4,7000 zł
0,43% 0,0200 zł
SARE SA (SAR)

Ludzie - SARE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piekarski Dariusz Prezes Zarządu 2016-06-10 -
Marcol Przemysław Członek Zarządu 2016-06-10 -
Walczak Mateusz Członek Zarządu 2018-04-20 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Mróz Wojciech Członek RN 2016-05-20 -
Górka Dariusz Członek RN 2018-03-09 TXM - Przewodniczący RN
SPIN - Wiceprzewodniczący RN
TOYA - Członek RN
HOLLYWOO - Członek RN
Plutecki Rafał Członek RN 2018-03-09 -
Żaczek Konrad Członek RN 2018-03-09 -
Sukacz Dawid Członek RN 2018-03-09 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kuciel Tomasz Członek Zarządu 2018-04-10 2018-12-31 -
Stańczak Włodzimierz Przewodniczący RN 2017-01-12 2018-02-28 -
Zawadzki Krzysztof Członek Zarządu 2016-12-08 2018-04-09 -
Pruszczyński Tomasz Członek RN 2016-06-10 2018-03-09 -
Kulgawczuk Dariusz Członek RN 2016-03-23 2016-05-20 -
Kulgawczuk Dariusz Członek RN 2016-03-23 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2015-11-18 2018-03-08 -
Szlachetko-Reiter Dorota Członek RN 2015-06-12 2018-02-28 -
Bałdyga Ewa Członek RN 2015-06-12 2018-02-28 -
Łatała Wiesław Członek RN 2015-06-12 2015-11-09 -
Łatała Wiesław Członek RN 2015-06-12 -
Wiśniewski Krzysztof Członek RN 2015-01-09 2018-02-28 -
Śliwa Jerzy Członek RN 2015-01-09 2017-01-12 -
Marcol Przemysław Członek RN 2015-01-09 2016-06-07 -
Guz Adam Członek RN 2015-01-09 2015-06-12 -
Marcol Przemysław Członek RN 2015-01-09 -
Rutkowski Damian Członek RN 2015-01-09 -
Guz Adam Członek RN 2015-01-09 -
Rutkowski Damian Członek RN 2015-01-09 -
Śliwa Jerzy Członek RN 2015-01-09 -
Marcol Przemysław Przewodniczący RN 2014-06-30 2015-01-09 -
Marcol Przemysław Przewodniczący RN 2014-06-30 -
Głowacka Bożena Członek RN 2013-06-28 2015-01-09 -
Głowacka Bożena Członek RN 2013-06-28 -
Gwiazdowski Robert Członek RN 2013-01-18 2015-01-09 -
Gwiazdowski Robert Członek RN 2013-01-18 -
Pruszczyński Tomasz Prezes Zarządu 2010-11-09 2016-06-09 -
Dawidowska, Anna Sylwia Członek RN 2010-11-09 2015-01-09 -
Kaźmierczak Cezary Członek RN 2010-11-09 2015-01-09 -
Mróz Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2010-11-09 2013-06-28 -
Kusy Tomasz Przewodniczący RN 2010-11-09 2013-01-18 -
Rutkowski Damian Wiceprezes Zarządu 2010-11-09 2012-09-18 -
Dębowski Krzysztof Członek Zarządu 2010-11-09 2012-07-31 -
Dębowski Krzysztof Członek Zarządu 2010-11-09 2012-07-31 -
Mróz Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2010-11-09 -
Dawidowska, Anna Sylwia Członek RN 2010-11-09 -
Kaźmierczak Cezary Członek RN 2010-11-09 -
Pruszczyński Tomasz Prezes Zarządu 2010-11-09 -
Rutkowski Damian Wiceprezes Zarządu 2010-11-09 -
Kusy Tomasz Przewodniczący RN 2010-11-09 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 63 -
2016 45 -
2015 24 -
2014 26 -
2013 26 -
2011 17 -
2010 11 -
Grupa
2017 129 -
2016 123 -
2015 94 -
2014 76 -
2013 55 -
2011 27 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.