Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,22 zł , zmiana od tamtej pory: 12,44%

zysk grupy azoty

Zgłoś do moderatora
przy tych cenach gazu zysk netto powinien oscylowac w okolicach 1 mld zl ceny gazu najtansze sa (zgodnie z wykresem) w 3kwartale a nie widze powodow dla ktorych w 4 mialyby znaczaco wzrosnac. Przy takim zysku cena 30 zl to nieporozumienie ale widac ze caly sektor jest spychany przez jedna reke. Na plus mozna zobaczyc wykres wig chemia jest na wsparciu mysle ze to dobry czas na inwestycje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -3,58% 33,98 2019-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.