Wiceprezes Zarządu 2012-11-01 -
Adamiuk Dariusz Członek RN 2012-02-28 2014-04-28 -
Dąbrowski Jarosław Członek RN 2012-02-28 2013-06-28 -
Dąbrowski Jarosław Członek RN 2012-02-28 -
Adamiuk Dariusz Członek RN 2012-02-28 -
Pasecka Magdalena Członek Zarządu 2011-03-28 -
Pasecka Magdalena Członek Zarządu 2011-03-28 -
Góra Marek Członek RN 2010-12-21 2013-06-28 -
Góra Marek Członek RN 2010-12-21 -
Janik Sylwester Członek Zarządu 2010-07-27 -
Janik Sylwester Członek Zarządu 2010-07-27 -
Lachowski Sławomir Członek RN 2009-05-28 2012-02-23 -
Adamiuk Dariusz Członek RN 2009-05-28 2010-12-21 -
Lachowski Sławomir Członek RN 2009-05-28 -
Adamiuk Dariusz Członek RN 2009-05-28 -
Olechowski Andrzej Członek RN 2009-05-12 2012-02-28 -
Olechowski Andrzej Członek RN 2009-05-12 2012-02-28 -
Stelmach, Beata Członek Zarządu 2008-11-04 2011-03-31 -
Stelmach, Beata Członek Zarządu 2008-11-04 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Przewodniczący RN 2008-10-21 2016-06-28 -
Sielski Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2008-10-21 2010-12-21 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Przewodniczący RN 2008-10-21 -
Sielski Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2008-10-21 -
Rybiński Krzysztof Członek RN 2008-06-20 2009-02-24 -
Rybiński Krzysztof Członek RN 2008-06-20 -
Sitnik Konrad Wiceprezes Zarządu 2008-02-20 2012-08-15 -
Sitnik Konrad Wiceprezes Zarządu 2008-02-20 -
Kseń Jacek Członek RN 2007-06-25 2008-06-20 -
Kseń Jacek Członek RN 2007-06-25 -
Adamiuk Dariusz Członek RN 2007-06-25 -
Hejka-Arczyńska Anna Członek Zarządu 2007-02-22 2008-12-31 -
Hejka-Arczyńska Anna Członek Zarządu 2007-02-22 2008-12-31 -
Cisek Roman Członek Zarządu 2007-02-08 2011-03-28 -
Cisek Roman Członek Zarządu 2007-02-08 2011-03-28 -
Cisek Roman Członek Zarządu / Dyrektor Operacyjny 2007-02-08 -
Siewierski Wojciech Członek RN 2006-06-27 2014-04-28 -
Samotij Krzysztof Członek RN 2006-06-27 2007-06-26 -
Samotij Krzysztof Członek RN 2006-06-27 -
Siewierski Wojciech Członek RN 2006-06-27 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2006-06-27 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2006-06-27 -
Wiśniewski Bogdan Członek Zarządu 2005-09-28 2007-06-25 -
Wiśniewski Bogdan Członek Zarządu 2005-09-28 -
Matkiwsky Roman Członek RN 2004-05-18 2006-06-27 -
Matkiwsky Roman Członek RN 2004-05-18 -
Jajuga Krzysztof Członek RN 2004-04-07 2004-05-18 -
Jajuga Krzysztof Członek RN 2004-04-07 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Członek RN 2004-04-07 -
Czechowicz Kazimierz Przewodniczący RN 2002-06-24 2004-05-18 -
Czechowicz Kazimierz Przewodniczący RN 2002-06-24 2003-06-10 -
Puterko Paweł Członek RN 2002-06-07 2003-06-10 -
Puterko Paweł Członek RN 2002-06-07 -
Kunda Mariusz Członek RN 2002-01-25 2003-06-10 -
Kunda Mariusz Członek RN 2002-01-25 2003-06-10 -
Dadełło Andrzej Przewodniczący RN 2002-04-29 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 18 -
2015 17 -
2014 17 -
2013 17 -
2011 14 -
2010 24 -
2009 20 -
2008 20 -
2007 19 -
2004 7 -
2003 6 -
2002 6 -
2001 4 -
2000 3 -
1999 1 VII-XII'99
Grupa
2014 17 -
2013 33 -
2012 44 -
2011 30 -
2010 29 -
2009 23 -
2008 43 -
2007 52 -
2002 186 -
2001 90 -
2000 96 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl