0,6000 zł
0,00% 0,0000 zł
Rubicon Partners NFI SA (RBC)

Ludzie - RUBICON

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karmelita Piotr Prezes Zarządu 2016-04-15 EMAX - Członek RN
GRUPAHRC - Członek RN
EXORIGO - Członek RN
CTE - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Ciszek Robert Przewodniczący RN 2009-12-07 -
Łuczyński Tomasz Sekretarz RN 2009-04-28 -
Nowakowska Monika Członek RN 2016-04-21 -
Zagajewski Ewaryst Członek RN 2016-12-07 -
Wikaliński Jarosław Członek RN 2018-03-12 MDIENERG - Przewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Golec Grzegorz Członek Zarządu 2016-04-15 2019-10-31 -
Matusiak Maciej Członek RN 2015-11-03 2016-04-21 -
Matusiak Maciej Członek RN 2015-11-03 -
Karney Jerzy Prezes Zarządu 2014-04-18 2014-10-16 -
Karney Jerzy Prezes Zarządu 2014-04-18 -
Ditrych Robert Członek RN 2013-06-26 2017-12-31 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2013-02-04 2016-10-06 -
Skrzyński Piotr Członek RN 2013-02-04 2015-11-02 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2013-02-04 -
Skrzyński Piotr Członek RN 2013-02-04 -
Bielecka Zofia Wiceprzewodniczący RN 2011-09-06 2016-11-10 -
Bielecka Zofia Wiceprzewodniczący RN 2011-09-06 -
Karmelita Piotr Członek Zarządu 2011-02-01 EMAX - Członek RN
GRUPAHRC - Członek RN
EXORIGO - Członek RN
CTE - Członek RN
Kamiński Piotr Członek RN 2010-05-14 2011-05-11 -
Kamiński Piotr Członek RN 2010-05-14 -
Bojdo Hubert Członek Zarządu 2009-12-07 2012-12-05 -
Kostkiewicz Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2009-12-07 2011-10-04 -
Kostkiewicz Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2009-12-07 -
Bojdo Hubert Członek Zarządu 2009-12-07 -
Wasiluk, Waldemar Cezary Członek RN 2009-11-30 2013-02-04 -
Wasiluk, Waldemar Cezary Członek RN 2009-11-30 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2009-11-30 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2009-11-30 -
Olszewski Artur Członek RN 2009-06-12 2013-02-04 -
Olszewski Artur Członek RN 2009-06-12 -
Bojdo Hubert Wiceprzewodniczący RN 2009-04-28 2009-11-30 -
Golec Grzegorz Przewodniczący RN 2009-04-28 2009-11-30 -
Golec Grzegorz Przewodniczący RN / oddelegowany do zarządu 2009-04-28 -
Bojdo Hubert Wiceprzewodniczący RN 2009-04-28 -
Astramowicz Jarek Członek RN 2009-04-08 2009-05-01 -
Astramowicz Jarek Członek RN 2009-04-08 -
Stolarz Adam Członek Zarządu 2009-02-06 2009-10-23 -
Stolarz Adam Członek Zarządu 2009-02-06 -
Segal Yair Prezes Zarządu 2008-08-01 2009-03-08 -
Segal Yair Prezes Zarządu 2008-08-01 2009-02-27 -
Kopycińska Katarzyna Prezes Zarządu 2007-12-21 2008-07-31 -
Kopycińska Katarzyna Prezes Zarządu 2007-12-21 2008-07-31 -
Nadolski Piotr Likwidator 2006-09-28 2007-12-20 -
Nadolski Piotr Prezes Zarządu 2006-09-28 2007-12-20 -
Nadolski Piotr Prezes Zarządu 2006-09-28 -
Domińczak Damian Członek RN 2005-09-27 2009-04-08 -
Kozłowski, Robert Adam Członek RN 2005-09-27 2009-04-08 -
Christopher, Derek Alexander Członek RN 2005-09-27 2009-04-08 -
Kozłowski, Robert Adam Członek RN 2005-09-27 -
Christopher, Derek Alexander Członek RN 2005-09-27 -
Domińczak Damian Członek RN 2005-09-27 -
Pieckowski Sylwester Członek RN 2004-12-28 2005-08-16 -
Pieckowski Sylwester Członek RN 2004-12-28 -
Gawlik Zdzisław Członek RN 2004-07-01 2005-09-27 -
Gawlik Zdzisław Członek RN 2004-07-01 -
Kudelski Tomasz Członek RN 2003-07-29 2003-08-27 -
Kudelski Tomasz Członek RN 2003-07-29 -
Nadolski Piotr Prezes Zarządu 2003-06-10 2006-09-28 -
Nadolski Piotr Prezes Zarządu 2003-06-10 -
Ołdakowski Łukasz Członek RN 2002-12-20 2009-04-08 -
Stankiewicz Agnieszka Przewodniczący RN 2002-12-20 2009-02-26 -
Rouayroux Jacques Członek RN 2002-12-20 2004-12-28 -
Cylwik Andrzej Członek RN 2002-12-20 2003-07-29 -
Ołdakowski Łukasz Członek RN 2002-12-20 -
Cylwik Andrzej Członek RN 2002-12-20 -
Rouayroux Jacques Członek RN 2002-12-20 -
Stankiewicz Agnieszka Przewodniczący RN 2002-12-20 -
Stabiszewski Zbigniew Członek RN 2002-08-22 2002-12-20 -
Stabiszewski Zbigniew Członek RN 2002-08-22 2002-12-20 -
Stabiszewski Zbigniew Członek RN 2002-08-22 -
Poręba Maciej Członek RN 2002-05-07 2003-08-27 -
Poręba Maciej Członek RN 2002-05-07 -
Dąbrowski Waldemar Członek RN 2002-02-11 2002-07-06 -
Dąbrowski Waldemar Członek RN 2002-02-11 -
Jasiński Maciej Członek RN 2005-09-27 -
Popienia Małgorzata Prezes Zarządu 2003-06-10 -
Zientara Maciej Członek RN 2002-12-20 -
Zieliński Jan Przewodniczący RN 2002-12-20 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2002-12-20 -
Posadzki Tomasz Członek RN 2002-05-07 -
Leśny Maciej Członek RN 2002-02-11 -
Popienia Małgorzata Prezes Zarządu -
Zieliński Jan Przewodniczący RN -
Stańczuk Maciej Członek RN -
Zientara Maciej Członek RN -
Bronisz Magdalena Członek RN -
Jasiński Maciej Członek RN -
Kamiński, Piotr Maciej Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 4 -
2017 4 -
2016 4 -
2015 4 -
2014 4 -
2010 2 -
2009 2 -
2008 1 -
Grupa
2018 8 -
2017 8 -
2016 9 -
2015 7 -
2014 7 -
2013 6 -
2012 12 -
2011 20 -
2010 30 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.