1,9000 zł
1,06% 0,0200 zł
Pozbud T&R SA (POZ)

Ludzie - POZBUD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Fojt, Łukasz Marcin Prezes Zarządu 2020-04-23 -
Ulatowski Michał Wiceprezes Zarządu 2019-02-14 -
Raubo Andrzej Wiceprezes Zarządu 2020-08-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Prentki Wojciech Przewodniczący RN 2010-03-11 -
Tucharz Jacek Wiceprzewodniczący RN 2019-02-14 PELION - Członek RN
SECOWAR - Członek RN
FORTE - Członek RN
Hunek Dominik Członek RN 2020-08-14 -
Raubo Marcin Członek RN 2020-08-14 -
Wika-Czarnowski Wojciech Członek RN 2020-08-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Grzmil Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2020-06-03 2020-08-14 -
Andrzejak Roman Wiceprezes Zarządu 2020-04-23 2020-05-29 -
Pyzik Paweł Wiceprezes Zarządu 2019-09-23 2020-04-23 -
Czubak-Lulkiewicz, Halina Członek RN 2017-05-26 2020-08-14 -
Tenenbaum, Aaron Slava Członek RN 2015-08-21 -
Andrzejak Bartosz Członek RN 2014-10-15 2020-08-14 -
Koczwara, Jacek Krzysztof Członek RN 2014-06-20 2015-08-01 -
Koczwara, Jacek Krzysztof Członek RN 2014-06-20 -
Chaniewicz Marek Członek RN 2012-08-25 2020-08-14 -
Chaniewicz Marek Członek RN 2012-08-25 -
Mizerka Maciej Członek RN 2011-10-11 2016-12-31 -
Andrzejak Jakub Członek RN 2011-10-11 2012-08-25 -
Andrzejak Jakub Członek RN 2011-10-11 2012-08-25 -
Mizerka Maciej Członek RN 2011-10-11 -
Kowalski, Wojciech Szymon Wiceprzewodniczący RN 2011-06-28 2018-12-31 -
Marchwicki Przemysław Członek RN 2011-06-28 2011-07-08 -
Marchwicki Przemysław Członek RN 2011-06-28 -
Kowalski, Wojciech Szymon Członek RN 2011-06-28 -
Kapłański Jarosław Członek RN 2011-06-28 -
Kapłański Jarosław Członek RN 2011-06-28 -
Komer Wojciech Członek RN 2010-01-07 2011-09-05 -
Kozicki Edward Członek RN 2010-01-07 2011-06-16 -
Kozicki Edward Członek RN 2010-01-07 -
Komer Wojciech Członek RN 2010-01-07 -
Tomaszewski Marek Członek RN 2009-05-18 2016-12-31 -
Białowąs Piotr Przewodniczący RN 2009-05-18 2009-12-03 -
Tomaszewski Marek Członek RN 2009-05-18 -
Białowąs Piotr Przewodniczący RN 2009-05-18 -
Tomaszewski Marek Członek RN 2009-05-18 -
Andrzejak Roman Prezes Zarządu 2008-04-21 2020-04-23 -
Andrzejak Roman Wiceprezes Zarządu 2008-04-21 2020-04-22 -
Andrzejak Tadeusz Prezes Zarządu 2008-04-21 2019-09-17 -
Andrzejak Tadeusz Prezes Zarządu 2008-04-21 -
Kosterkiewicz Włodzimierz Członek RN 1000-01-01 2009-12-14 -
Andrzejak Magdalena Członek RN 1000-01-01 2009-11-24 -
Bakiera Sławomir Przewodniczący RN 1000-01-01 2009-05-18 -
Śliwiński Paweł Członek RN 1000-01-01 2009-05-18 -
Kasprzyk Bogdan Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2009-03-03 -
Śliwiński Paweł Członek RN 2009-05-18 -
Bakiera Sławomir Przewodniczący RN 2009-05-18 -
Andrzejak Bartosz Sekretarz RN -
Andrzejak Magdalena Członek RN -
Kosterkiewicz Włodzimierz Członek RN -
Prentki Wojciech Członek RN -
Kasprzyk Bogdan Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 155 -
2017 134 -
2016 131 -
2015 125 -
2014 112 -
2013 106 -
2011 109 -
2010 103 -
2009 101 -
2008 75 -
2007 54 2007-12-31
2006 40 2006-12-31
2005 42 -
2004 29 -
Grupa
2018 165 -
2017 161 -
2016 161 -
2015 153 -
2014 134 -
2013 124 -
2012 123 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.