2,7700 zł
0,00% 0,0000 zł
Bakalland SA (BAK)

Ludzie - BAKALLAND

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Moczulski Marek Prezes Zarządu 2014-10-17 DOMDEVEL - Wiceprzewodniczący RN
Głowniak Paweł Wiceprezes Zarządu 2013-05-16 -
Masny Dariusz Wiceprezes Zarządu 2013-10-02 -
Lisiecki Radosław Wiceprezes Zarządu 2015-02-06 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Owerko Marian Przewodniczący RN 2014-04-02 -
Muzyczyszyn Leszek Wiceprzewodniczący RN 2014-09-08 -
Rywin Marcin Członek RN 2012-07-02 -
Golonka Stefan Członek RN 2013-06-06 -
Bartos Andrzej Członek RN 2014-10-17 PEKAES - Członek RN
Kurzac Mariusz Członek RN 2014-11-07 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bartos Andrzej Członek RN 2014-10-17 PEKAES - Członek RN
Ungier Artur Członek RN 2013-12-10 2014-09-08 -
Ungier Artur Członek RN 2013-12-10 -
Moczulski Marek Członek RN 2013-06-06 DOMDEVEL - Wiceprzewodniczący RN
Moczulski Marek Członek RN 2013-06-06 DOMDEVEL - Wiceprzewodniczący RN
Evangelou Evangelos Członek RN 2009-12-31 2014-10-31 -
Evangelou Evangelos Członek RN 2009-12-31 -
Sobków Paweł Członek RN 2009-05-07 2013-06-06 -
Sobków Paweł Członek RN 2009-05-07 -
Dubno Piotr Członek RN 2008-06-27 2009-04-09 -
Dubno Piotr Członek RN 2008-06-27 -
Marciniak Krzysztof Członek RN 2007-03-22 2012-07-02 -
Prokopowicz Zbigniew Członek RN 2007-03-22 2008-06-26 -
Marciniak Krzysztof Członek RN 2007-03-22 -
Dąbrowska Barbara Członek RN 2007-03-22 -
Prokopowicz Zbigniew Członek RN 2007-03-22 -
Dąbrowska Barbara Członek RN 2007-03-22 -
Poruszek Paweł Wiceprezes Zarządu 2007-01-25 2014-09-23 -
Marciniak Krzysztof Członek RN 2007-01-25 2007-03-22 -
Poruszek Paweł Wiceprezes Zarządu 2007-01-25 -
Marciniak Krzysztof Członek RN 2007-01-25 -
Marciniak Elżbieta Przewodniczący RN 2005-07-07 2014-09-08 -
Nikołajuk Jarosław Członek RN 2005-07-07 2009-05-07 -
Poruszek Olgierd Członek RN 2005-07-07 2007-08-29 -
Chajec Andrzej Członek RN 2005-07-07 2007-03-22 -
Osóbka Grzegorz Członek RN 2005-07-07 2007-03-22 -
Marciniak Elżbieta Przewodniczący RN 2005-07-07 -
Marciniak Elżbieta Przewodniczący RN 2005-07-07 -
Poruszek Olgierd Członek RN 2005-07-07 -
Nikołajuk Jarosław Członek RN 2005-07-07 -
Osóbka Grzegorz Członek RN 2005-07-07 -
Chajec Andrzej Członek RN 2005-07-07 -
Ungier Artur Wiceprezes Zarządu 2013-10-10 -
Ungier Artur Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 294 -
Grupa
2013 127 -
2012 357 -
2009 133 -
2008 145 -
2007 127 2006-07-01 - 2007-06-30
2006 142 2005-07-01 - 2006-06-30
Grupa
2009 225 -
2008 294 -
2007 287 2006-07-01 - 2007-06-30
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.