Ludzie - 14ZACH

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kotkowski Jerzy Prezes Zarządu 2009-11-09 KORBUDOM - Członek RN
ELZAB - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Surmacki Piotr Sekretarz RN 2007-11-08 PROXY - Prezes Zarządu
Staniec Jarosław Członek RN 2008-08-25 FASTFINA - Przewodniczący RN
Kobus Michał Członek RN 2008-08-25 TOYA - Członek RN
OPONEO - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kotkowski Jerzy Prezes Zarządu 2009-11-09 KORBUDOM - Członek RN
ELZAB - Członek RN
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 2008-08-25 2009-12-23 -
Zientara Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-08-25 2009-12-23 -
Bauer Rafał Członek RN 2008-08-25 2009-05-19 -
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 2008-08-25 -
Bauer Rafał Członek RN 2008-08-25 -
Zientara Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-08-25 -
Cieśla Ewa Członek Zarządu 2008-07-01 2009-08-31 -
Cieśla Ewa Członek Zarządu 2008-07-01 2009-08-31 -
Mateusiak Rafał Prezes Zarządu 2008-05-07 2009-11-09 -
Mateusiak Rafał Prezes Zarządu 2008-05-07 2009-11-09 -
Kosiński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2007-11-08 2009-06-01 -
Janczewski Piotr Członek RN 2007-11-08 2008-08-25 -
Kosiński Andrzej Członek RN 2007-11-08 -
Janczewski Piotr Członek RN 2007-11-08 -
Kosiński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2007-11-08 -
Zientara Marcin Sekretarz RN 2007-04-03 2008-04-17 -
Rzeźniczak Piotr Członek RN 2007-04-03 2007-11-07 -
Zientara Marcin Sekretarz RN 2007-04-03 -
Rzeźniczak Piotr Członek RN 2007-04-03 -
Rulnicki Marcin Wiceprezes Zarządu 2007-01-15 2008-07-01 -
Grochocki Romuald Wiceprezes Zarządu 2007-01-15 2008-05-07 -
Grochocki Romuald Wiceprezes Zarządu 2007-01-15 -
Rulnicki Marcin Wiceprezes Zarządu 2007-01-15 -
Kulhawik Antoni Członek RN 2006-11-16 2008-08-25 -
Dzudzewicz Bogdan Członek RN 2006-11-16 2007-11-06 -
Zientara Maciej Członek RN 2006-11-16 2007-02-14 -
Obara Jarosław Członek RN 2006-11-16 2007-02-13 -
Obara Jarosław Członek RN 2006-11-16 -
Dzudzewicz Bogdan Członek RN 2006-11-16 -
Kulhawik Antoni Członek RN 2006-11-16 -
Zientara Maciej Członek RN 2006-11-16 -
Zientara Maciej Członek RN 2006-08-22 -
Karski Eryk Wiceprezes Zarządu 2006-07-03 2007-01-15 -
Karski Eryk Wiceprezes Zarządu 2006-07-03 -
Rzeźniczak Piotr Przewodniczący RN 2006-05-16 -
Eggink Raimondo Członek RN 2006-05-16 -
Bauer Rafał Wiceprzewodniczący RN 2006-05-16 -
Eggink Raimondo Członek RN 2006-05-16 -
Kaczka Jarosław Wiceprezes Zarządu 2006-03-17 2007-01-10 -
Kuch Karol Wiceprezes Zarządu 2006-03-17 2006-05-31 -
Kuch Karol Wiceprezes Zarządu 2006-03-17 -
Kaczka Jarosław Wiceprezes Zarządu 2006-03-17 -
Kosiński Andrzej Sekretarz RN 2006-03-01 2006-11-03 -
Lazarowicz Janusz Członek RN 2006-03-01 2006-03-23 -
Kosiński Andrzej Sekretarz RN 2006-03-01 -
Hickey Anthony Członek RN 2005-08-16 2006-03-23 -
Hickey Anthony Członek RN 2005-08-16 -
Piegrzyk Ryszard Członek RN 2005-07-08 2006-03-23 -
Piegrzyk Ryszard Członek RN 2005-07-08 -
Krynicki, Adam Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2004-01-06 2006-03-17 -
Krynicki, Adam Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2004-01-06 -
Ogryczek Henryk Członek RN 2003-12-23 2006-03-23 -
Pietrzak Edmund Członek RN 2003-12-23 2006-03-23 -
Skolimowski Michał Członek RN 2003-12-23 2006-03-23 -
Rzymowska Magdalena Wiceprezes Zarządu 2003-12-23 2006-03-23 -
Łopaciński Jerzy Członek RN 2003-12-23 2005-07-27 -
Łopaciński Jerzy Członek RN 2003-12-23 2005-07-27 -
Kalicka Małgorzata Członek RN 2003-12-23 2005-06-30 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2003-12-23 2004-09-24 -
Rzymowska Magdalena Wiceprezes Zarządu 2003-12-23 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2003-12-23 -
Pietrzak Edmund Członek RN 2003-12-23 -
Skolimowski Michał Członek RN 2003-12-23 -
Ogryczek Henryk Członek RN 2003-12-23 -
Łopaciński Jerzy Członek RN 2003-12-23 -
Kalicka Małgorzata Członek RN 2003-12-23 -
Lazarowicz Janusz Prezes Zarządu 2003-02-07 2006-02-28 -
Wielowieyski Piotr Wiceprezes Zarządu 2003-02-07 2003-12-31 -
Michon Adam Członek RN 2003-02-07 2003-12-23 -
Sieszycki Zbigniew Członek RN 2003-02-07 2003-12-23 -
Ubysz Dorota Członek RN 2003-02-07 2003-12-22 -
Skowerski Mirosław Członek RN 2003-02-07 -
Michon Adam Członek RN 2003-02-07 -
Skowerski Mirosław Członek RN 2003-02-07 -
Ubysz Dorota Członek RN 2003-02-07 -
Sieszycki Zbigniew Członek RN 2003-02-07 -
Lazarowicz Janusz Prezes Zarządu 2003-02-07 -
Sieszycki Zbigniew Członek RN 2003-02-07 -
Sieszycki Zbigniew Członek RN 2003-02-07 -
Wielowieyski Piotr Wiceprezes Zarządu 2003-02-07 -
Wielowieyski Piotr Prezes Zarządu 2002-12-23 -
Kalicka Małgorzata Przewodniczący RN 2002-12-18 -
Kalicka Małgorzata Przewodniczący RN 2002-12-18 -
Błaszczyk, Zbigniew Marian Członek Zarządu 2002-08-01 2002-12-18 -
Błaszczyk, Zbigniew Marian Członek Zarządu 2002-08-01 -
Udziela Adam Członek RN 2002-06-08 2003-12-23 -
Udziela Adam Członek RN 2002-06-08 -
Zientara Andrzej Członek RN 2006-08-22 -
Wyglądała, Andrzej Janusz Członek RN 2003-12-23 -
Żbikowska Katarzyna Członek RN 2003-02-07 -
Kot Wacław Członek RN 2003-02-07 -
Łopaciński Jerzy Członek RN 2003-02-07 -
Łatacz, Marek Paweł Prezes Zarządu 2002-12-18 -
Pielacińska Małgorzata Członek RN 2002-12-06 -
Pomian-Wojcieszczuk Ewa Członek RN 2002-06-08 -
Wyglądała, Andrzej Janusz Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 30 -
Grupa
2008 9 -
2007 9 -
2004 15 -
Grupa
2008 30 -
2007 30 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.