3,5400 zł
1,58% 0,0550 zł
Famur SA (FMF)

Ludzie - FAMUR

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bendzera Mirosław Prezes Zarządu 2014-10-01 PRIMETEC - Członek RN
Zawiszowska Beata Wiceprezes Zarządu 2006-07-12 -
Gruszczyk Dawid Wiceprezes Zarządu 2016-01-01 PRIMETEC - Członek RN
Toborek Adam Wiceprezes Zarządu 2018-01-01 PRIMETEC - Członek RN
Jakubowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2018-09-26 -
Kazimierski Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2019-11-12 ROVESE - Prezes Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Domogała Tomasz Przewodniczący RN 2012-10-01 PGOSA - Przewodniczący RN
ZAMET - Przewodniczący RN
Kisiel Czesław Członek RN 2009-09-28 PEMUG - Wiceprzewodniczący RN
PGOSA - Wiceprzewodniczący RN
ZAMET - Członek RN
Leonkiewicz Jacek Członek RN 2017-06-27 PEMUG - Członek RN
PGOSA - Członek RN
ZAMET - Członek RN
Zajączkowska-Ejsymont Magdalena Członek RN 2017-06-27 PEMUG - Członek RN
PGOSA - Członek RN
ZAMET - Członek RN
Wyjadłowska Dorota Członek RN 2017-10-18 ZAMET - Członek RN
PGOSA - Członek RN
PEMUG - Członek RN
PRIMETEC - Członek RN
Kruk Tomasz Członek RN 2018-10-10 PGOSA - Członek RN
PEMUG - Członek RN
PRIMETEC - Członek RN
ZAMET - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Łaski Waldemar Wiceprezes Zarządu 2018-09-26 2019-11-12 -
Nowak Michał Członek RN 2017-10-18 2019-11-30 -
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-18 -
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-18 -
Bielak Bartosz Wiceprezes Zarządu 2017-09-01 2019-02-28 -
Blacha-Cieślik Karolina Członek RN 2016-06-24 -
Galewski Bogusław Członek RN 2015-06-18 2017-10-17 -
Szypuła Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2015-06-02 2018-09-25 -
Fryzowicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2015-06-02 2017-12-31 -
Sok Henryk Wiceprezes Zarządu 2015-06-02 2016-03-01 -
Sok Henryk Wiceprezes Zarządu 2015-06-02 -
Osowski Jacek Członek RN 2014-06-30 2016-06-23 -
Osowski Jacek Członek RN 2014-06-30 -
Gelner Wojciech Członek RN 2014-06-30 -
Marek Irena Członek RN 2013-11-14 -
Marek Irena Członek RN 2013-11-14 -
Fotyga Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-07-15 2012-05-10 -
Fotyga Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-07-15 -
Wojciechowski Adam Wiceprezes Zarządu 2011-05-25 2014-01-01 -
Wojciechowski Adam Wiceprezes Zarządu 2011-05-25 2014-01-01 -
Tomecki, Ireneusz Wiesław Wiceprezes Zarządu 2010-12-01 2014-01-01 -
Tomecki, Ireneusz Wiesław Wiceprezes Zarządu 2010-12-01 2014-01-01 -
Łaski Waldemar Prezes Zarządu 2009-09-17 2014-10-01 -
Jakubowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-09-17 2010-08-02 -
Jakubowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-09-17 -
Łaski Waldemar Prezes Zarządu 2009-09-17 -
Jarno Szymon Wiceprezes Zarządu 2009-04-06 2011-05-25 -
Jarno Szymon Wiceprezes Zarządu 2009-04-06 -
Fryzowicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2008-09-17 2010-04-22 -
Fryzowicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2008-09-17 -
Osowski Jacek Członek RN 2008-06-23 2013-11-14 -
Osowski Jacek Członek RN 2008-06-23 -
Powierża Łukasz Wiceprezes Zarządu 2008-06-01 2009-04-06 -
Powierża Łukasz Wiceprezes Zarządu 2008-06-01 2009-04-06 -
Powierża Łukasz Wiceprezes Zarządu 2008-06-01 -
Bednarz Ryszard Wiceprezes Zarządu 2007-08-13 2014-01-01 -
Bednarz Ryszard Wiceprezes Zarządu 2007-08-13 2014-01-01 -
Wieczorek Krzysztof Członek RN 2007-06-22 2009-09-28 -
Wieczorek Krzysztof Członek RN 2007-06-22 -
Lipiecki Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-12-18 2007-11-29 -
Lipiecki Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-12-18 -
Osowski Jacek Członek RN 2006-09-12 2007-06-22 -
Osowski Jacek Członek RN 2006-09-12 -
Cholewa Andrzej Prezes Zarządu 2006-08-31 2007-04-19 -
Cholewa Andrzej Prezes Zarządu 2006-08-31 -
Koronowska Gabriela Członek RN 2008-06-23 -
Wrona Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-01-31 -
Sok Henryk Wiceprezes Zarządu 2007-03-22 -
Nowak Zygfryd Członek RN 2006-09-12 -
Dukała Lucjan Wiceprezes Zarządu 2006-08-31 -
Domogała Jacek Wiceprzewodniczący RN -
Uhl Tadeusz Członek RN -
Domogała Jacek Wiceprzewodniczący RN -
Dukała Lucjan Wiceprezes Zarządu -
Koronowska Gabriela Członek RN -
Sok Henryk Wiceprezes Zarządu -
Nowak Zygfryd Członek RN -
Wrona Wojciech Wiceprezes Zarządu -
Uhl Tadeusz Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 3 989 -
Grupa
2018 2 564 -
2017 1 931 -
2016 1 887 -
2015 2 495 -
2014 1 608 -
2013 1 746 -
2011 714 -
2010 511 -
2009 462 -
2008 527 -
2007 597 2007-12-31
2006 645 2006-12-31
Grupa
2018 4 985 -
2017 4 331 -
2016 2 454 -
2015 2 024 -
2014 2 293 -
2013 2 878 -
2011 2 201 -
2010 3 110 -
2009 3 088 -
2008 3 989 -
2007 4 891 2007-12-31
2006 3 429 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.