Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,28 zł , zmiana od tamtej pory: 20,85%

Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln

Zgłoś do moderatora
Nie wiem, teraz już to smaruje bo wyszedłem przy 16, ze średniej 20 ale czy ja dobrze widzę zysk 1 mln netto, a w opisie wzrost kosztów zarządu o 2 mln złotych...cuda na kiju...powiem tak, wiem, że budowlanka to obecnie ciężki biznes, ale tymbardziej dziwi mnie ten skup, zamiast zostawić go na inwestycje, albo inaczej, ktoś był świadomy że to mogą być ostatnie zyski na najświeższy czas, więc żeby nie podzielić się z nikim i jak najwięcej dla siebie to ten skup...tak czy siak Onde życzę dobrze jako firmie ale niepotrzebne było te IPO, ja tu straciłem niestety, szkoda że nie wyszedłem w dniu IP0, ale Ci co kupowali za 30, ból niesamowity....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ONDE 4,51% 14,84 2023-01-30 17:04:28