0,3300 zł
0,00% 0,0000 zł
INVISTA SA (INV)

Ludzie - INVISTA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gabrylewicz Michał Prezes Zarządu 2018-02-20 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Szczerbatko Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2012-12-07 -
Szabelski, Artur Marek Członek RN 2017-06-26 -
Bieniek Stanisław Członek RN 2018-06-26 -
Dyzio Mikołaj Członek RN 2018-06-26 -
Łucka Marzena Członek RN 2019-04-25 -
Łaszkiewicz Andrzej Członek RN 2019-06-29 IDM - Członek RN
Rutkowski Andrzej Członek RN 2020-08-31 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Soliński, Artur Lucjan Członek RN 2016-05-25 2019-03-29 -
Józwik Krzysztof Członek RN 2016-05-25 2018-06-25 -
Soliński, Artur Lucjan Członek RN 2016-05-25 -
Józwik Krzysztof Członek RN 2016-05-25 -
Żabczyński Tomasz Członek RN 2014-01-28 2017-06-26 -
Żabczyński Tomasz Członek RN 2014-01-28 -
Bazyl Jan Prezes Zarządu 2014-01-17 2018-02-19 -
Bazyl Jan Prezes Zarządu 2014-01-17 -
Sobków Paweł Przewodniczący RN 2013-11-13 2016-05-25 -
Kondaszewski Bartosz Członek RN 2013-11-13 2016-05-25 -
Kondaszewski Bartosz Członek RN / niezależny członek RN 2013-11-13 -
Kondaszewski Bartosz Członek RN / niezależny członek RN 2013-11-13 -
Sobków Paweł Przewodniczący RN 2013-11-13 -
Winciorek Tomasz Członek RN 2013-06-28 2018-06-25 -
Wronkowski Jakub Członek RN 2013-06-28 2016-05-25 -
Winciorek Tomasz Członek RN 2013-06-28 -
Wronkowski Jakub Członek RN 2013-06-28 -
Leonarczyk Grzegorz Członek RN 2012-12-07 2013-09-17 -
Szczerbatko Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2012-12-07 - -
Leonarczyk Grzegorz Członek RN 2012-12-07 -
Łazor Mieczysław Członek RN 2012-06-28 2013-06-28 -
Bieniek Mirosław Członek RN 2012-06-28 2012-12-07 -
Winciorek Tomasz Członek RN 2012-06-28 2012-12-07 -
Łazor Mieczysław Członek RN 2012-06-28 -
Bieniek Mirosław Członek RN 2012-06-28 -
Winciorek Tomasz Członek RN 2012-06-28 -
Bazyl Jan Członek Zarządu 2012-01-09 -
Bazyl Jan Przewodniczący RN 2011-09-21 2012-01-08 -
Bazyl Jan Przewodniczący RN / oddelegowanie do pełnienia funkcji członka zarządu 2011-09-21 -
Jachacz Szymon Członek RN 2011-07-29 2016-12-31 -
Piasecki Łukasz Członek RN 2011-07-29 2013-11-13 -
Tahery, Maria Liliana Członek RN 2011-07-29 2012-01-09 -
Łucka Marzena Członek RN 2011-07-29 2011-09-21 -
Piasecki Łukasz Członek RN 2011-07-29 -
Tahery, Maria Liliana Członek RN 2011-07-29 -
Jachacz Szymon Członek RN 2011-07-29 -
Łucka Marzena Członek RN 2011-07-29 -
Łazor Mieczysław Członek Zarządu 2010-09-07 2012-06-27 -
Łazor Mieczysław Członek Zarządu 2010-09-07 -
Czarnota Marek Przewodniczący RN 2010-07-01 2016-12-31 -
Przygocki Wojciech Członek RN 2010-07-01 2013-06-28 -
Bartkowiak, Ryszard Stanisław Członek RN 2010-07-01 2011-07-29 -
Wieczorek Wiesław Członek RN 2010-07-01 2011-07-29 -
Wojtaszek Michał Przewodniczący RN 2010-07-01 2011-07-29 -
Bartkowiak, Ryszard Stanisław Członek RN 2010-07-01 -
Przygocki Wojciech Członek RN 2010-07-01 -
Wieczorek Wiesław Członek RN 2010-07-01 -
Wojtaszek Michał Przewodniczący RN 2010-07-01 -
Czarnota Marek Przewodniczący RN 2010-07-01 -
Nowosad, Cezary Przemysław Prezes Zarządu 2010-04-19 2014-01-17 -
Jacenko Maciej Członek Zarządu 2010-04-19 2011-04-07 -
Nowosad, Cezary Przemysław Prezes Zarządu 2010-04-19 -
Jacenko Maciej Członek Zarządu 2010-04-19 -
Sierka Wojciech Członek Zarządu 2010-03-30 2010-04-16 -
Sierka Wojciech Członek Zarządu 2010-03-30 -
Wesołowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2010-03-25 2012-05-28 -
Piotrowska Ewa Członek RN 2010-03-25 2010-04-19 -
Wesołowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2010-03-25 -
Piotrowska Ewa Członek RN 2010-03-25 -
Sagan Marek Członek Zarządu 2009-11-26 2010-02-28 -
Sagan Marek Członek Zarządu 2009-11-26 -
Schabowski Wiesław Członek Zarządu 2009-11-02 2009-11-26 -
Schabowski Wiesław Członek Zarządu 2009-11-02 -
Czarnota Marek Wiceprzewodniczący RN 2009-07-01 2010-04-16 -
Rezanko-Cygan Sylwia Przewodniczący RN 2009-07-01 2010-04-16 -
Kaczko Mirosław Członek Zarządu 2009-07-01 2009-11-02 -
Czarnota Marek Wiceprzewodniczący RN 2009-07-01 -
Kaczko Mirosław Członek Zarządu 2009-07-01 -
Rezanko-Cygan Sylwia Przewodniczący RN 2009-07-01 -
Schabowski Wiesław Członek Zarządu 2009-07-01 -
Schabowski Wiesław Członek Zarządu 2009-07-01 -
Sierka Wojciech Członek RN 2009-06-30 2010-03-17 -
Wieczorek Wiesław Członek RN 2009-06-30 2010-02-05 -
Sierka Wojciech Członek RN 2009-06-30 -
Wieczorek Wiesław Członek RN 2009-06-30 -
Chełchowski Adam Członek RN 2007-08-29 2016-12-31 -
Grad Małgorzata Prezes Zarządu 2007-08-29 2010-04-16 -
Wiatr Maciej Członek RN 2007-08-29 2010-03-08 -
Koszarny, Paweł Jan Przewodniczący RN 2007-08-29 2009-06-30 -
Stelmach, Beata Anna Wiceprzewodniczący RN 2007-08-29 2009-06-30 -
Rezanko-Cygan Sylwia Członek Zarządu 2007-08-29 2009-06-29 -
Rezanko-Cygan Sylwia Członek Zarządu 2007-08-29 -
Koszarny, Paweł Jan Przewodniczący RN 2007-08-29 -
Wiatr Maciej Członek RN 2007-08-29 -
Chełchowski Adam Członek RN 2007-08-29 -
Grad Małgorzata Prezes Zarządu 2007-08-29 -
Stelmach, Beata Anna Wiceprzewodniczący RN 2007-08-29 -
Korczak Krzysztof Członek RN 1000-01-01 2010-04-16 -
Korczak Krzysztof Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 5 -
2017 5 -
2016 5 -
2015 5 -
2014 5 -
2013 2 -
2011 1 -
2010 2 -
2008 17 -
Grupa
2018 5 -
2017 5 -
2016 5 -
2015 21 -
2014 24 -
2013 2 -
2012 2 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.