0,7200 zł
-2,70% -0,0200 zł
PunkPirates SA (PUN)

Ludzie - PUNKPIRAT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hazubski Maciej Prezes Zarządu 2007-07-19 LANGLOO - Przewodniczący RN
POWPRI - Członek RN
Przyłęcki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2011-11-01 -
Krajewski Leszek Członek Zarządu 2020-06-18 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bolmiński Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-11-23 POWPRI - Członek RN
IGORIA - Członek RN
Rachalewski Rafał Członek RN 2011-12-05 -
Narczewska Magda Członek RN 2019-07-18 IGORIA - Członek RN
Szypura Mariusz Członek RN 2020-03-23 -
Ziemecki Jan Członek RN 2020-06-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Diemko Janusz Członek RN 2018-04-09 2020-06-18 -
Marcinkiewicz Marcin Członek RN 2018-04-09 2020-03-23 -
Jarmińska Anna Członek RN 2018-04-09 2019-07-11 -
Kur Jakub Członek RN 2018-04-09 2019-01-18 -
Kur Jakub Członek RN 2018-04-09 -
Jarmińska Anna Członek RN 2018-04-09 -
Patrowicz Damian Członek RN 2017-03-23 2020-06-18 -
Kajkowska Anna Członek RN 2013-06-19 2020-06-18 -
Jurga Małgorzata Członek RN 2013-06-19 2017-02-21 -
Jurga Małgorzata Członek RN 2013-06-19 -
Przyłęcki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2011-11-01 -
Ziemecki Jan Członek RN 2010-12-28 2013-06-19 -
Ziemecki Jan Członek RN 2010-12-28 -
Sukacz Dawid Członek RN 2010-06-18 2020-06-18 -
Sukacz Dawid Członek RN 2010-06-18 -
Frąckowiak Andrzej Członek RN 2009-10-09 2018-04-06 -
Frąckowiak Andrzej Członek RN 2009-10-09 2018-04-06 -
Faszczewski Wojciech Członek RN 2007-07-19 2020-06-18 -
Kałasa Wojciech Członek RN 2007-07-19 2020-06-18 -
Bojdo Hubert Przewodniczący RN 2007-07-19 2011-11-30 -
Bolmiński Piotr Członek RN 2007-07-19 2011-11-22 POWPRI - Członek RN
IGORIA - Członek RN
Arendarski Andrzej Członek RN 2007-07-19 2010-12-28 -
Ziemecki Jan Członek RN 2007-07-19 2010-12-27 -
Obara Jarosław Członek Zarządu 2007-07-19 2009-01-31 -
Stanecki Andrzej Członek Zarządu 2007-07-19 2009-01-31 -
Przyłęcki Wojciech Członek Zarządu 2007-07-19 2009-01-31 -
Arendarski Andrzej Członek RN 2007-07-19 -
Bojdo Hubert Przewodniczący RN 2007-07-19 -
Faszczewski Wojciech Członek RN 2007-07-19 -
Kałasa Wojciech Członek RN 2007-07-19 -
Ziemecki Jan Członek RN 2007-07-19 -
Obara Jarosław Członek Zarządu 2007-07-19 -
Przyłęcki Wojciech Członek Zarządu 2007-07-19 -
Stanecki Andrzej Członek Zarządu 2007-07-19 -
Osiński Adam Członek RN 1000-01-01 2013-11-12 -
Mierzwa Andrzej Członek RN 1000-01-01 2009-06-26 -
Ładniak Ryszard Członek RN -
Mierzwa Andrzej Członek RN -
Ładniak Ryszard Członek RN -
Osiński Adam Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 -
2017 1 -
2016 1 -
2015 1 -
2014 1 -
2013 1 -
2011 1 -
2009 2 -
2008 3 -
Grupa
2018 10 -
2017 10 -
2016 15 -
2015 15 -
2014 39 -
2013 25 -
2011 36 -
2009 31 -
2008 24 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.