0,24 zł
-11,11% -0,03 zł
Resbud SA (RES)

Ludzie - RESBUD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kajkowska Anna Prezes Zarządu 2013-05-31 ATLANTIS - Prezes Zarządu
ATENERGY - Prezes Zarządu
STARKDEV - Członek RN
IQPARTNE - Członek RN
IFSA - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Patrowicz Damian Przewodniczący RN 2012-04-20 INVFRICA - Prezes Zarządu
FON - Prezes Zarządu
STARKDEV - Przewodniczący RN
IFSA - Przewodniczący RN
FONECO - Wiceprzewodniczący RN
ATLANTIS - Wiceprzewodniczący RN
URLOPYPL - Członek RN
ATENERGY - Członek RN
DAMFINW - Członek RN
IQPARTNE - Członek RN
PLATYNIN - Członek RN
ELKOP - Członek RN
Hetkowski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2012-04-20 ATLANTIS - Przewodniczący RN
ATENERGY - Przewodniczący RN
URLOPYPL - Przewodniczący RN
FONECO - Przewodniczący RN
INVFRICA - Przewodniczący RN
FON - Przewodniczący RN
DAMFINW - Przewodniczący RN
ELKOP - Wiceprzewodniczący RN
STARKDEV - Członek RN
IFSA - Członek RN
Koralewski Jacek Sekretarz RN 2012-04-20 STARKDEV - Prezes Zarządu
ELKOP - Prezes Zarządu
INVFRICA - Wiceprzewodniczący RN
ATENERGY - Członek RN
FONECO - Członek RN
FON - Członek RN
DAMFINW - Członek RN
IFSA - Członek RN
Patrowicz Małgorzata Członek RN 2012-04-20 FONECO - Sekretarz RN
FON - Sekretarz RN
INVFRICA - Sekretarz RN
IFSA - Sekretarz RN
ELKOP - Sekretarz RN
ATLANTIS - Sekretarz RN
URLOPYPL - Członek RN
ATENERGY - Członek RN
STARKDEV - Członek RN
Patrowicz Martyna Członek RN 2017-09-21 DAMFINW - Członek RN
FON - Członek RN
INVFRICA - Członek RN
ELKOP - Członek RN
ATLANTIS - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sobol Anna Prezes Zarządu 2012-06-28 2013-05-31 -
Sobol Anna Prezes Zarządu 2012-06-28 2013-05-31 -
Kajkowska Anna Członek Zarządu 2012-06-28 2013-05-30 ATLANTIS - Prezes Zarządu
ATENERGY - Prezes Zarządu
STARKDEV - Członek RN
IQPARTNE - Członek RN
IFSA - Członek RN
Kajkowska Anna Członek Zarządu 2012-06-28 2013-05-30 ATLANTIS - Prezes Zarządu
ATENERGY - Prezes Zarządu
STARKDEV - Członek RN
IQPARTNE - Członek RN
IFSA - Członek RN
Patrowicz Marianna Członek RN 2012-04-20 2017-09-20 -
Kubica Grzegorz Członek Zarządu 2011-09-01 2011-11-16 -
Kubica Grzegorz Członek Zarządu 2011-09-01 -
Federowicz Przemysław Prezes Zarządu 2011-07-26 -
Federowicz Przemysław Prezes Zarządu 2011-07-26 -
Federowicz Przemysław Członek Zarządu 2011-05-02 2011-07-26 -
Wąsik Andrzej Członek Zarządu 2011-05-02 2011-05-30 -
Federowicz Przemysław Członek Zarządu 2011-05-02 -
Skoglund Per Członek Zarządu 2011-05-02 -
Skoglund Per Członek Zarządu 2011-05-02 -
Wąsik Andrzej Członek Zarządu 2011-05-02 -
Wąsik Andrzej Członek Zarządu 2011-05-02 -
Federowicz Przemysław Członek Zarządu 2011-05-02 -
Starzyk Adam Członek RN 2010-06-29 2012-04-20 -
Matera Sebastian Członek RN 2010-06-29 2012-04-20 -
Starzyk Adam Członek RN 2010-06-29 -
Matera Sebastian Członek RN 2010-06-29 -
Bochenek Włodzimierz Członek Zarządu 2010-05-20 2010-05-19 -
Bochenek Włodzimierz Członek Zarządu 2010-05-20 -
Łagowska Genowefa Prezes Zarządu 2009-12-07 2011-07-26 -
Łagowska Genowefa Prezes Zarządu 2009-12-07 -
Wolański Krzysztof Członek Zarządu 2009-09-08 2010-09-09 -
Wolański Krzysztof Członek Zarządu 2009-09-08 -
Wór Adam Członek Zarządu 2009-04-16 2009-09-08 -
Wór Adam Członek Zarządu 2009-04-16 2009-09-08 -
Wór Adam Członek Zarządu / Dyrektor ds. Operacyjnych 2009-04-16 -
Łagowska Genowefa Prezes Zarządu 2009-04-16 -
Marczewski Andrzej Członek Zarządu 2009-03-16 2009-04-10 -
Marczewski Andrzej Członek Zarządu 2009-03-16 -
Marczewski Andrzej Prezes Zarządu 2007-11-12 -
Skwarliński Bolesław Członek Zarządu 2007-10-01 2009-01-22 -
Skwarliński Bolesław Członek Zarządu 2007-10-01 -
Wielgus Maria Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 2010-06-29 -
Duda Sławomir Prezes Zarządu 2007-04-23 2007-11-12 -
Duda Sławomir Prezes Zarządu 2007-04-23 -
Skarbek Andrzej Członek Zarządu 2007-04-23 -
Wielgus Maria Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 -
Skarbek Andrzej Członek Zarządu 2007-04-23 -
Łagowska Genowefa Członek Zarządu 2006-07-20 2008-06-12 -
Łagowska Genowefa Członek Zarządu 2006-07-20 -
Noworyta Jerzy Członek RN 2006-06-30 2012-04-20 -
Pawlik Marek Przewodniczący RN 2006-06-30 2012-04-20 -
Noworyta Jerzy Członek RN 2006-06-30 -
Sobol Anna Członek Zarządu 2006-06-30 -
Pawlik Marek Przewodniczący RN 2006-06-30 -
Dykto Hubert Członek Zarządu 2005-11-21 2007-04-23 -
Dykto Hubert Członek Zarządu 2005-11-21 -
Skarbek Andrzej Prezes Zarządu 2005-10-21 -
Tarapata Mieczysław Członek RN 2005-06-10 2010-06-29 -
Tarapata Mieczysław Członek RN 2005-06-10 2010-06-29 -
Tarapata Mieczysław Członek RN 2005-06-10 -
Pięta Jacek Prezes Zarządu 2004-01-01 2005-10-21 -
Pięta Jacek Prezes Zarządu 2004-01-01 -
Wróbel Przemysław Członek RN 2003-12-11 -
Wilk Wiesław Członek RN 2003-12-11 -
Wróbel Przemysław Członek RN 2003-12-11 -
Wilk Wiesław Członek RN 2003-12-11 -
Starakiewicz Witold Sekretarz RN 2003-07-15 2012-04-20 -
Duda Sławomir Przewodniczący RN 2003-07-15 2006-06-30 -
Starakiewicz Witold Sekretarz RN 2003-07-15 -
Duda Sławomir Przewodniczący RN 2003-07-15 -
Krasuski Michał Członek RN 2003-06-27 2006-06-30 -
Kozłowska Katarzyna Członek RN 2003-06-27 2003-12-11 -
Kozłowska Katarzyna Członek RN 2003-06-27 -
Krasuski Michał Członek RN 2003-06-27 -
Wielgus Maria Członek Zarządu 2003-05-16 2005-04-25 -
Pawlik Marek Prezes Zarządu 2003-05-16 -
Wielgus Maria Członek Zarządu 2003-05-16 -
Płoch Renata Wiceprzewodniczący RN 2002-05-29 2007-04-23 -
Demusiak Paweł Sekretarz RN 2002-05-29 2003-06-27 -
Gąsiorkiewicz Lech Członek RN 2002-05-29 2003-06-27 -
Kilianek Wojciech Przewodniczący RN 2002-05-29 2003-06-27 -
Kosek Zbigniew Członek RN 2002-05-29 2003-06-27 -
Demusiak Paweł Sekretarz RN 2002-05-29 -
Gąsiorkiewicz Lech Członek RN 2002-05-29 -
Kosek Zbigniew Członek RN 2002-05-29 -
Kilianek Wojciech Przewodniczący RN 2002-05-29 -
Płoch Renata Wiceprzewodniczący RN 2002-05-29 -
Sołek Robert Prezes Zarządu 2003-05-16 -
Serwański Zbigniew Członek Zarządu 2003-05-16 -
Gierla Zdzisław Członek Zarządu 2003-05-16 -
Sołek Robert Prezes Zarządu -
Gierla Zdzisław Członek Zarządu / Dyrektor ds Ekonomicznych -
Serwański Zbigniew Członek Zarządu / Dyrektor ds Rozwoju i Marketingu -

Zatrudnienie

Spółka
2017 4 -
2016 4 -
2015 4 -
2014 4 -
2013 4 -
2012 44 -
2011 110 -
2010 151 -
2009 175 -
2008 258 -
2007 303 2007-12-31
2006 469 2006-12-31
2002 676 -
2001 741 -
2000 960 -
1999 1 023 -
Grupa
2009 229 -
2008 275 -
2007 389 2007-12-31
2006 381 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl