9,0000 zł
0,56% 0,0500 zł
K2 Internet SA (K2I)

Ludzie - K2INTERNT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Żebrowski, Janusz Przemysław Prezes Zarządu / p.o. 2019-09-30 -
Lewandowski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Ciszewski Rafał Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Stulgis Grzegorz Członek RN 2015-09-03 ALUMETAL - Przewodniczący RN
STOMIL_S - Członek RN
Rządca Robert Członek RN 2016-06-21 -
Zdziarski Michał Członek RN 2018-06-19 -
Klepacki Maciej Członek RN 2019-06-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karski Eryk Członek RN 2018-02-07 2018-06-19 -
Ciborski Dariusz Członek RN 2016-11-22 2019-06-18 -
Wołynko Tomasz Członek RN 2015-09-03 2018-02-07 -
Fijołek Robert Członek RN 2014-06-17 2015-09-03 -
Fijołek Robert Członek RN 2014-06-17 2015-09-03 -
Fijołek Robert Członek RN 2014-06-17 2015-09-03 -
Tomczyk Tomasz Prezes Zarządu 2013-11-18 2019-08-30 -
Lewandowski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Ciszewski Rafał Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Kosiński Andrzej Członek RN 2012-06-28 2016-09-19 -
Józefacki Tomasz Członek RN 2012-06-28 -
Kosiński Andrzej Członek RN 2012-06-28 -
Józefacki Tomasz Członek RN 2012-06-28 -
Zbaraski Piotr Członek RN 2011-04-19 2016-05-17 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2011-04-19 2012-06-28 -
Zbaraski Piotr Członek RN 2011-04-19 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2011-04-19 -
Matusiak Maciej Członek RN 2011-02-22 2012-06-28 -
Matusiak Maciej Członek RN 2011-02-22 -
Sanowski Paweł Członek RN 2010-04-26 2010-12-16 -
Sanowski Paweł Członek RN 2010-04-26 -
Borzestowski Marek Członek RN 2008-06-27 2011-04-19 -
Rządca Robert Przewodniczący RN 2008-06-27 -
Rządca Robert Przewodniczący RN 2008-06-27 -
Borzestowski Marek Członek RN 2008-06-27 -
Żebrowski, Janusz Przemysław Prezes Zarządu 2007-10-25 2013-10-31 -
Chmielewski Tymoteusz Wiceprezes Zarządu 2007-10-25 2012-04-27 -
Żebrowski, Janusz Przemysław Prezes Zarządu 2007-10-25 -
Chmielewski Tymoteusz Wiceprezes Zarządu 2007-10-25 -
Gajzler Emilia Członek RN 2007-10-09 2008-06-27 -
Gajzler Emilia Członek RN 2007-10-09 -
Spyrka Jens Wiceprzewodniczący RN 2007-02-14 2015-08-05 -
Sykulski Andrzej Członek RN 2007-02-14 2011-04-19 -
Lach Michał Przewodniczący RN 2007-02-14 2010-05-01 -
Magda Tomasz Członek RN 2007-02-14 2008-06-27 -
Spyrka Jens Wiceprzewodniczący RN 2007-02-14 -
Magda Tomasz Członek RN 2007-02-14 -
Sykulski Andrzej Członek RN 2007-02-14 -
Lach Michał Przewodniczący RN 2007-02-14 -

Zatrudnienie

Spółka
2015 65 -
2014 27 -
2011 38 -
2006 59 -
2005 35 -
2004 13 -
Grupa
2014 206 -
2013 164 -
2011 150 -
2006 63 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.