Forum Giełda +Dodaj wątek

Życie w Kijowie toczy się bez zmian

Zgłoś do moderatora
Zamieszki są tylko i wyłącznie na Majdanie, tak jak na jednym placu. Cała reszta miasta funkcjonuje CAŁKOWICIE NORMALNIE, komunikacja miejska, szkoły, szpitale, zakłady pracy. Atmosfera w społeczeństwie i mieszkańcach Kijowa jest stabilna i w miarę spokojna. To co widać w mediach to zaledwie garstka "napalonych". Żadnych sankcji gospodarczych NIE BĘDZIE, Polska jest partnerem gospodarczym Ukrainy i nie strzelimy sobie w kolano. Pozdrawiam myślących.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -3,14% 15,40 2020-11-24 15:40:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.