Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,27 zł , zmiana od tamtej pory: -7,78%
Nie wiem jak wy to liczycie, ale zysku operacyjnego spółka zrobiła 6,8mln zł. Do tego należało by dodać rezerwę na przyszłe zobowiązania 1,2 mln, która widnieje jako usługi obce. Zatem zysku operacyjnego spółka wypracowała 8mln zł. Podatku nie liczę, bo interesuje mnie ile spółka zarobiła, a nie ile musiała oddać fiskusowi (finansowo i tak dobrze stoją). I to wszystko w obliczu podwyższonych kosztów usług obcych, ponieważ pracują już nad nowymi tytułami, których jeszcze nawet nie ogłosili. Należności krótkoterminowe 7 mln zł do rozliczenia w większości w Q3 jako przychód. Przypominam, że HOTD dalej będzie pracował na wynik spółki podczas promocji, a wygląda na to, że premiera FM tuż za rogiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -2,11% 4,86 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.