1,5900 zł
0,00% 0,0000 zł
ZASTAL SA (ZST)

Ludzie - ZASTAL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Stodolny Dariusz Prezes Zarządu 2018-08-17 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Niedziela Aneta Członek RN 2015-06-30 CSY - Członek RN
RSY - Członek RN
Zieliński Michał Członek RN 2015-06-30 -
Starosta Włodzimierz Członek RN 2015-06-30 -
Świt Błażej Członek RN 2015-06-30 -
Wałdowska-Trzciałkowska Wiesława Członek RN 2018-03-22 RSY - Członek RN
CSY - Członek RN
Wasielewski Błażej Członek RN 2019-06-28 MOLMEDIC - Sekretarz RN
MRHAMBUR - Członek RN
CIASTZKR - Członek RN
Wojciechowska Marta Członek RN 2019-06-28 CIASTZKR - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Furmańczyk Teresa Członek RN 2017-10-26 2019-06-28 -
Wrona Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2015-12-07 2017-10-17 -
Tobolska Joanna Członek RN 2015-06-30 2019-06-28 -
Stodolny Dariusz Członek RN 2015-06-30 2018-03-22 -
Szymańska, Elżbieta Agnieszka Członek RN 2015-06-30 2017-10-24 -
Skiba Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-09-25 2015-03-31 -
Skiba Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-09-25 -
Matusik Mariusz Prezes Zarządu 2012-03-20 2018-08-06 -
Pietryk Tomasz Członek RN 2011-06-30 2015-06-30 -
Wasielewski Błażej Członek RN 2011-06-30 2015-06-30 MOLMEDIC - Sekretarz RN
MRHAMBUR - Członek RN
CIASTZKR - Członek RN
Kloc Andrzej Członek RN 2011-06-30 2015-06-30 -
Frątczak Kazimierz Członek RN 2011-06-30 2013-02-28 -
Frątczak Kazimierz Członek RN 2011-06-30 2013-02-28 -
Frątczak Kazimierz Członek RN 2011-06-30 2013-02-28 -
Pietryk Tomasz Członek RN 2011-06-30 -
Wasielewski Błażej Członek RN 2011-06-30 MOLMEDIC - Sekretarz RN
MRHAMBUR - Członek RN
CIASTZKR - Członek RN
Kloc Andrzej Członek RN 2011-06-30 -
Hnat Lesław Prezes Zarządu 2011-04-01 2012-03-19 -
Hnat Lesław Prezes Zarządu 2011-04-01 -
Sobków Paweł Sekretarz RN 2011-03-02 2015-06-30 -
Hałupczak Monika Przewodniczący RN 2011-03-02 2015-06-26 -
Olszewski Jan Członek RN 2011-03-02 2012-02-28 -
Karmelita Piotr Członek RN 2011-03-02 2011-06-30 -
Korzeniewski Paweł Członek RN 2011-03-02 2011-06-30 -
Sobków Paweł Sekretarz RN 2011-03-02 -
Olszewski Jan Członek RN 2011-03-02 -
Korzeniewski Paweł Członek RN 2011-03-02 -
Karmelita Piotr Członek RN 2011-03-02 -
Hałupczak Monika Przewodniczący RN 2011-03-02 -
Staszak Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2011-01-07 2011-11-30 -
Olszewski Damian Członek RN 2011-01-07 2011-06-30 -
Łuczyński Janusz Członek RN 2011-01-07 2011-03-02 -
Sobków Paweł Członek RN 2011-01-07 2011-01-20 -
Łuczyński Janusz Członek RN 2011-01-07 -
Łuczyński Janusz Wiceprezes Zarządu 2011-01-07 -
Łuczyński Janusz Wiceprezes Zarządu 2011-01-07 -
Staszak Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2011-01-07 -
Sobków Paweł Członek RN 2011-01-07 -
Olszewski Damian Członek RN 2011-01-07 -
Przyszczypkowska Jadwiga Prezes Zarządu 2010-11-22 2011-04-01 -
Przyszczypkowska Jadwiga Prezes Zarządu 2010-11-22 -
Witek, Mariusz Kazimierz Członek RN 2010-09-29 -
Witek, Mariusz Kazimierz Członek RN 2010-09-29 -
Łuczyński Janusz Wiceprezes Zarządu 2008-09-26 2011-01-07 -
Hrywna Andrzej Członek RN 2008-09-26 2011-01-07 -
Łuczyński Janusz Wiceprezes Zarządu 2008-09-26 -
Hrywna Andrzej Członek RN 2008-09-26 -
Łuczyński Janusz Członek Zarządu 2008-06-27 2008-09-26 -
Łuczyński Janusz Członek Zarządu / p.o 2008-06-27 -
Kruchlik Janusz Członek RN 2005-06-30 2011-06-30 -
Kruchlik Janusz Członek RN 2005-06-30 -
Olszewski Jan Przewodniczący RN 2004-09-01 2011-01-07 -
Czarkowski Rafał Wiceprzewodniczący RN 2004-09-01 2007-06-27 -
Czarkowski Rafał Wiceprzewodniczący RN 2004-09-01 -
Olszewski Jan Przewodniczący RN 2004-09-01 -
Ziaja Bernard Członek RN 2004-04-15 2011-01-07 -
Ziaja Bernard Członek RN 2004-04-15 -
Apostoluk Elżbieta Sekretarz RN 2003-06-26 2011-01-07 -
Gwizd Piotr Członek RN 2003-06-26 2004-04-14 -
Gwizd Piotr Członek RN 2003-06-26 -
Apostoluk Elżbieta Sekretarz RN 2003-06-26 -
Leżański Adam Prezes Zarządu 2002-06-04 2010-11-22 -
Leżański Adam Prezes Zarządu 2002-06-04 -
Czarkowski Rafał Przewodniczący RN 2004-09-01 -
Skrzypczak Bernard Wiceprezes Zarządu 2003-08-28 -
Protasewicz Krystyna Członek RN 2003-06-26 -
Maruda Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2003-06-26 -
Chocianowska Halina Sekretarz RN 2003-06-26 -
Czerwiński Zbigniew Członek RN 2003-06-26 -
Czwojda Miron Wiceprezes Zarządu -
Maruda Ryszard Wiceprzewodniczący RN -
Chocianowska Halina Sekretarz RN -
Czarkowski Rafał Przewodniczący RN -
Protasewicz Krystyna Członek RN -
Czwojda Miron Wiceprezes Zarządu -
Czerwiński Zbigniew Członek RN -
Skrzypczak Bernard Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 -
2017 64 -
2016 87 -
2015 52 -
2014 40 -
2013 7 -
2011 24 -
2010 47 -
2009 64 -
2008 72 -
2007 70 2007-12-31
2006 59 2006-12-31
2004 45 2004-12-31
2002 155 -
2000 167 -
1999 174 -
1998 185 -
Grupa
2018 179 -
2017 294 -
2016 253 -
2015 218 -
2014 105 -
2013 72 -
2012 76 -
2011 95 -
2010 108 -
2008 127 -
2007 128 2007-12-31
2006 123 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.