1,4380 zł
0,14% 0,0020 zł
WORK SERVICE SA (WSE)

Ludzie - WORKSERV

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szmitkowska Iwona Prezes Zarządu 2021-01-01 -
Dell'Edera Nicola Wiceprezes Zarządu 2020-08-21 -
Caramello Paolo Wiceprezes Zarządu 2021-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Uboldi Maurizio Przewodniczący RN 2020-10-15 -
Dell?Osa Dario Wiceprzewodniczący RN 2020-10-15 -
Preston Marcus Członek RN 2020-10-15 -
Toso Davide Członek RN 2020-10-15 -
Carvelli Antonio Członek RN 2020-10-15 -
Polo, Federica Giulia Giovanna Członek RN 2020-10-15 -
Garofolo Francesca Członek RN 2020-10-15 -
Cammarata, Maria Luisa Członek RN 2020-10-15 -
Di Gilio, Donato Członek RN 2020-10-15 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szmitkowska Iwona Wiceprezes Zarządu 2020-08-21 2020-12-31 -
Lefebvre Thibault Prezes Zarządu 2020-08-21 2020-12-31 -
Preston Marcus Członek RN 2020-08-20 2020-09-10 -
Preston Marcus Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2020-01-16 2020-08-20 -
Oliwa Robert Członek RN 2019-10-18 2020-10-15 -
Schmidt Przemysław Przewodniczący RN 2019-10-18 2020-10-15 -
Witkowski Andrzej Członek RN 2019-10-08 2020-10-15 -
Preston Marcus Członek RN 2019-10-08 2020-01-15 -
Paluchowski Paweł Członek RN 2019-10-08 2019-10-17 -
Paluchowski Paweł Członek RN 2019-10-08 -
Preston Marcus Członek RN 2019-10-08 -
Wojtaszek, Tomasz Jakub Członek RN 2019-05-16 2020-08-25 -
Ruka, Paweł Henryk Członek RN 2019-05-07 2020-10-15 -
Bujak Tomasz Członek RN 2019-05-07 2020-10-15 -
Żegleń Piotr Członek RN 2019-05-07 2020-10-15 -
Witucki Maciej Przewodniczący RN 2019-05-07 2019-10-17 -
Witucki Maciej Przewodniczący RN 2019-05-07 -
Dymitruk Jarosław Wiceprezes Zarządu 2019-02-22 2020-08-21 -
Szmitkowska Iwona Prezes Zarządu 2018-05-23 2020-08-20 -
Ślęzak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2018-05-23 2019-01-24 -
Ambrozowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2018-05-23 2018-10-15 -
Ślęzak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2018-05-23 -
Szmitkowska Iwona Wiceprezes Zarządu 2018-05-23 -
Ambrozowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2018-05-23 -
Rewers Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2017-05-01 2018-05-23 -
Rewers Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2017-05-01 -
Leone John Członek RN 2016-12-01 2019-05-19 -
Leone John Członek RN 2016-12-01 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2016-05-18 2019-05-07 -
Ługowski Robert Członek RN 2016-05-18 2019-05-06 -
Hanczarek Tomasz Członek RN 2016-05-18 -
Ługowski Robert Członek RN 2016-05-18 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2016-05-18 -
Hanczarek Tomasz Członek RN 2016-05-18 -
Gajek Piotr Wiceprezes Zarządu 2016-05-01 2017-12-08 -
Gajek Piotr Wiceprezes Zarządu 2016-05-01 -
Pawłowicz Adam Wiceprezes Zarządu 2016-04-18 2016-12-31 -
Pawłowicz Adam Wiceprezes Zarządu 2016-04-18 -
Witucki Maciej Prezes Zarządu 2016-01-01 2019-01-28 -
Witucki Maciej Prezes Zarządu 2016-01-01 -
Mellinger Pierre Członek RN 2014-06-27 2020-08-25 -
Szephalmi Geza Członek RN 2014-06-27 2016-12-01 -
Szephalmi Geza Członek RN 2014-06-27 -
Rozpędek Hubert Wiceprezes Zarządu 2014-04-12 2016-04-30 -
Rozpędek Hubert Wiceprezes Zarządu 2014-04-12 2016-04-30 -
Rozpędek Hubert Wiceprezes Zarządu 2014-04-12 -
Żabski Piotr Członek RN 2014-04-02 2016-05-17 -
Żabski Piotr Członek RN 2014-04-02 -
Kamiński, Piotr Maciej Członek RN 2013-11-15 2019-05-07 -
Kamiński, Piotr Maciej Członek RN 2013-11-15 -
Szephalmi Geza Członek RN 2013-10-10 2014-06-26 -
Szephalmi Geza Członek RN 2013-10-10 -
Kamin Everett Członek RN 2012-06-29 2019-05-07 -
Skrobowski, Wiesław Jerzy Członek RN 2012-06-29 2016-05-18 -
Skrobowski, Wiesław Jerzy Członek RN 2012-06-29 -
Kamin Everett Członek RN 2012-06-29 -
Misiak Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2012-05-17 2019-10-08 -
Christodoulou, Paul Andrew Wiceprezes Zarządu 2012-05-17 2019-09-10 -
Christodoulou, Paul Andrew Wiceprezes Zarządu 2012-05-17 -
Misiak Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2012-05-17 -
Knights Robert Wiceprezes Zarządu 2011-07-20 2017-07-12 -
Knights Robert Wiceprezes Zarządu 2011-07-20 -
Sofianos Panagiotis Członek RN 2011-06-30 2019-10-08 -
Sofianos Panagiotis Członek RN 2011-06-30 2019-10-08 -
Ignasiak Arkadiusz Członek RN 2011-06-30 2014-03-10 -
Kukowski Piotr Członek RN 2011-06-30 2013-10-22 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2011-06-30 2012-12-28 -
Christodoulou, Paul Andrew Członek RN 2011-06-30 2012-05-16 -
Skrobowski, Wiesław Jerzy Członek RN 2011-06-30 -
Ignasiak Arkadiusz Członek RN 2011-06-30 -
Kukowski Piotr Członek RN 2011-06-30 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2011-06-30 -
Sofianos Panagiotis Przewodniczący RN 2011-06-30 -
Hanczarek Tomasz Prezes Zarządu 2010-12-07 2015-12-31 -
Hanczarek Tomasz Prezes Zarządu 2010-12-07 -
Ambrozowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-10-27 2014-03-31 -
Ambrozowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-10-27 2014-03-31 -
Rochman Dariusz Wiceprezes Zarządu 2010-06-14 2016-04-17 -
Rochman Dariusz Wiceprezes Zarządu 2010-06-14 2016-04-17 -
Rochman Dariusz Wiceprezes Zarządu 2010-06-14 -
Kamin Everett Członek Zarządu 2010-02-19 2012-05-28 -
Kamin Everett Członek Zarządu 2010-02-19 2012-05-24 -
Mellinger Pierre Członek RN 1000-01-01 2014-06-27 -
Hadjiev Rossen Członek RN 1000-01-01 2013-10-10 -
Hadjiev Rossen Członek RN -
Mellinger Pierre Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2019 172 -
2018 225 -
2017 371 -
2016 373 -
2015 337 -
2014 253 -
2013 295 -
Grupa
2015 337 -
2014 253 -
2013 295 -
2012 304 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.