Forum Giełda +Dodaj wątek

_________żywiec to chemiczny sikacz. w porównaniu do

Zgłoś do moderatora
np takiej Łomży, Perły, Ciechana, Bernarda czy Kota to zwykłe przemysłowe szczyny.
nic dziwnego że leci na pysk jak sprzedaż coraz mniejsza, ludzie się przerzucają na prawdziwe piwa, nie pasteryzowane, nie filtrowane.

konkurencja coraz silniejsza, małe browary robią po prostu smaczniejsze piwo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ZYWIEC 0,00% 484,00 2021-10-26 12:37:57