1,9850 zł
2,85% 0,0550 zł
SKOTAN SA (SKT)

Ludzie - SKOTAN

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kostrzewa Jacek Prezes Zarządu 2016-04-05 WIDOKEN - Członek RN
EFICOM - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Nadachewicz Jakub Przewodniczący RN 2016-04-05 HUTMEN - Członek RN
Wściubiak-Hankó Karina Wiceprzewodniczący RN 2004-06-29 ALCHEMIA - Prezes Zarządu
Lewandrowski Jarosław Członek RN 2013-06-27 -
Zielińska-Dalasińska Agnieszka Członek RN 2016-04-05 -
Waldowska Małgorzata Członek RN 2017-05-24 BORYSZEW - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Krauze Małgorzata Członek RN 2013-06-27 -
Sobczak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-12-07 2014-06-30 -
Sobczak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-12-07 -
Kostrzewa Jacek Przewodniczący RN 2012-12-07 WIDOKEN - Członek RN
EFICOM - Członek RN
Jagodziński Mariusz Członek RN 2010-06-30 -
Jagodziński Mariusz Członek RN 2010-06-30 -
Karkosik, Roman Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2007-08-13 2013-06-27 -
Karkosik, Roman Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2007-08-13 -
Pawełczak Marek Prezes Zarządu 2007-03-10 2016-01-05 -
Pawełczak Marek Prezes Zarządu 2007-03-10 -
Kostrzewa Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-10-10 2007-04-03 WIDOKEN - Członek RN
EFICOM - Członek RN
Małyska Jerzy Prezes Zarządu 2006-10-10 2007-01-15 -
Małyska Jerzy Prezes Zarządu 2006-10-10 -
Kostrzewa Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-10-10 WIDOKEN - Członek RN
EFICOM - Członek RN
Jeznach Krzysztof Członek RN 2006-09-14 2010-06-30 -
Szum Janusz Członek RN 2006-09-14 2007-01-22 -
Jeznach Krzysztof Członek RN 2006-09-14 -
Szum Janusz Członek RN 2006-09-14 -
Profus Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-06-30 2008-01-04 -
Profus Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-06-30 -
Martyniak Marek Wiceprezes Zarządu 2006-01-23 2006-04-30 -
Martyniak Marek Wiceprezes Zarządu / ds. Operacyjnych 2006-01-23 -
Ślak Grzegorz Prezes Zarządu 2006-01-18 2006-06-30 -
Ślak Grzegorz Prezes Zarządu 2006-01-18 -
Malinowski Mariusz Wiceprezes Zarządu 2004-06-30 2005-04-25 -
Malinowski Mariusz Wiceprezes Zarządu 2004-06-30 -
Pawełczak Marek Członek RN 2004-06-29 2007-03-09 -
Pawełczak Marek Członek RN 2004-06-29 -
Pawełczk Marek Wiceprezes Zarządu 2004-05-11 2004-06-16 -
Pawełczk Marek Wiceprezes Zarządu / oddelegowany czasowo 2004-05-11 -
Maciejewski Aleksander Członek RN 2003-12-15 2007-03-01 -
Maciejewski Aleksander Członek RN 2003-12-15 -
Arczyński Piotr Prezes Zarządu 2003-03-18 2006-01-16 -
Arczyński Piotr Prezes Zarządu 2003-03-18 -
Hopke Jerzy Prezes Zarządu 2002-10-01 2003-03-18 -
Hopke Jerzy Prezes Zarządu 2002-10-01 -
Kutnik Mirosław Członek RN 2004-06-29 -
Maciejewski Aleksander Członek RN 2003-05-12 -
Karpiesiuk Antoni Wiceprezes Zarządu 2003-01-23 -
Orcholski Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2002-07-30 -
Karpiesiuk Antoni Wiceprezes Zarządu -
Kutnik Mirosław Członek RN -
Sobczak Wojciech Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 42 -
2017 15 -
2016 30 -
2015 32 -
2014 56 -
2011 23 -
2009 11 -
2008 10 -
2007 13 2007-12-31
2004 184 -
2003 361 -
2002 218 -
2001 236 -
2000 250 -
1999 255 -
1998 258 -
1997 265 -
1996 280 -
Grupa
2017 15 -
2016 14 -
2015 32 -
2014 56 -
2013 54 -
2011 24 -
2010 24 -
2009 22 -
2008 27 -
2007 20 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.