Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,16 zł , zmiana od tamtej pory: 96,08%

ZWZ CNT ws. delistingu już w czwartek - kto się wybiera?

Zgłoś do moderatora
Mam nadzieję, że akcjonariusze mniejszościowi świadomi godziwej wartości CNT się porejestrowali i zagłosują przeciwko delistingowi. Przy nędznej frekwencji podmioty Jakubasa przegłosują delisting i ciężko nam będzie uświadczyć jakieś rozsądne pieniądze w niepublicznej spółce.
Kto idzie na ZWZ? Pytam, bo ja nie dam radę pojechać i chętnie udzielę pełnomocnictwa elektronicznego z instrukcją do głosowania przeciw komuś kto będzie na WZ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 16,00 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.